Makeup

Vytvorte si vlastnú Makebelline makeup Kit s týmito 10 úžasnými produktmi

Vytvorte si vlastnú Makebelline makeup Kit s týmito 10 úžasnými produktmi

Nie je schopný nájsť svoje červeň? Nie si sám. Pre tých, ktorí žiadajú, aby sa pravidelne udržiavať všetky kozmetické prípravky na jednom mieste môže byť hádka. Je veľmi dôležité, aby make-up organizovanej a na jednom mieste, takže je ľahko prístupný, keď je potreba. To je pre tento účel, aby make-up kit príde vhod. Make-up kit je ten, ktorý uchováva všetky vaše make up v jednom mieste, takže je po ruke a nestratí.

Maybelline je jedným z popredných svetových značiek v kozmetických prípravkoch. To je francúzska kozmetická značka, ktorá je vo vlastníctve L'Oreal. Ich slogan znie: "Možno, že sa s tým narodil, môže byť jeho Maybelline." Oni nedávno spustila sadu make-up, ktorý obsahuje všetky vaše požiadavky na make-up na jednom mieste. Obsahuje rôzne make-up produkty, ktoré budete potrebovať pre kompletnú vzhľad. Súprava sa nazýva Maybelline Eyestudio Makeup Kit.

Top 10 Kozmetické Základy Maybelline make-up Kit:

Nasledujúci zoznam obsahuje prvej desiatke make-up náležitosti, ktoré vyjde v tejto novej make-up kit, rovnako ako ceny každého výrobku, ktoré by ste nájsť v tomto Maybelline kompletnej make-up kit.

load...

1. Kozmetický Benefit Cream - Maybelline Dream Fresh BB krém:

Kúpiť Beauty Benefičný Cream - Maybelline Dream Fresh BB krém pre ₹ 1,227.60 @ www.amazon.in/maybelline-dream-fresh-bb-cream

Hodnotenie: 4,5-5

Úžasný make-up produkt má viac funkcií. Pomáha, aby hydratujú a hydratujú pokožku, tak má aj výhody proti starnutiu. Pôsobí ako sérum a nadácie, aby ešte predtým, než tvorí základ make-up. Prípravok pôsobí tiež ako korektor pre nerovné kože.

load...

2. Očné tiene - Maybelline Očné štúdio s Farebná plyšová Silk očné tiene:

Kúpiť Očné tiene - Maybelline Očné štúdio s Farebná plyšová Silk očné tiene Pre ₹ 1,242.00 @ www.amazon.in/eye-shadow-maybelline-eye-studio

Hodnotenie: 4,5-5

Tieň oko bol oftalmologicky testovaný a zabezpečený pre nositeľov kontaktných šošoviek.

3. Mascara - Maybelline Volum Espresso "The Falsies-Big Eyes" - Veľmi Black:

Buy Mascara - Maybelline Volum Espresso "The Falsies-veľké oči" - Veľmi čierna Pre ₹ 1,298.00 @ www.amazon.in/mascara-maybelline-volum-espresso

Hodnotenie: 4-5

Riasenka dodáva hlasitosť na riasy. To robí oči vyzerajú oveľa dramatickejší.

4. Eye Liner - Maybelline linka Stiletto Konečný Precision Liquid Eyeliner:

Buy Eye Liner - Maybelline linka Stiletto Konečný Precision Liquid Eyeliner Pre ₹ 845,77 @ www.amazon.in/maybelline-line-stiletto-liquid-eyeliner

Hodnotenie: 4-5

Kvapalina očné linky je vhodný pre dlhé nosenie a trvá po dobu 8 hodín. Bolo oftalmologicky testovaný a je vhodné pre nositeľa kontaktných šošoviek. To pomáha definovať oči.

5. Kompaktné: Maybelline Fit Me Kompaktný púder Natural Beige:

Kúpiť Compact: Maybelline Fit Me Kompaktný púder Natural Beige Pre ₹ 404.00 @ www.amazon.in/maybelline-fit-me-pressed-powder

Hodnotenie: 4-5

Kompaktný je veľmi prirodzené a zanecháva pokožku sviežu a hladkú. Má základňu non-olej, ktorý robí pleť vyzerať dokonalý. Je k dispozícii v 18 odtieňoch.

6. Lip Gloss - Maybelline Super Stay 24 Lip Color v Always Blazing:

Hodnotenie: 4-5

Farba lip trvá dvadsať štyri hodiny a je vhodný pre dlhé nosenie. Mikro flex formula pomáha kĺzať na perách ľahko a dáva mu lesk. Farba na pery nie je rúcať, torta, fade, peria alebo prevod. Má tridsať dlhotrvajúci odtiene. Pomáha udržiavať pery vláčne a mäkké.

7. Makeup Remover - Maybelline Flash Clean makeup Odstránenie riešenia:

Hodnotenie: 4-5

Toto riešenie je tri v jednom základňu, ktorá odstraňuje najodolnejšie make-up okamžite. Pomáha, aby hydratujú a hlboko čistí pokožku. Rýchly zlom mlieko premení v ultra ľahké kvapaliny, ktorá pôsobí aj na nepremokavé make-up. Vzorec je bohaté na extrakt Moringou semien, ktorá pomáha odstrániť kožu nečistôt. Mlieko hydratuje a čistí pokožku.

8. Blush - Maybelline Fit Me Blush v svetloružovej:

Kúpiť Blush - Maybelline Fit ma červenať v svetloružovej Pre ₹ 678,68 @ www.amazon.in/maybelline-fit-me-blush

Hodnotenie: 4-5

Tu je ďalší skvelý produkt v tejto make-up kit Maybelline. To červenať je ľahká farba, ktorá splýva s kožou s ľahkosťou a vyrovnáva pokožku von. Farba je prírodný a nie je ľahké slabnúť, a pomáha dať koži jej prirodzenú žiaru. Je bez oleja a bol dermatologicky testovaný. To je tiež non-comedogenic.

9. Vlhčené obrúsky - Kozmetické obrúsky Maybelline Clean Express:

Predám vlhčené obrúsky - Kozmetické obrúsky Maybelline Clean Express ₹ 918,44 @ www.amazon.in/maybelline-clean-express-facial-towelettes

Hodnotenie: 4-5

Tento obrúsok je veľmi účinná proti úporné make up a vyčistí v jednom výpad. To nevyžaduje žiadne drhnutie. Jej olej voľná báza nezanecháva mastný film. Vzorec posilnený extraktom Moringou osiva. To pomáha čistiť pleť nečistôt. Pomáha, aby hydratujú a vyhladzujú sa na koži. Výrobok bol dermatologicky testované a nespôsobuje alergie. Z tohto dôvodu je vhodné pre citlivú pokožku.

10. Korektor - Maybelline Eraser tmavá škvrna:

Kúpiť Corrector - Maybelline guma tmavá škvrna Pre ₹ 890.00 @ www.amazon.in/maybelline-eraser-dark-spot

Hodnotenie: 4,5-5

To korektor je bohatá na vitamín C a pokrýva vady okamžite. Pomáha účinne zakryť tmavé škvrny po dlhú dobu. Obsah vitamínu C pomáha znižovať tmavé škvrny v priebehu štyroch týždňov alebo menej. Pomáha tiež na pokrytie príznaky starnutia, vymaže jaziev po akné, úpal, slnečné škvrny, rovnako ako tmavé škvrny.

Jedná sa o produkty, ktoré nájdete v make-up kit od Maybelline. Teraz už nemusíte pátrať na trh pre svoje make-up produkty obľúbené. Môžete nájsť všetko dohromady v tejto krásnej make-up kit. Môžete ľahko kúpiť make-up kit Maybelline on-line taky. Dostať ich pre seba a povedzte nám, ktoré produkty vám najviac páči.

load...