Makeup

Všetko o akrylových nechtoch

Všetko o akrylových nechtoch

Máte neexistujúce nechty?

Ak áno, potom by ste mali pravdepodobne zvážiť získanie akrylové nechty. Tam by mohla byť situácia, kedy ste chceli urobiť nejaký pekný klinec alebo chcel, aby sa zúčastnil svadby s atraktívnymi nechtami. Sledoval svoju sestru, stále si krásne dlhé nechty musia byť bolestivé, ako sa často diviť, prečo ste tak nejako skončil v genetickej žumpy. Našťastie, je to 21. Storočia, a už nemusíte mať pocit, že tak. Získať akryly! Každý, kto to robí!

Uistite sa, že ste si ich urobiť v salóne, aj keď! Nie je to niečo, čo možno ľahko urobiť doma. Ak ste manikérka alebo ste trénoval v tom, akrylové nechty, to je navrhol, že budete mať hotové od odborníka.

load...

Ale predtým, než sa učíme ako aplikovať akrylové nechty, poďme sa pozrieť na akrylové nechty klady a zápory.

Klady a zápory akrylové nechty

Pros

 • Akrylátové nástavce sú vhodné pre ženy s krehké a slabé nechty.
 • Akryly sú dobré pre ženy, ktorí majú zlý zvyk žuvanie nechty, pretože sú veľmi ťažké žuť off. Čo lepší spôsob, ako odvrátiť nežiaduce zvyk, než robiť poškodené miesto tak pekná ako je to možné?
 • Akrylové nechty boli asi dlhšie, než ich náprotivky, takže väčšina Nechty na salónoch a kúpeľoch majú mnoho skúseností o tom, ako aplikovať a odstrániť tieto nechty. Nemusíte sa obávať nežiaducich účinkov ako takých.
 • Sú lacnejšie ako ich náprotivky. Zapaľovač na peňaženku, tým viac šťastia. Súhlasíte?
 • Hlavným prínosom akrylové nechty je, že ak jeden z nich poruší, môže byť stanovená doma pomocou správnych nástrojov. Nemusíte tráviť bombu znovu získať ich opravu.
 • Vydrží dlhšie ako gélové nechty.

Zápory

 • Môžu poškodiť svoje prirodzené nechty naspodku, a to môže byť ťažké pestovať si svoje nechty akrylové nad nimi. Tiež poškodené klinec je živnou pôdou pre plesne a baktérie.
 • Ako akrylové nechty sú umelé vylepšenia, ktoré prezentujú falošný vzhľad. Musíte veľmi talentovaného technika, ktorý môžete uplatniť akryly čo najbližšie k tým prírodným.
 • Použitie akrylové nechty zahŕňa použitie silných chemikálií a tvorbu dymu. Niektoré ženy môžu mať alergiu na tieto látky.
 • Potrebujete doplňovanie každý mesiac, čo znamená dodatočné výdavky.

Teraz sa pozrime na jednotlivé kroky je potrebné dodržiavať aplikovať tieto nechty.

Ako sa prihlásiť akrylové nechty?

Krok 1: Prep nechtov

Vždy začnite s čistými nechtami. Poskytuje hladkú základňu pomáha akrylový materiál ísť ďalej lepšie. Odstráňte všetok lak na nechty a zatlačiť kožtičku.

load...

Krok 2: Upravený klince

Manikérka bude pravdepodobne upraviť a podať svoje nechty a pritom ponechať niekoľko milimetrov, takže predĺženie nechtov môže byť prilepené.

Krok 3: Buff klince

Bude potom vyleštite nechty, takže povrch nechtov sú trochu drsné. Tento drsný povrch uľahčuje akrylový držať.

Krok 4: Nail Primer

Primer klinec by byť použitý na odstránenie zvyškovej vlhkosti a oleja z nechtov. Čistiť nechty a potom naneste primer cez nechty použiť vatový tampón s acetónom. Niektoré z uvedených primérov obsahuje kyselinu s názvom kyselina metakrylová. Dávajte pozor, ako by sa mohlo spáliť. Môžete tiež použiť základný náter, bez kyselín, ak si nie ste istí.

Krok 5: Použitie hrotov

To je miesto, kde začína skutočné aplikácie. Hroty by byť podaná v súlade s nechty a budú aplikované s lepidlom do reálnej nechty. Lepidlo by nemalo dotknúť kožu. Klinec je možné rezať a dimenzovaná podľa vašich požiadaviek.

Krok 6: Príprava akrylového Materiál

Akrylová tekutina by sa naleje do akrylového misky a niektoré z prášku do inej nádoby.

Pozor: Výpary sú silné pri používaní akryly, takže by to malo byť vykonané wellventilated oblasti.

Krok 7: Pick Up akrylový štetcom

Manikérka bude ponoriť Kefka celú cestu dole do kvapaliny. Uistite sa, že nie sú žiadne bubliny. Bude čistiť akékoľvek zvyšky kvapaliny proti strane misky, aby sa zabránilo odkvapkávaniu. Potom, ona bude bežať kefa proti prachu tak, že dostanete vlhké loptičku. Jedná sa o materiál, ktorý má byť rozšírený na klinec.

Krok 8: Naneste zmes

Bez dotyku kožičku, bude sa aplikovať zmes cez nechty a plynulejšiemu to, ako sa uplatňuje. Prechod medzi hrotom a vaše prírodné nechty by mal byť hladký. Naneste ďalšiu vrstvu v prípade potreby.

Krok 9: Let It Dry

To by malo trvať asi desať minút zaschnúť. Akonáhle sa tak stane, je zaistený a súbor nechty tak, aby boli hladké.

Krok 10: dokončuje

Vaše nechty sú pripravené k namaľoval!

Existuje niekoľko vecí, ktoré budete chcieť, aby zvážila, ako sa dostane akrylové nechty. Poďme sa pozrieť von.

Veci Musíte si uvedomiť pri získavaní akrylové nechty

 • Udržujte svoje nechty zdravé: Je nesmierne dôležité, aby čistenie nechtov. Najmä preto, že existuje celý vrstva pokrývajúca svoje skutočné nechty. Nech je to miesto pravidelne čistiť akrylové nechty. Na čistenie tvrdé nečistoty použite jemný kefkou pod a okolo nechtov. Potom použite vatový tampón s trochou alkoholu na čistenie okolo kožičky a pod nechty.
 • Ocitnete sa v pravidelných manikérka: Hľadanie manikérka, ktoré môžete pravidelne ísť do robí život oveľa jednoduchší. Pochopí vaše obavy, a pretože vie, že vaše nechty a svoje problémy, môžete ušetriť čas snaží vysvetliť.
 • Udržujte svoje nechty Čistenie: Vždy, keď si umyť ruky, vysušte úplne! Keď ich necháte mokrý, existuje šanca pre vaše akrylové vrstvy zdvihnúť a tiež nárast huby! Nosiť rukavice, ak robíte riadu.
 • Olejové nechty: Suché nechty možno ľahko zlomiť. Použite neutrálny oleje, ako je repkový olej, aby im hydratovaná.

To je všetko, o akrylové nechty.

Hoci akrylové nechty majú svoje nevýhody, majú tiež svoje výhody taky. Ak chcete mať možnosť mať dlhé nechty, ale je ťažké je rast prirodzene, potom je to pravdepodobne veľmi atraktívnou voľbou pre vás. Chápem, že ak ste zvyknutí mať krátke nechty, potom to bude pravdepodobne veľmi rušivo na prvý pohľad, keď sa dostanete tie akrylátové, ale som si istý, budete nakoniec sa na to zvyknúť. No, nebojí sa ich vyskúšať! Dajte nám vedieť, ako to dopadlo pre vás!

load...