Makeup

Top 5 Revlon make up kity pre vaše použitie

Top 5 Revlon make up kity pre vaše použitie

Revlon je svetovo preslávené doplní značka z USA Majú obnovoval poňatie krásy a starostlivosti o pleť s ich skvelú radu medzinárodných kozmetiky, drogérie a vône. Spolu s tým, že sa tiež snažili, aby im poskytli v sadách, čo je cenovo dostupné a sú k dispozícii pre rôzne príležitosti.

Top 5 Revlon Kozmetické sady

1. Revlon - Complete Make-Up Kit:

Obsah:

 • Super Lesklé Rúž x 1: Táto Revlon tvorí sada obsahuje super lesklá rúž, ktorý je vyrobený s LiquiSilk techniky, ktorá poskytuje hodváb farbu a obsahuje hydratačné a vitamíny. To môže urobiť vaše pery vyzerajú skvele a hladká, pretože farba rúžu je veľmi bohatá. To dáva veľkú pokrytie a trvá dlho.
 • Nechty smalt x 1: · Revlon laku na nechty má silikónový vzorec, ktorý poskytuje vrstvu hodvábneho proteínu do svojho povrchu nechta. Vyhladzuje preč bublinky, šmuhy a poskytuje salon povrch. Je chip-odolný a má bohaté farby.
 • Ceruzka na oči Ceruzka X2: To uľahčuje miešať a definovať oči. Je prachový a má za následok hladký, ktorý vám pomôže vytvoriť vzhľad matný. To môže byť použitý ako Kajal tiež.
 • Super Lesklé lesk na pery x 1: Tento lesk na pery má LiquiSilk vzorec, naplnený hydratačné a vitamíny pre hladký pocit a lesk na pery. To je nelepivé lesk, a je tiež - rozmazanie bez a krvácanie bez.
 • Stlačením a Glow Foundation x 1: Toto je veľmi ľahký a na báze vody, ktorý dáva žiarivý povrch.
 • Dotýkať & Glow Blush x1: Touch and Glow Blush je veľmi ľahké a hebké. To je non-pruhovanie a ľahko sa šíri na tvárach.

Hodnotenie: 4-5

load...

2. Revlon Ultima II 3 ks kit - prášok a Mascara a rúž - Šumivé Bordeaux:

Táto výzva prichádza v kompaktnom cestovnej kit, ktorý obsahuje Revlon produkty a zrkadlo.

Obsah:

 • Rúž: Je Šumivé Bordeaux odtieň, ktorý je naplnený rastlinnými extraktmi a antioxidanty, vitamíny A, C a E. To zvyšuje pery vlhkosť a robí je mäkšia a hladšia.
 • Kompaktný púder: To je v strednom odtieni a veľkosti cestovné balenie. To vyhladzuje a vyrovnáva tón pleti, dáva dokonalý povrch a žiarivosť.
 • Riasenky: Je v čiernom odtieni, ktorý robí riasy vyzerajú dlhšie, silnejšie a silkier. To zostáva po dlhé hodiny.

Hodnotenie: 3,5-5

load...

3. LOT OF 3 CRYSTALS EYE REVLON- GLAM EYE KIT- a lepidiel:

Táto sada Revlon Glam Eye vám pomôže vytvoriť Oomph a očarujúce a báječný vzhľad. To bude pridať nejaké extra iskru do vášho oka a obočia oblasti.

Obsah:

 • 45 drahokamu kryštály v rôznych farbách
 • Jeden kufrík
 • Obsahuje lepidlo aplikovať drahokamu

Hodnotenie: 2,5-5

4. REVLON - Eye Farbonosný Soft na Eyes Sheer Loose tieň Kit:

Kúpiť Revlon Eye Shadow Kit pre ₹ 857,04 @ www.amazon.in/revlon-eye-shadow-kit

Ten obsahuje všetky sladké a neutrálnymi odtieňmi. To má, akvarel '- inšpiroval paletu tieňov, ktoré sú veľmi mäkké textúry a splýva dobre na koži. To dáva úplnú ale naozaj dobrý účinok a požadovanú farbu. Odtiene a farby sú naozaj triezvy, ktorý môže byť zmiešaný dobre štetcom dať subtílne a trblietavé povrch.

Hodnotenie: 3-5

5. Revlon Starter kefa Kit, Premium:

Kúpiť Revlon Starter Premium Brush Kit pre ₹ 2,046.65 @ www.amazon.in/revlon-starter-premium-brush-kit

To je jednoducho ideálny pre make-up začiatočníkov. Tento make-up kit box Revlon obsahuje 3 univerzálne štetce, ktoré majú plnú hlavu s kompaktnými úchytmi. Tieto kefy sú vyrobené z ultra mäkké, prírodné vlasy, ktoré vám pomôžu vytvoriť kompletnú vzhľad.

Tieto prémiové vlákna a prírodné breza, drevené rukoväte a je cestovný príjemný. Môžu byť použité pre profesionálne použitie. Je to vysoko kvalitné, pohodlný a dostupný v pohodlných veľkostiach.

Obsah:

 • Prášok kefa,
 • Tieň kefa a
 • Concealor / peru kefu.

Hodnotenie: 4,5-5

Plánujete vyzdvihnúť niektoré z týchto make-up súprav Revlon? Napíšte nám svoje pripomienky nižšie.

load...