Makeup

Top 7 medzinárodných make-up značiek

Top 7 medzinárodných make-up značiek

Ďalej len, kedysi-upon-a-time 'obmedzené kozmetický priemysel je svedkom veľmi drastickú zmenu štýlu výroby, marketingu, predaja a nákupu.

Vďaka technológii, ktorá už pomohla ponuku takmer každý druh krásy výrobku v rôznych značiek, farieb, tvarov a veľkostí, aby vyhovovali takmer všetky odtiene pleti a typov.

Táto pozitívna zmena v priemysle ďalej pomohlo kozmetické firmy ponúkajú produkty za takmer všetky spotrebiteľské centric miestach... A keď budeme musieť vystúpiť na nákup make-up podľa značky tagov, stojany sú vyplnené s nekonečnými možnosťami.

load...

Avšak, to je veľmi dôležité pre vás k návšteve správne počítadla získať správny produkt podľa vašich potrieb pleti.

Zvážiť faktory, ako je farbenie, aplikácie, cena surovín popis produktu a kvalita značky z čoho vyberať špičkových kozmetických značiek.

Najlepší medzinárodný make-up značky

Tu je niekoľko špičkových medzinárodných make-up značky, ktoré ponúkajú takmer všetky druhy výrobkov, aby vyhovoval väčšine odtiene pleti a typov.

load...

1. Olay:

Olay je jedným zo svetovo najpredávanejšieho kozmetických značiek dneška. Začatím jeho cestu na začiatku roka 1950, Olay rozšíril svoju ponuku na viac než 100 rôznych hydratačných a čistiacich prípravkov.

2. Avon:

Zavedený v neskorých 1880s, Avon je jedným z najväčších svetových priamych predajcov krásy a make-up produktov. Ich produktový rad zahŕňa Avon farebné kozmetiky, ANEW a Avon Skin-So-Soft, ktorý funguje zároveň ako hydratačný a komára odpudzujúce.

3. L'Oreal:

Počnúc ich cesty sa farbenie vlasov vzorce, L'Oreal Group vytvorila značku pre seba na trhu. Zameriava sa na poskytovanie nadštandardných kvalitné kozmetické a kozmetické výrobky. Bezpečnostné normy spoločnosti L'Oréal uspokojenie potrieb más.

4. Neutrogena:

Vypustený ako Naton v priebehu roka 1930, čo je uznávaný starostlivosti o pleť, vlasy a kozmetické značky a má publikum vo viac ako sedemdesiatich krajinách sveta. To vyniká inovačné nika uvádzanie výrobkov na trh, vrátane priekopnícke čistej voňajúce glycerín mydlo bar, jasná.

V súčasnej dobe, Neutrogena zahŕňa širokú škálu produktov pre mužov a ženy, vrátane konkrétnych produktových radov pre akné, predčasné starnutie a ochranu pred slnečným žiarením.

5. Nivea:

Nivea tvrdí, že je číslo jedna osobnej starostlivosti o pleť značkou na svete, ktorá má svoju základňu v 200 krajinách sveta. Je položený jeho základ s vývojom emulzie voda v oleji, ako pleťový krém s Eucerit.

Nivea bola ocenená ako "Najdôveryhodnejší značky" ocenenie vo februári 2017.

6. Dove:

Počnúc novú revolučnú krása Bar v roku 1957, Dove je svet je siedmym najväčším make-up a starostlivosť o pleť značky ponúkať produkty pre mužov aj ženy.

Ich produktový rad zahŕňa antiperspiranty / dezodoranty, kozmetické bary, telo obmýva, pleťové mlieka / hydratačné a tvár a navyše vlasovú kozmetiku, ktoré sa predávajú vo viac ako 35 krajinách.

7. Estée Lauder:

Estée Lauder je uznávaný ako značku make-up, ktorý sa snaží splniť požiadavky mužov i žien. Hlavným produktom línie Estée Lauder zahŕňa širokú škálu výrobkov z hydratačné ropným korektorov a od šampón na úpravu vlasov gély, ako aj vonné látky a make-up produktov. Výrobky spoločnosti sa predávajú vo viac ako 150 krajinách pod rôznymi obchodnými názvami, ako Estée Lauder, Clinique, Lab Series, Prescriptives, Origins, Aramis, MAC, Tommy Hilfiger, Bobbi Brown atď

Dúfam, že tento článok o medzinárodnej make-up značky vám pomôže vybrať ten správny, ktorý vyhovuje vašej pleti.

load...