Makeup

Top 5 obscénov pre suchú pokožku, ktoré sú k dispozícii

Top 5 obscénov pre suchú pokožku, ktoré sú k dispozícii

Suchá pleť vyzerá veľmi nezdravé a postráda zdravý lesk. Tam je vždy nedostatok vlahy a na začiatok, že sa stáva ešte horšie, ak je použitý zlý make-up. Suchá pleť potrebuje hydratáciu a vlhkosť, aby to vyzerať zdravo. Výber správneho make-up pre suchú pleť môže byť ťažké. Niekedy to je problém z pod očami tmavé kruhy pod očami, alebo pehy či škvrny a je nutné použiť korektor.

Takže sme vybrali tie najlepšie concealers pre suchú pokožku vo svoj prospech. Tou najlepšou voľbou pre suchou pleťou dámy, je použiť krém concealers pretože budú pomáhať udržiavať zdravú pokožku a neurobí sušičky kože.

Najlepšie Concealers pre suchú pleť

Nasledujúce 5 sú dobrí concealers pre suchú pleť.

1. NYX Korektor v nádobe:

Kúpiť Nyx korektor v pohári Pre ₹ 991,49 @ www.amazon.in/nyx-concealer-in-a-jar

NYX je americká lekáreň značka, ktorá robí niektoré rozpočet make-up produkty, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom importu nyní-- dni. NYX ponúka krém korektor pre suchú pokožku a je ponúkaný v pohári. Vďaka svojim vlastnostiam krémovej udržuje pokožku hydratovanú a zdravú. Bude to neskončilo suchú pokožku. To nie je ľahko dostupné na miestnej prepážkach make-up, ale možno objednať on-line prostredníctvom on-line nakupovanie portály. Ešte ten správny odtieň korektora.

load...

2. Colorbar Full Cover Korektor:

Colorbar je tiež zahraničné značky s kvalitný make-up. Tento konkrétny produkt je podobný Nyx korektor v pohári a je dodávaný v nádobe príliš. Korektor je krémová, čím pomáha udržať pokožku hydratovanú. To môže byť ľahko umiestnený na akékoľvek obchodaku alebo colorbar prepážok v oddelení obchodoch. V cene je tiež slušná. To má SPF 35, takže je ďalšou výhodou. Tento produkt je možné ľahko zmiešať s make-up hubkou alebo končekmi prstov a je bez parfumácie a non-comedogenic.

3. MAC Studio Finish Korektor:

Buy Mac štúdio úprava korektor Pre ₹ 2,950.00 @ www.amazon.in/mac-studio-finish-concealer

Mac štúdio úprava korektor je veľmi dobrá ako na krytie aj z hľadiska udržania zdravej pokožky. Nebude upchávajú póry, to ponúka skvelé pokrytie. Korektor prichádza v podobe vane a má SPF 35. Tak to vám pomôže udržať sa na škodlivé lúče slnka. Existuje mnoho odtieňov a jeden môže ľahko vybrať z ich odtieňov v ľubovoľnom mac pultu. To je známe, že je najlepšie korektor pre suchú pleť.

load...

4. Lotus herbára Natural Blend Swift make-up Stick:

Kúpiť Lotus herbára prirodzený make-up palica pre ₹ 276.00 @ www.amazon.in/lotus-herbals-natural-makeup-stick

Jedná sa o prírodný produkt z lotosového herbára domu, ktorý dáva stredný akékoľvek predávkovanie. Je ľahké aplikovať a nosiť, pretože je veľmi kompaktný. To dáva matný efekt a tiež udržiava zdravú pokožku. Tvrdí tiež, ako udržať pokožku chrániť pred škodlivými slnečnými lúčmi. Je obohatený rastlinnými extraktmi a nárokov robiť časť korektor a nadácie, takže to môže byť použitý na celú tvár rovnako. To korektor možno ľahko nájsť vo všetkých hlavných kozmetických obchodov a on-line, a tiež za rozumnú cenu.

5. Deborah 24 Ore Perfektné Korektor:

Kúpiť Deborah 24 Ore perfektné korektor @ www.amazon.in/deborah - 24 rudy perfektný-korektor

Deborah je dodávaný s skvelý produkt, ktorý poskytuje plné pokrytie z tmavé škvrny, tmavé kruhy škvrny a všetky nedokonalosti. Je to krémové textúry korektor vo formáte pán palicu. To je dlhodobý a nebude upchávajú póry. To dáva matný efekt a je bez akýchkoľvek prísad, ktoré môžu byť škodlivé z citlivú pokožku. Je to skvelé pre účastníkov a pre každodenné použitie. Tento produkt je možné nájsť u ktorejkoľvek pokladničný Deborah alebo online.

load...