Makeup

Ultimate svadobné makeup sprievodca pre hnedé oči

Ultimate svadobné makeup sprievodca pre hnedé oči

Gratulujem k veľkým dňom, ktorý je za rohom. Po veľmi dlhú dobu, a od tej doby ste bola malá, si plánoval svoje make-viery svadby, a teraz, keď nastal čas, ste skoro tam začať nový život.

Ak máme na mysli Indian tón pleti a očí tak hnedá, chceli by sme, aby ste sa žiariace diva sans trblietavé lesklé a over-the-top efekt. Tu je desať krokov na získavanie, že prirodzený vzhľad pre elegantné svadobné dotyk, a režim netrvá dlhšie ako pol hodiny na bábiku v sľubujeme.

Svadobný make-up pre hnedé oči

Dotyk karamelky je fascinujúci pohľad pre istotu, a indickej nevesty by mal teraz zbaviť čierne očné tiene. Dokonca aj biele a trblietavé modré blany sú tak minulého storočia. A mali by ste byť s monzúnové svadbu, červeno-karamelové dotkne očí s hnedými odtieňmi sú najlepšie chváliť.

load...

Prečo tá Caramel Look?

Ak chcete začať s, vzhľad je veľmi univerzálny a to bez ohľadu na svadobný náboženské klanu patríte a svadobné výbavy by ste nosiť, karamelový touch by zmes pre denné alebo nočné svadby, a všetci cez daždivé časy príliš.

Hot ružové pery s karamelom očí (alebo dokonca môžete pridať slivkovej odtiene na pery taky) by ladiť dobre s svadobné výbavy a byť istý výstrel hlavou sústružník rovnako. Bez okolkov, poďme ukázať vám, ako urobiť caramelish touch prejsť na svoj veľký deň.

Krok 1

S pomocou čističmi, bylinné jeden výhodou umyte si tvár a škvrnu niekoľko kvapiek neho bavlny na koži. Potom, čo sa tak deje, osušte a použiť bylinné tonery vatovým tampónom na škvrnu po celej tvári. Ak máte suchú pleť, vyživuje ju hydratačné a počkať na to, aby namočiť a nastavenia.

load...

Krok 2

Po asi jednej minúty, teraz by mal mať trochu bavlny a utrite zvyšky zvlhčovač. Vezmite si svoju základňu a kvapku alebo dve z toho by malo stačiť, aby škvrnu na čelo, líca a lícne kosti prvý. Základ matná by mal byť zmiešaný dobre do kože veľmi opatrne, pretože rovnomerné a hladké vzhľad k forme. Kontúry čelo a dostať priestor pod viečkami otrela dobre. Pri písaní pod očami, pozerať sa do stropu, takže lepšie prelínanie deje. Neprehliadajte po stranách nosa, pery čiary a po častiach za ušami a krkom rovnako. Teraz je čas použiť vlhkou špongiou a miešať po celej tvári, krku, za ušami a okolo pier pre finálnu hladký vzhľad.

Krok 3

Poďme pracovať na očiach, nie? Pomocou žlté alebo biele zvýrazňovače, potrebuje čelo priestor, aby sa dotkol najprv s úderom zvýrazňovače. Odtieň by mal byť dotkol len raz a veľmi jemne tvoria základ. Blend odtieň do obočia kosti na oboch očiach, a čakať na pár sekúnd na to nastaviť.

Krok 4

Vezmite najľahší hnedý odtieň a farby zásuvku horných očí, jeden po druhom. Ak chcete tak urobiť, jeden by mal najprv zamerať jemnými ťahmi na vonkajšom kútiku oka a potom ísť dovnútra očí. Vyvrcholiť okolo vnútorného kútika oka a opakujte na druhé oko, rovnako ako vyššie.

Krok 5

Dostať sa do hornej línie rias a pomocou hnedej šablóny dať polovičný zdvih a veľmi ľahký nádych priestoru tu.

Krok 6

Dostávame sa na spodnej línie rias a pre obe vaše oči, použite dva ťahy hnedého šablóny a lemujú je dobre a silný.

Krok 7

Použite červenú vložku alebo červené šablóny ceruzku a získať vodu línie očí, hore a dole, s mŕtvicou každú z nich farbu jeden po druhom.

Krok 8

Použite očné tiene kefu, ktorý by pomohol vám miešať farby líniu rias a vodnou hladinou, červenej a hnedej šablón ťahy na horných a dolných viečok. K tomu, treba vychádzať z očnej jamky, dostať sa do bránkoviska a potom k vonkajšiemu kútiku očí. Teraz, od vonkajšieho kútika, miešať dovnútra a do bránkoviska a potom do zásuvky, a skončiť u vnútorného kútika očí. Stručne povedané, môžete začať od stredu a potom doľava a zľava do stredu a potom doprava!

Krok 9

Konečný dotyk hnedé pre vzhľad karamelovú je to, čo by ste mali robiť teraz, a len jeden posledný zdvih horných a dolných rias liniek by malo stačiť.

Krok 10

Pre pery, začať s podšívkou pery s ružovým ceruzkou. Vonkajšia ráfiky, Potom, čo urobil, by som vám povedať, ako veľmi budete musieť použiť vnútri úst. S pomocou štetca, dab trochu trblietanie prášok v strednej časti pery. A teraz platí lesk na pery alebo rúž v ružovej alebo zodpovedajúci súbor (matné odtiene). Blend to dobre, takže obloženie peru nie je vidieť. To by prinieslo pohľadom Putami!

Tu končí dokonalý svadobný make-up tutorial pre hnedé oči! Na utesnenie vzhľad, posypeme trochu ružovej vody na tvár a vzhľad bude trvať celú noc.

Ďalšie tipy

Zameraním na vodnou hladinou a línie rias je nutnosťou, inak svadobné vzhľad, ktorého hlavným zameraním je oči, nechcel dopadnúť podľa vašich predstáv. Udržujte pery matný, inak by kontrast a lesk viac ako oči, ktorý robí oči nudné a smutné!

Bavte sa na vašej svadbe, a pamätajte, aby sa hlavy otočiť!

Dúfam, že sa vám páčil tento svadobný make-up pre hnedé oči. Do podeliť o svoje nápady, ak máte nejaké tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...