Makeup

Top 5 prírodných salónov svadobné makeup balíky

Top 5 prírodných salónov svadobné makeup balíky

Strach o tom, ako sa prezentujete na vašej svadbe? Prezentácia je naozaj veľkým problémom, pretože každé dievča chce, aby sa vzdal tie lichotivé vzhľad. Okrem toho sú indické svadby sú dlhé a to si vyžaduje, aby sa nevesta musí byť obraz perfektné po celý deň. Niet sa čoho báť vôbec, pretože môžete využiť služby na Naturals, známeho salónu krásy.

Založená asi pred desiatimi rokmi sa predurčenie salon je všestranný a cenovo dostupný kozmetika, ktorý vychádza v ústrety širokú škálu kozmetických a vlasovej kozmetiky služby. Svadobné balíčky začínajú od prvého dňa balíčkov TP trojmesačné balíčkov. Oni by určite vás vyzerať úchvatne v ten deň.

Top 5 Naturals salón Svadobný make-up balíčky:

Tu sú najlepšie 5 svadobné balíčky, z ktorých si môžete vybrať si svadobné čas:

1. Instant Pre-Svadobné Package:

Tento balík je vhodný v prípade, že nevesta je zaneprázdnený a málo času, ale napriek tomu chce vyzerať nádherne na jej svadobný deň. Táto instantné pre-svadobné balíček dáva neveste kompletnou rekonštrukciou len deň pred svadbou.

load...

Služba začína intenzívnu masáž hlavy, ktorá by pomohla zmierniť stres. Nasledoval celého tela voskom, bielidlo pokrývajúca na tvár, krk a blúzku línie. Hladké masáže rúk a nôh; s manikúru a pedikúru, aby sa odstránili odumreté bunky, takže pokožka cítiť svieži. A v neposlednom rade, žiarivý tvár terapia, ktorá by sa udržať tvár žiariace na špeciálne deň nevesty.

Základné pre-svadobné balík služieb je ponúkaná za nízku cenu na splnenie základných požiadaviek.

Môžete volať Naturals Salon na schôdzku pre skúšobnú make-up.

2. Premium Svadobné balíček:

Prvotriedna pre-svadobné balíček pre nevestu, ktorá chce získať hýčkať s luxusným servisom len tri dni pred svadbou môže byť využívaná.

load...

Služby zahŕňajú zosvetľujúci pokožku tváre, ktorá znižuje opálenie na koži, celého tela voskovanie a bielidlo, relaxačné kúpele hydratačné vlasy, vírivý manikúru a pedikúru kúpele. Cena je mierne vyššia ako pre-svadobné balíček uvedených vyššie.

Získať schôdzku na skúšku make-up volaním Natural salónoch.

3. Premium Svadobné balíček - 2:

Ďalšie premium pre-svadobné balíček je k dispozícii, ktorý je tiež zvyčajne vykonáva tri dni pred svadobný deň. Nevesta môže liečiť sama, zatiaľ čo ona zvyšuje žiaru jej kože.

Služby zahŕňajú celé telo vosk a bielidlo, ktoré umožnia, aby pokožku hladkú, odstraňuje opaľuje a zosvetlí farbu kože, aby sa žiara pokožky. Spa pedikúra a manikúra, vírivý hair, kompletné telo lesk, a podpis tváre.

Volajte Natural salónoch na schôdzku pre skúšobnú make-up.

4. Svadobné Make Up balíček:

Exkluzívne, prémiové luxusné balík, ktorý zahŕňa exkluzívne svadobné sárí zavesovať, príjemná účes, make-up, a zmena nechty sú služby nevesta môžu využiť.

Starajte sa o svojej priateľke: K dispozícii je špeciálny obchod ponúkané v tomto balíčku. Priateľ nevesty môžete využiť služby, ako je oko a pery make-up, Saree drapérie, účes, make-up, a zmenou laku na nechty. Tieto príplatky budú účtované individuálne v tomto balíčku.

Volajte Natural salónoch na schôdzku pre skúšobnú make-up.

5. Celková Starostlivosť o pleť:

Táto služba je celkový balík starostlivosti o pleť, ktorá je tiež relaxačné. Tento balík zahŕňa kompletnú starostlivosť od hlavy až k päte. Nevesta si dokonca vybrať buď jednotlivca alebo kombinovaný balíček od kúpeľné služby tešiť kompletnú starostlivosť o pleť; zo základnej a cenovo hlavy až k päte masáže tela do luxusných služieb založených na radu odborníkov, in-house a / alebo chuti nevesty.

Volajte Natural salónoch na schôdzku pre skúšobnú make-up.

Dámy, aby vaše sny a priania, krásna a zvláštne v deň svadby splní výberom rôznych služieb dobre vyškolených a vybavených odborníkov na prírodné salóne.

Naturals Salon ponúka služby aj pre mužov. Ponúka individuálne služby a špeciálne balíčky pre mužov, aby vyzerali čo najlepšie na ich svadobný deň.

* Všetky služby a cena každého balenia uvedeného líšiť od franšízy do franšízy v rámci mesta a v rôznych mestách. *

Už ste využili niektorý z týchto služieb skôr? Alebo by ste ich využiť Práve Tí ešte príde deň D. Nezabudnite sa podeliť o svoje skúsenosti s nami.

load...