Makeup

Všetko, čo potrebujete vedieť o základoch tváre

Všetko, čo potrebujete vedieť o základoch tváre

Ak hľadáte, aby vaša make-up hru na úplne novú úroveň, ste pristáli na pravej strane. Budete sa pýtať sami seba, ako sa vám podarilo urobiť bez toho, aby tento produkt všetko pri. Zaujíma vás, čo je príslušný výrobok? Tvár primer - produkt, ktorý je skutočne revolučný make-up svet. Tam je more dostupných produktov tam vonku, a je to tak ľahké sa dostať zmätený. Tak, aby bolo veľmi jednoduché pre vás, tu je výpis z všetko, čo potrebujete vedieť o primery.

Čo Primery robiť?

Primer bol po nejakú dobu. To nájde svoje korene v dramatickom svete divadla, kde sa používa na ochranu pokožky umelcov, ktorí mali ťažký make-up po celú dobu. Primer tiež rozšírila make-up život, takže tvár vyzerať svieži po dlhšiu dobu. Dnes je primer je mainstream, a podobne ako jeho plánované použitie, má za cieľ, aby sa váš make-up vydrží veľmi dlhú dobu. Inovácia viedli k obohateniu tohto produktu tak, že vyplní póry, redukuje jemné linky, a upravuje suchú a mastnú pleť. Pomáha tiež pri korekciu farieb, a pokrýva škvrny a tmavé škvrny. Najnovšie výrobky obsahujú prvky, ktoré pleť zdravšie a žiarivejšie. Majú tiež SPF a dočasné kožné plumpers. Nielen, že aby vaše make-up, aby zostali neporušené a dokonalé, príde slnko alebo dážď, ale na povrch pokožky plynulejšiemu rovnako. Najlepšie na tom je, priméry sú tak ľahko použiteľné.

What Kind Of primery sú k dispozícii?

Existuje mnoho druhov. História priméry začala nadácia primery a očné tiene primery. Teraz, bič priméry, obočie, pery priméry priméry, nechty priméry a dekoltu primery sú tiež k dispozícii. Je to jednoduché - všade tam, kde môžete nosiť make-up, môžete použiť základný náter. Väčšina z týchto produktov sú buď silikón, alebo na báze vody. Na báze silikónu priméry pomoc pri vyplnení jazvy, póry a linky. Produkty na báze vody zaistí, že make-up zostáva na dlhšiu dobu.

load...

Prečo ste Primery pochopil?

Naša posadnutosť sociálne médiá urobila nás veľmi rozpačitý, skoro ako by sme napríklad selfie pripravené po celú dobu. Pred niekoľkými rokmi, s použitím len základ sa zdalo perfektné, ale ako sme sa presunúť do HD éry, môže iba priméry, aby vám, že úplne úžasná, obraz dokonalý vzhľad.

Ako si vybrať najlepší Primer na tvár?

Ako si vybrať svoj primer závisí od typu vašej pokožky a vašu krásu režimu. Primery pracujú veľmi dobre, ak vaša pokožka je mastná, a budete mať pevný čas pri získavaní váš make-up, aby zostali. Ak používate korektor a nadácie každý deň, základný náter by určite pomôže AMP efekt. Pokiaľ máte chappy pery a máte radi na sebe matné rúže, bude primer lip zabezpečí, že vaše pery sú hydratované a šťastný. Ak falošné riasy nie sú vaša vec, a napriek tomu chcete zvodné riasy, primer môže byť váš hrdina.

Ak používate nepremokavé výrobky, je v použití primeru nemá zmysel. Karoséria Primery pre hrudníka a nohy k ničomu. Hydratačný funguje veľmi dobre v takýchto prípadoch.

load...

Teraz, keď viete, čo náter je všetko okolo, jedná sa o niekoľko možností môžete zvážiť investície do.

Najlepšie masky Primery - Top 5

1. Rozpočet Deal - Neutrogena Shine Control

Kúpiť Neutrogena Shine Control for ₹ 1,800.00 @ www.amazon.in/neutrogena-shine-control

Nič nie je nemožné, takže dostať úžasnú náter na drogistického sadzieb nie je prekvapivé, vôbec. Tento primer je silný v štruktúre, ale napriek tomu veľmi hladký v aplikácii. Dokonale vyrovnáva pleť a zaisťuje výbornú základňu pre založenie.

2. Skin Perfection - Smashbox Photo Finish Primer

Kúpiť Smashbox Foto Finish primer pre ₹ 2,144.00 @ www.amazon.in/smashbox-photo-finish-primer

Nemusíte Photoshop vám, že absolútne bezchybný vzhľad, pretože tento primer vám v reálnom čase photoshopped vzhľad. To je najlepšou voľbou, aby sa ubezpečil všetky jemné linky sú rozmazané, póry sú vyplnené, jazvy sú pokryté, a základom je zvýšená. Zabezpečuje tiež, že váš make-up vydrží veľmi dlho.

3. Foundation podpora - Laura Mercier nadácie Primer

Kúpiť Laura Mercier Foundation primer pre ₹ 4,000.80 @ www.amazon.in/laura-mercier-foundation-primer

Tento je primer na báze vody, ktorý má schopnosť, aby sa vaše make-up zostať na naozaj dlhú dobu. Je hladká, ľahká a hodí do kože tak dobre. Úžasné na tom je, že ho možno používať na očné viečka a pery rovnako. Takže je to ako jediného kontaktného miesta pre všetky vaše potreby Prima.

4. U niektorých SPF Love - Eve Lom bezchybný Primer SPF 30

Eve Lom je synonymom pre starostlivosť o pleť, takže je samozrejmé, že tento primer nie je dokonalý. Je extrémne ľahký a hodí naozaj dobre, uistite sa, že make-up je neporušená, zatiaľ čo jemne opravuje nedokonalosti pleti. SPF tiež chráni vašu pokožku a zároveň zabezpečiť, že fotografia nemajú flash odrazu alebo biele obsadenie v nich. Tento je naozaj zázrak produkt.

5. Rias Posilňovanie - Clinique Lash Building Primer

Kúpiť Clinique Lash Building Primer Pre ₹ 2,624.00 @ www.amazon.in/clinique-lash-building-primer

Tento primer je zaistené, že riasy sú dlhé a hrubé, a maskary neporušená po celý deň. Akonáhle budete používať tento produkt, je určite naklonený na tom dobre.

Ako sa prihlásiť Primer - správny spôsob použitia tváre Primer

Postupujte podľa nasledujúcich krokov nechať primer robiť svoje čaro.

1. Hydratujú pleť Well

Nechcete, aby vaše make-up na začiatok odlupovanie na suchú pokožku. Použite ľahký hydratačný a nechajte ho sedieť na pár minút. Ak ste investovali do náteru s hydratačný, môžete si vybrať, aby tento krok preskočiť.

2. Dab Primer na tvári

Vezmite malé množstvo náteru v ruke. Dip mokrou špongiou do neho a škvrnu opatrne po celej tvári. Spustiť pod očami a okolo nosa. Postupne prechádzať na čelo, bradu, nos a líca.

3. Blend

Za použitia rovnakého špongiu, zmes primeru dobre do kože. Uistite sa, že všetky oblasti sú pokryté rovnomerne.

4. Kryt T-Zone a väčšie póry

Použite ďalší náter v miestach, kde makeup odznie rýchlejšie, ako je T-zóne alebo väčšími póry.

5. Nechajte Primer Settle

Počkajte niekoľko minút, aby primer usadiť.

6. Zakryť

Akonáhle sa primer usadí, použiť korektor nasleduje založenia.

7. Očí a pier Primer

Teraz je aplikovaný, že tvár náter, aplikovať oko a náter na pery, ak chcete. Niektoré tváre priméry nie sú vhodné pre očné viečka, takže je najlepšie odporúča používať tie konkrétne.

8. Dokončuje

Dokončiť zvyšok make-up a ste pripravení na deň! Uistite sa, že ste čistí, tón a hydratujú tvár, oči a krk aj potom, čo skončí deň. To vám pomôže udržať vašu pokožku vláčnu a hydratovanú.

Primer je naozaj skvelá investícia, ak ste make-up nadšenec. Je to jeden z tých produktov, ktoré vám dajú zabudnúť premýšľať o tom, či je alebo nie je váš make-up je na svojom mieste, a či je alebo nie je potrebné spustiť do miestnosti dámy a dotknúť svoj make-up. Primery sa otvárajú úplne nový svet dokonalosti.

load...