Makeup

Základné manikúrové a pedikúrové nástroje

Základné manikúrové a pedikúrové nástroje

Súhlasíte, že spôsob, ako udržať ruky a nohy je istý oznamovač úrovne vašej osobnú hygienu a celkový zdravotný stav? Nikto nemá rád špinavé nohy alebo ruky. Je dôležité, aby im náležitú starostlivosť a pozornosť, rovnako ako by ste svoju tvár alebo zuby. Manikúra a pedikúra sú rovnako dôležité pre ženy aj mužov. Vedeli ste, že ruky môžu ľahko odhaliť svoj vek? No, ak chcete, aby sa vaše ruky a nohy hľadá mladých, čisté a zdravé, prosím dopriať v pravidelnom mani-Pedi rutina, pretože som ti to povedať, ako skutočne je dôležité!

Takže začnime s tým, ako je to prospešné pre vás.

Význam manikúru a pedikúru

 Naše ruky a nohy sú vystavené nečistotám a nepriaznivým počasím na dennej báze, možno viac než v iných častiach nášho tela (okrem tváre), čo je viac náchylné na poškodenie. To znamená, že sa hromadia celé tony špiny a nečistôt a umývanie nie je nikdy dosť. Chcete vedieť, aké kúzlo robia?

load...
 • Manikúra a pedikúra pomôcť olúpať kožu, a tiež pomôcť pri odstraňovaní akýchkoľvek callouses na nohy.
 • Oni vám pomôže udržať vaše nechty čisté a upratané, ktorá zabráni plesňových infekcií.
 • Grooming nechty im bráni zlomeniu alebo bolestivým sekanie. Zabraňuje tiež suché kutikuly, visieť klince alebo poškodená koža.
 • Masáž je súčasťou tohto procesu a pomáha zlepšiť krvný obeh, čo znamená - že ste menej pravdepodobné, že k rozvoju vrások na rukách v priebehu rokov okrem toho eliminuje akékoľvek opuch, znecitlivenie alebo bolesti.
 • Je to veľký stres buster.

Nie sú tie nejaké pevné výhody? No dobrá správa je - nie vždy je potrebné ponáhľať do salónu, aby využívali výhody mani-Pedi (ak chcete), ale aj pre tých, ktorí chcú ušetriť nejaké prachy, alebo čas a nájsť spôsob, ako získať čo prácu doma, budeme robiť vaše životy trochu jednoduchšie s našou detailné kusu o nástroje, ktoré potrebujete a ako ich používať a všetky jazz in-medzi.

Takže začnime s dodávkami a rôznymi postupmi.

Must Have manikúra a pedikúra nástroje a zariadenia

Ak chcete dať ruky a nohy salón podobné zaobchádzanie, ako doma, budete potrebovať tieto základné zásoby, ktoré môžete nájsť ľahko vonku na gigantickom trhu. Povieme vám, kde si môžete kúpiť taky, takže dávajte pozor.

load...

Upozornenie: sterilizovať svoje grooming nástroje s alkoholom alebo nejakým Dettol pred a po použití.

 1. Nail Cutter
 2. Kožtičky Pusher
 3. Kožičky Nipper
 4. Nail Buffer
 5. Pilník na nechty
 6. Pemza / Foot File
 7. Nail Brush
 8. Toe Separator
 9. Orangewood Stick
 10. Mierna Scrub
 11. Pediklear

Ďalšie základné požiadavky:

 1. Povodia alebo vedro pre vaše nohy
 2. Prst misa
 3. Teplej mydlovej vode
 4. Kožičky olej / Olivový olej
 5. Krém na ruky
 6. Krém na nohy
 7. Nail Polish (voliteľne)

Poďme sa baviť o nástrojoch Prvý z nich - si môžete kúpiť tieto jednotlivo, alebo len kúpiť sadu manikúra / pedikúra, ktorý obsahuje všetky zásoby a je ľahko dostupná.

Nákup link: amazon.in

Prinášame vám nástroje, tipy a techniky.

1. Nechtov fréza

Kúpiť nechty fréza pre ₹ 75.00 @ www.amazon.in/nail-cutter

Klinec frézy alebo nožnice na nechty je najzákladnejšie nástroj, ktorý budete potrebovať pre manikúru či pedikúru. Vaše nechty sú živnou pôdou pre baktérie a sú jedným z najšpinavšie časti tela. Orezávanie im čas od času je dôležité, ak chcete zachovať vaše celkové zdravie. Je to najlepšie, aby im krátke po celú dobu, pretože to pomáha, aby sa zabránilo šíreniu chorôb.

Ako používať Nail Cutter doma?

Buď môžete použiť klinec fréza / Clipper alebo nožnice na nechty skrátiť nechty. Uistite sa, že váš nástroj je čistý, ako začnete. Položte klinec medzi nechtov fréza a uistiť sa nedotýka pokožky. Nerežte príliš veľa, pretože to môže vystaviť citlivú časť svojho nechtov posteľ a vedú k infekciám.

Pre Tip: Nechty sú mäkšie po sprche, takže to je ten správny čas na ich orezanie.

Späť na obsah

2. Kožtičky Pusher

Kúpiť kožičky posunovač Pre ₹ 169,00 @ www.amazon.in/cuticle-pusher

Kutikuly vyžadujú osobitnú starostlivosť, aby sa nestali suchá alebo šupinatá. Pokožka posunovač je zvyknutý na tlak kože z vašich nechtov a späť preč. Ak máte ťažké, tvrdej kože, potom je najlepšie použiť ocele kožičky posunovač. Ak máte mäkké kutikuly, použite drevenú.

Ako používať kožtičky Pusher?

Nikdy by ste nemali znížiť svoje kutikuly, len tlačiť späť a byť jemný! Ak sa stane, plátok tenké obloženie na spodnej časti nechtového lôžka, bude to viesť k infekcii. Použite koniec lyžice tlačiť späť, je to tak jednoduché. Použite ostrejšie koniec tlačí kožtičku okolo rohov. Buď tak jemný, ako len môžete.

Pre Tip: Dobrý čas zaoberať sa tejto oblasti je hneď po sprche, pretože to je, keď vaša pokožka je mäkká, a to bude rýchle, aby sa zasadila späť prebytočnú rast kutikuly. To tiež pomáha, aby sa zabránilo poškodeniu alebo zraniť seba v tomto procese.

Späť na obsah

3. Kožičky Nipper

Kúpiť kožičky Nipper Pre ₹ 320.00 @ www.amazon.in/cuticle-nipper

Kožtičky chlapec je nástroj, ktorý sa používa na riešenie visieť klince, tvrdé kožičku a suchú kožu okolo nechtov. Ponúka veľkú presnosť na dosiahnutie týchto stiesnených priestoroch a orezať tie otravné zarastaniu nechtov. To tiež umožňuje jemné odstránenie nežiaduceho mäkkých tkanív okolo nechtov.

Ako používať kožičky Nipper?

Akonáhle je pokožka odsunuté, že je na čase použiť kutikuly Nipper. Ak máte malé kúsky kože alebo kožtičku okolo nechtového lôžka, pomocou tohto nástroja jemne skrátiť nevzhľadnú kožu. Používať vzostupný pohyb, aby zrušila túto mŕtvej kože hore a preč od nechtu.

Pre Tip: Potom, čo pokožka bola tlačil a orezané, použite krém na ruky alebo krém hydratujú.

Vždy sa uistite, dezinfikovať vašu kožičky nožnice pred a po použití. Uložte ho na suchom mieste, aby sa zabránilo korózii.

Späť na obsah

4. Lak na vyrovnávací

Kúpiť nechty buffer pre ₹ 119,00 @ www.amazon.in/nail-buffer

Premýšľali ste niekedy, ako dosiahnuť prirodzene lesklé nechty? Ak sa chcete zbaviť otupenosti na nechty, použite vyrovnávacie klinec, aby vaše nechty s leskom. To tiež pomáha, aby sa odstránili nánosy hrebene alebo peeling na nechty podľa vyhladzujúci von. Hlavným cieľom tohto nástroja je vyleštiť nechty a dať im jednotný vzhľad.

Ako používať Nail Buffer?

Než začnete, uistite sa, že vaše nechty boli nasiaknuté a vyčistiť. Zaistili, že vaše nechty sú suché a vždy buff v jednom smere. Môžete ísť buď dopredu alebo dozadu - to je najlepšie držať sa jednej. Nenechajte sa cez nadšené a vyleštite príliš prudko, pretože to môže spôsobiť stenčenie nechtov. Tiež nadmerné leštenie je škodlivá - len raz za mesiac vám pomôže uchovať lesk nechtov.

Pre Tip: Použite jemnejšia stranu nástroje pre žiariace a vyhladzovanie.

Akonáhle dokončíte, naneste vosk alebo nejaký kožičky olej na nechty!

Späť na obsah

5. Pilník

Kúpiť Pilník @ www.amazon.in/nail-file

Tento nástroj sa používa pre jemne obrúsiť hrany nechtov, čo je hladšia a pomôže vám pri ich tvarovaní. Existujú rôzne typy pilníkov na trhu - šmirgeľ dosky a hladké kovové súbory, ktoré sú najčastejšie používané nástroje. Je vhodné používať pilníky pretože sú jemnejšie. Kovové súbory majú tendenciu byť veľmi krutý na svoje nechty.

Ako používať pilník na nechty?

Než začnete, aby vaše nechty sú suché, pretože mokré nechty rozdeliť ľahšie. Podržte súbor pod uhlom 45 stupňov, paralelný k stranám nechtov. Začnite v jednom rohu a presunúť do stredu nechtu. Naneste menší tlak a súbor nechty len v jednom smere pre hladký povrch.

Pre Tip: Aby sa zabránilo nechty z sekanie alebo prasknutie, vytvarujte ich do oválneho alebo štvorcového tvaru. Akonáhle dosiahnete požadovaného výsledku, umyť a hydratujú nechty rovnako.

Späť na obsah

6. Pemza / Foot File

Kúpiť pemza / noha súbor pre ₹ 80.00 @ www.amazon.in/pumice-stone/-foot-file

Pemzou sa používa na odstránenie vonkajšiu vrstvu odumretých kožných buniek a mozole sa obvykle nachádza na spodnej časti nôh. Tým tiež pomáha zbaviť popraskanej kože na nohách.

Ako použiť

Než začnete exfoliačný pemzou, musíte namočiť ruky alebo nohy v teplej mydlovej vode po dobu aspoň desiatich minút. Akonáhle bude vaša suchá koža zmäkne, mokré kameň a jemne votrite ho nad oblasť, na ktorom pracujete.

Pre Tip: Tento viacúčelový nástroj možno tiež použiť na kolená a lakte pomôcť olúpať.

Použite kameň každý deň pre vaše nohy, najmä ak vaše obuv zahŕňa sandále, alebo čokoľvek, čo odhaľuje nohy. Tiež byť veľmi opatrní a nedávajte príliš veľký tlak, keď exfoliačný.

Späť na obsah

7. Nechtov

Kúpiť kefka na nechty Pre ₹ 125,00 @ www.amazon.in/nail-brush

Kefky sú určené pre dôkladné čistenie nechtov. Môžu byť taktiež použité na odstránenie odolných škvŕn či nečistôt z nechtov. Ak si proste chcete, aby vaše nechty vyzerať tak čisté, ako je to možné, môžete použiť tento deň.

Ako používať kefka na nechty?

Začnite tým, že drží kefka na nechty pod teplou vodou a striekať malé množstvo anti-bakteriálne mydlo na štetca. Presunúť kefka zo strany na stranu cez vaše nechty, vytvára penu, zatiaľ čo robí tak. Akonáhle dokončíte, umyť a škvrnu nejaký krém na. Pozdraviť úplne čisté nechty!

Pre Tip: Stick ohriať vodu pre tento krok, pretože pomôže zmäkčiť nechty a zároveň dáva vám dôkladnejšie čistote.

Späť na obsah

8. Toe Separator

Kúpiť Toe separátor ₹ 150,00 @ www.amazon.in/toe-separator

To sa používa na umiestnenie medzi prstami na nohách, než si dať na nechty, takže to nerobí šmuhy. Navyše tento skvelý nástroj pomáha prestavať kĺby, zlepšujú krvný obeh a narovnať všetky ohnuté prsty, ktoré pomáhajú s bolesťou nôh. Viacúčelový, veľa?

Ako používať Toe Separator?

Stačí umiestniť tento medzi prstami na nohách na chvíľu a to vaša vec - aplikovať lak na nechty, snáď? Simple!

Späť na obsah

9. Orangewood Stick

Kúpiť Orangewood Stick Pro ₹ @ www.amazon.in/orangewood-stick

To možno využiť pre niekoľko vecí - zatlačiť kožtičku, vyčistiť všetky nečistoty alebo dokonca opraviť lak na nechty chyby. Handy, nie je to? Majú tieto asi pre rýchlu opravu.

Späť na obsah

10. Mierna Scrub

Exfoliácia je kľúčom k mäkkou, hladkú kožu a jemným drhnúť pre vaše ruky a nohy je nielen relaxačné, ale tiež pomáha odstrániť vonkajšiu vrstvu odumretých kožných buniek. To tiež pomáha pri podpore krvného obehu, aby drhnúť preč, ale aby bol prívetivý, a to najmä s rukami nad hlavou.

Späť na obsah

11. Pediklear - Quick Fix pre Vaše nohy

Ak máte záujem, aby sa dosiahlo nádherné nohy s pomocou jediného nástroja, odporúčame Pediklear - so svojím špeciálne formulované povrchu minerálu Roller, ktorý robí len externého kontaktu a odstraňuje trhliny, mozoľov a stvrdnutej kože pred vlastnými očami. Žiadne vedľajšie účinky, so zárukou. Je vodotesný a tiež funguje dobre na vlhkú pokožku.

Pre viac informácií o tomto produkte nájdete na http://www.stylecraze.com/pediklear-for-feet/

Späť na obsah

Teraz sa poďme rýchlo kocke určitými inými základnými požiadavkami Okrem vyššie uvedených nástrojov my. Ideme na to:

1. Basin alebo do vedra pre vaše nohy

Môžete použiť malú vaňu alebo vedro pre vás máčať nohy do.

Späť na obsah

2. Finger Bowl

Plastové misky alebo sklenené misy bude stačiť.

Späť na obsah

3. Teplej mydlovej vode 

To je nevyhnutným prvkom v priebehu celého procesu.

Späť na obsah

4. Kožičky olej / Olivový olej

Môžete tiež použiť mandľový olej, ak sa vám nepodarilo nájsť kutikulu alebo olivový olej.

Späť na obsah

5. Krém na ruky 

Príjemná hydratačný krém na ruky hýčkať tie deti. The Body Shop má nejaké skvelé veci si môžete vyskúšať.

Späť na obsah

6. Krém na nohy 

Ako o nejaké mätový krém na nohy? Je to skvelá voľba pre masáž nôh sa.

Späť na obsah

7. Lak na nechty (voliteľne) 

Pre všetky dámy, to nie je povinné, môžete tiež použiť základný náter, ktorý posilňuje a podporuje rast nechtov, aby ich zdravý!

Späť na obsah

Dôležité tipy, aby sa zachoval manikúra a pedikúra nástroje 

Možno sa čudujete, čo je potrebné na čistenie týchto nástrojov, ak je to len vy, kto je ich použitie? Je pravda, ale to je vždy vhodné na čistenie týchto nástrojov. Nečistoty a mŕtvej kože na tieto nástroje evidentne majú niektoré nežiaduce účinky. Tie môžu viesť k rastu baktérií a zárodkov a tým spôsobujú infekciu. Z tohto dôvodu ich čistenie je veľmi dôležité pred a po každom použití.

Udržujte svoje náradie namočené v teplej mydlovej (antibakteriálnym) vody. To bude zabiť všetky baktérie a pomáhajú udržiavať vaše zariadenie bez baktérií.

Je vhodné, aby nezdieľa svoje nástroje s ostatnými, rovnako ako by ste sa podeliť o svoje zubnú kefku.

Takže teraz, keď sme sa vzťahuje na všetky základné nástroje na manikúru a pedikúru, dúfame, že budete dať mu šancu na jeden z tých lenivých nedeľu, snáď? Nemusíte utrácať tisíce rupií navštíviť salón pre manikúru / pedikúru, keď môžete dosiahnuť, rovnako ako úžasné výsledky ako doma.

load...