Makeup

Top 5 najlepších Revlon maskárov

Top 5 najlepších Revlon maskárov

Riasenky sú krásne spôsob otvárania a definovanie oči a Revlon vám ponúka širokú kolekciu riasenky. Budete dokonca nájsť riasenky, ktoré sú multi tasking - robia všetku prácu! A to je samozrejme, ale jasné, že keď hovoríme o riasenku Revlon prichádza do našej mysle ako prvý.

Tu sme zoznam piatich najlepších Revlon riasenky. Všetky z nich sú ľahko dostupné na Revlon predajniach a sú tiež k dispozícii on-line.

Začnime s prehľadom Revlon riasenky teraz, nie?

1. Revlon Lash Fantasy High Definition Mascara:

Kúpiť Revlon Lash Mascara Fantasy @ www.amazon.in/revlon-lash-fantasy-mascara

load...

Revlon Lash Fantasy High Definition Mascara tvrdí, že predĺženie, ako aj zahustenie rias. Je dodávaný s dobrou prútikom. Rúrka je dvojaký zakončenie - jeden obsahuje primer a druhý obsahuje riasenky. Táto vodotesná riasenka nie je zhlukujú a zostáva na dobré množstvo času; toto robí to najviac miloval riasenka od Revlon.

2. Revlon Lash lektvar podľa Grow lahodný Mascara:

Kúpiť Revlon Lash Mascara lahodný Pre ₹ 1,096.00 @ www.amazon.in/revlon-lash-luscious-mascara

Riasa lektvar podľa Grow Zvodný Riasenka je ideálnym riešením pre predĺžené riasy! Táto roztomilá bacuľatá násada nemá zhlukujú a vytvárajú neporiadok pod očami. Existujú dve verzie tejto riasenky - umývateľné a vodeodolné. Zostáva po dobu 4 hodín. Aplikácia je jednoduchá ako jeho prútik má dobré štetiny. Ako to je vodotesný, to vyžaduje odstraňovač make-up pre odstránenie.

load...

3. Revlon Fabulash Mascara:

Fabulash! Rozprávkové riasy sú tým, čo to riasenka sľubuje. Dodáva sa v jednoduchom balení - čierny valec s dôstojnú prútikom. To zahusťuje riasy, a ak prehnaný, môže viesť k zhlukovaniu. Táto vodotesná riasenka vyžaduje dobrú odlíčenie ho odstrániť. Vždy používajte kúsok bavlny namočené v dostatočnom odlíčenie odstrániť vašu riasenku.

4. Revlon Double Twist-objem Mascara:

Kúpiť Revlon Double Twist Mascara Pre ₹ 1,899.00 @ www.amazon.in/revlon-double-twist-mascara

Tento zaujímavý riasenka je dodávaný s ostrým prútikom a vyžaduje nejakú prax aplikovať bez nepriaznivých dopadov na prvý pohľad. Je vodotesný a nebude odlupovať. To dáva vynikajúce definíciu na riasy a dodáva okamžitý objem. To pomáha k dosiahnutiu atraktívny vzhľad, že všetci chcú od riasenky! To zostane po celý deň a nevyžaduje žiadne re-aplikácie. Rozhodne otvára oči rovnako. Ak ho chcete odstrániť, je potrebné krém založený na odlíčenie.

5. Revlon Vodotesné Mascara:

Kúpiť Revlon vodotesný Mascara Pre ₹ 477.00 @ www.amazon.in/revlon-water-tight-mascara

Ešte jeden zaujímavý názov, Revlon Vodné nároky Tight Mascara aby bol odolný proti vode, rozmazaniu dôkaz a celodenný pobyt produkt. Štetiny oddeliť riasy dobre a dať im krásnu definíciu. Dodáva hlasitosť na riasy. To neváži je dole, ale otvorí oči veľký a široký. To nie je vodotesný. Stále môžete použiť odstraňovač make-up, aby ju odstrániť, takže nie je ťahanie z rias sa stane. Nezáleží zhlukujú a budete nenašli žiadne vločky pod očami.

Odstránenie riasenky je umenie. Vždy sa uistite, že používate kvalitný odličovač ho odstrániť. Tiež čistí pokožku a škvrnu na nejaký krém, ako vaše riasy potrebujú vlhkosť. Ak trpíte nadmerným sušením rias, čo z nich robí krehké, konzultovať s lekárom.

Majte na pamäti, že riasenky by mala byť použitá počas maximálne troch mesiacov, a mali by byť udržiavané v čistom a hygienickom mieste ako prútiky majú priamy prístup k svojim ranám a vnútorné jadro oka.

Tak nám povedz dievčaťa, ktorá je vaša najobľúbenejšia? Strieľať komentár a dajte nám vedieť! Zostaňte nádherný!

load...