Makeup

VLCC Penicure & Manicure Kit Recenzia

VLCC Penicure & Manicure Kit Recenzia

Ahojte všetci!

Hádajte, čo som dnes pre vás! Prehľad o VLCC je pedikúru a manikúru Kit- ak ste DIY kráľovnú ako je tá vaša naozaj, sto dolárov, že budete milovať tento jeden!

Ak ste niekedy sedeli v salóne a uvažoval, prečo platíte za jednoduché veci, ktoré môžete urobiť sami, potom vás a ja sme duše sestry. Som z vážneho názoru, že každá žena mala poznať niektoré základy starostlivosti, ako robiť obočie a horná pera sama. Opravte ma, či sa mýlim, ale všetci sme boli v tejto situácii, keď my sme náhlivo chystá na večierok, len vidieť mierne páperie rastúce na hornej pere (zradcu) a horšie, žiadny čas ísť salón. Jo, teraz viete, čo mám na mysli.

load...

Robí mani-Pedi sám je ďalšia sada týchto zručností potrebných pre život by ste mali vedieť, aby som si myslí. Ani to bolí, aby si trochu pomôcť od sem a tam, keď už sme pri tom. A plne vedomá tejto skutočnosti sú ľudia v VLCC ktorí si vyjsť so zdravou manikúru a pedikúru Kit zachrániť deň!

VLCC pedikúru a manikúru Kit Review

Bol som na pozore pre bezproblémové, DIY pedikúru a manikúru kit, ktorý by som mohol použiť doma na chvíľu teraz. S ohľadom na ich nákladovej efektívnosti, VLCC je pedikúru a manikúru sada patrila medzi dvoma-troma ďalšími Aj vyzdvihnúť v mojom miestnom obchode (recenzia nasledovať). Hneď bat, nákladová efektívnosť a jednoduchosť používania boli víťaza, ale to splniť všetko, čo sľúbil? Pozrime sa.

Hlavnými položkami V VLCC pedikúru a manikúru Kit

VLCC pedikúru a manikúru Kit je komplexný balík, ktorý contains-

 1. Tieto Pediglow ruky a nohy Cleanser- 50 ml
 2. Myrha kožičky na olej 10 ml
 3. Pediglow ruky a nohy Scrub- 50 gms
 4. Kakaové maslo ruky a nohy Krem 50 gms
 5. Orange Anti Tan PACK- 50 gramov

Popis A Packaging

VLCC pedikúru a manikúru Kit dá najlepšie opísať ako domáce liečbe, ktorá kombinuje dobré mani-Pedi, ktorá čistí pokožku a odumreté nudné vrstvy odumretej kože na rukách a nohách, vyhladenie to v procese. Aj keď to pomáha udržiavať zdravé nechty, nechtovú kožičku a vláčnu pokožku na rukách a nohách, by to mohlo potenciálne pomôcť prevenciu nechtov chorôb a porúch taky!

load...

Ek Teer, teenagerskej Nishan hovoríte? Budem musieť súhlasiť.

Obal samotného kitu je pomerne jednoduché. Obsiahnutý v plastovom boxe, nájdete štyri pleťové vody pozdĺž myrha kožtičky oleja. Vzhľadom k tomu, že VLCC podporuje využitie prírodných ingrediencií, teplé farby používané Zdá sa tak, aby odrážali tohto ducha. Obal zo všetkých štyroch rúrok je rovnaká, však, tak uistite sa, že budete čítať názov právo, alebo ich označiť samostatne pre seba, aby si omylom použiť jeden pre druhého (nebude koniec sveta, ak ste urobili, ale preto nemôže vyhnúť hrubky, keď môžete?). Tiež, zatiaľ čo vonkajšie krabice podrobne popisuje, ako používať balík, jednotlivé pokyny pre každú skúmavku sú uvedené na zadnej strane rúrky tiež spolu s prísadami, takže je to plus.

Prísady

Hoci sú tieto zložky bolo spomenuté na zadnej strane každej skúmavky, veľmi pochybujem, či je to celý zoznam. Avšak, tu je zoznam niekoľkých z ich kľúčových ingredients-

 1. Pediglow Hand & Foot čistiace - Výťažky z Soapnut, Daruhaldi, Shikakai, škorice a Margos, Lemongrass olej, sodík laurylethersulfátu
 2. Myrha kožičky oleje - sezamový olej, olej z podzemnice olejnej, slnečnicový olej, olej z pšeničných klíčkov, mandľový olej, myrha Oil, Geranium olej, pomarančový olej, Palmarosa olej, olej zo semien mrkvy
 3. Pediglow Hand & Foot Scrub - Walnut Shell Powder, Lemongrass olej Pískavica extrakt, glycerín, Triclosan. Alantoín
 4. Kakaové maslo ruky a krém na nohy - Výťažky z Neem kôra, Lodhra Bark, pšeničné klíčky a kakaové maslo
 5. Orange Anti-Tan Pack - Orange Peel Výpis. Silicon Blend, vitamín E, kaolín, oxid titaničitý, arabská guma

VLCC pedikúru a manikúru Kit Výhody

Tento komplexný mani-Pedi kit od VLCC je zábavný a efektívny spôsob, ako dať si manikúru a pedikúru doma. Vzhľadom k tomu, ako nákladovo efektívne, že je (pozrite sa na naše ceny sekciu pre podrobnosti), to CAN

 • Ušetrí ťažkostí salón schôdzky
 • Znižujú riziko infekcií spôsobených nehygienické zariadenia
 • Poskytujú rýchle riešenie pre ruky a nohy v danom okamihu
 • Poskytovať neustálu starostlivosť a výživu rúk a nôh

To všetko v jedinom desatinu ceny pravidelných pedikúra v miestnom salóne!

Pros

 • Atraktívne DIY manikúra a pedikúra kit
 • Cenovo dostupné
 • Jednoduchosť použitia
 • Hojnosť prírodných olejov a extraktov
 • Effective- viditeľné výsledky hneď od prvej žiadosti
 • Stabilné baliace obávať lámanie fliaš alebo rozliatiu

Zápory

 • Užívatelia ktorí prvýkrát, alebo niekto nevedomý liečby mani-Pedi, mohol nájsť robí túto rutinu samy o sebe zložité / odsávanie
 • Keď to nie je vyžadované súpravou, nie každý má mani-Pedi nástroje doma, a tak by sa dalo potrebné investovať do tých najlepších výsledkov

Ako používať VLCC pedikúru a manikúru Kit?

Aj keď je možné použiť len produkty obsiahnuté v sade, pre dosiahnutie najlepších výsledkov, by sme vám odporúčame mať určité mani-Pedi nástroje na dosah ruky. Ak tak neurobíte, uvažovať o ich nákup, pretože je to jednorazová investícia A, ktoré vydrží vám dlho.

Robiť manikúru a pedikúru s použitím VLCC pedikúru a manikúru kit, budete need-

 • Miska vody, aby nasiakli prsty
 • Vedro / vaňa vody, aby nasiakli vaše nohy
 • Uteráky
 • Bavlnené tampóny
 • Fľaša teplej a studenej vody každého
 • Špongiu / Pemza
 • Klinec fréza
 • Klinec pufra
 • Lak na nechty (voliteľné)
 1. Spustiť, odstrániť lak na nechty (ak máte nejaké). Cut / zredukovať svoje prstov a toe- nechty do požadovanej veľkosti (vyhnúť sa kopať hlboko do mäsa, ako si znížiť svoje nechty, pretože to môže spôsobiť zarastanie nechtov). Ďalej súbor nechty pomocou nechtov filer (vždy v jednom smere, a nikdy sa tam a späť) a následne do vyrovnávacej pamäte na nechty, aby sa vyrovnalo so žiadne drsné alebo rozstrapkané okraje.

2. VLCC Pediglow Hand & Foot čistiace - Ako používať?

 • Pridajte malé množstvo ruky a nohy čističmi do misky s teplou vodou, ako začať svoj manikúru. Pridajte dvojnásobné množstvo, ktoré do vedra alebo vaňou teplej vody pre váš pedikúru. Ak by ste chceli mať nejakú penu pre vaše mani-Pedi, pridať nejaké extra množstvo čistiaceho prostriedku.
 • Máčať ruky a nohy v teplej vode po dobu 15 - 20 minút. Potom, čo urobil, opláchnite a osušte pomocou uteráky (teplé uteráky prednosť).
 • Myšlienka použitia čističi na začiatku je odstrániť nečistoty spod nechtov a zároveň zmäkčením hustý, niekedy mozole, kožu na prstoch rúk a nôh.

3. VLCC myrhy kožičky olej - Ako používať?

 • Vezmite malé množstvo myrha kožičky oleja, čo je dosť na prstoch rúk a nôh, a vmasírujte do kožtičky a pokožky obklopujúce prst a nechty na nohách.
 • Použite kožičky posunovač k jemne zatlačte túlavých kožtičku späť do nechtu. Ak ste pohodlné používanie kožičky nožnice, používať to, aby zredukovať svoje kožičku (postarať sa pri rezaní svojej kožtičku, však, ako rezanie príliš hlboko, alebo s použitím nesterilizovaný / špinavú kožičky nožnice, mohol infikovať nechty)
 • Tento krok pomáha vyživovať a revitalizovať nechty a pokožku okolo nich.

4. VLCC Pediglow Hand & Foot Scrub - Ako používať?

 • Namočte nohy do teplej vody opäť po dobu 5 - 10 minút. Použite špongia alebo pemzy jemne odstrániť nahromadené odumretej kože.
 • Potom, čo urobil, prijať zodpovedajúce množstvo Pediglow Hand & Foot Scrub a vmasírujte do rúk a nôh po dobu 5 - 10 minút.
 • Konzistencia drhnúť je zrnitá, aby pomohla odstrániť odumreté bunky. Umyte si ich pomocou vody v miske / vaňou.

5. VLCC kakaové maslo na ruky a krém na nohy - Ako používať?

 • Potom sa dostatočné množstvo kakaového masla smotany a masírovať viac než rúk a nôh po dobu 10 minút.
 • Utrite krém vypnúť pomocou horúcej uterák. Použitie horúce uterák pomáha póry kože otvoriť, takže krém účinnejšie preniknúť do kože.

6. VLCC Orange Anti-Tan Pack - Ako používať?

 • Vezmite zodpovedajúce množstvo Orange Anti-Tan balenie a použiť ju rovnomerne na rukách a nohách. Má krémovú konzistenciu a šíri sa dobre.
 • Ponechajte balíček na dobu 20 minút. Potom, čo 20 minút sú up, zotrite ho pomocou vlhkú vatu nasledované prostým opláchnutie vodou.
 • Najlepšie ho pomocou hydratačný ruky a nohy s hydratačným podľa svojho výberu.

Ak zistíte, že vaša koža vyschne v procese, použite malé množstvo kakaového masla k rehydratácii. Ako je uvedené na výrobku, bude pravidelné dvojtýždňové použitie dávajú vynikajúce výsledky.

Moje skúsenosti s VLCC pedikúru a manikúru Kit

My prvýkrát s použitím súpravy bola hračka vďaka pomerne zdravé rozsahu mani-Pedi podstatné, že obsahoval. Vzhľadom k tomu, kit je komplexný balík, ktorý obsahuje ruky a nohy čistiace, peeling, krém, a anti-tan balík, spolu s kožičky olej nebolo moc som potreboval mať v pohotovostnom režime, na rozdiel od svojich praktických nástrojov.

Návod na použitie je pomerne jednoduché sledovať proces nebol v skutočnosti vyžadovalo príliš veľa myslel na svojej strane. Čo bolo skvelé, pretože som sa dostal k tomu, čo som hlavne dostať mani-Pedi for-len kick späť a chill! Salon-like ošetrenie priamo z pohodlia kresla nikdy znelo lepšie. Tiež opis uvádza, že ak máte popraskané nohy, pravidelné užívanie tejto súprave môže ísť dlhú cestu pri odstraňovaní odumretej kože a ich revitalizáciu. Teraz, keď nemôžem zaručiť, že (pretože nemám popraskané nohy), môžem celkom iste povedať, že po použití tohto balenia 3krát v posledných dvoch nepárnych mesiacoch som videl dobré výsledky. Moje nohy a ruky sú mäkké a zdá leštené, takmer rovnako ako to, čo vidíte po ošetrení salóne. Plný počet bodov za to.

Ďalším dôvodom, prečo by ste mohli chcieť skúsiť mani-Pedi rutina sám je, že salóny vždy nesú riziko nehygienické zariadenia. Počul som o nespočetných žien, ktoré sme vyvinuli infekcií spôsobených zlým salón praktiky, bolesť hlavy nebudete mať s DIY kit, ktorý budete používať pri svojej osobné upravenosti nástrojov-obrovské plus, ak sa ma pýtate. Tiež naprostá dostupnosť tejto sade znamená, že môžete použiť jednom balení takmer 8-10 krát (v závislosti na množstve použitého) na takmer jednu pätinu z ceny, ktorú zaplatíte za salónu pre podobnú liečbu. Výsledky, ako som už spomenul, sú okamžité a pravidelné užívanie môže mať ruky a nohy pocit hladký a zdravý po dlhú dobu.

Jediný con myslím je, že tento proces môže byť trochu ohromujúce na prvom časovom používateľa. Udržať sa na to napriek tomu. S len 2-3 pokusov dostanete na kĺb (to nie je žiadna veľká veda), po ktorom budete sa tešiť na vaše rozmaznávanie sedenie s seba. Pamätajte si, že cvičenie robí majstra!

Doba použiteľnosti

VLCC pedikúru a manikúru sada má trvanlivosť 3 roky. Vzhľadom na to, že každá sada má dostatok množstvo, ktoré vám vydržia najmenej 8 - 10 aplikácií (v závislosti na množstve použitého), 3 rokov je viac než dosť času prejsť to všetko bez toho, aby museli do koša zostane produkt vzhľadom k, vypršania platnosti 'otázok ,

Rating

5-5

Najlepšie výsledky s ohľadom na skutočnosť, že VLCC pedikúru a manikúru Kit prináša oveľa viac, než to, čo si zaplatí. Konštantná výživa a starostlivosť o ruky a nohy, pričom vám ušetrí problémy pri last minute rákosie a dlhé fronty na salon-to-mani Pedi kit určite prináša vo všetkých ohľadoch.

VLCC manikúra a pedikúra Kit Cena

VLCC pedikúru a manikúru Kit prodejná na ₹ 480 miestnych drogérie / supermarketoch.

Ale ak hľadáte nejaké dobré ponuky vy, moja rada by bolo vždy nakupovať online a poďakovať online svet konkurencieschopné ceny pre niektoré nakopať zadok zliav! (Psst, kúpiť viac vecí dokopy vzdať poplatkov za dopravu).

Buy VLCC pedikúru a manikúru Kit Online

VLCC je pedikúru a manikúru sada je k dispozícii na rôznych online trhovisko a kozmetických obchodov, ako je Amazon, Snapdeal, Flipkart, Nyka etcetera.

Ak chcete kúpiť od Amazonu, kliknite tu kúpiť od Nyka, kliknite sem

Budem Odporučiť?

Sakra áno.

Myslite na to takhle-pravidelný mani-Pedi v miestnom salóne je pod ₹ 500, viac, ak idete na high-end jeden. Za cenu uvedenú vyššie, VLCC umožňuje vykonávať aspoň 8 - 10 plne mani-pedis priamo z pohodlia vášho domova. To je takmer 3,5 - 4K uložená na všetkých tých zasadnutiach! Mám na mysli, čo viac by sa dalo požiadať o?

Happy Feet (a v tomto prípade, ruky taky) to robí šťastnou ženu, alebo tak mi hovorí :)

Teraz, keď ste určite musí vziať nejaký čas voľno a dať nejaké TLC, aby vaše telo prší alebo svieti slnko, samotný fakt, že roky vás tam pre všetky vidieť, znamená, že musíte nechať hýčkať viac než obvykle. A ak nie sú popraskané nohy a nezvládnuteľné kutikuly na zozname leta do-DOS tento rok, len VLCC je pedikúru a manikúru súpravu, aby sa, že transformácia sa stalo.

Budete sa zamilovať s ním, prisahám.

load...