Makeup

Top 5 kompaktných práškov pre mastnú pleť

Top 5 kompaktných práškov pre mastnú pleť

Make-up strasti tých s mastnou pleť sa zdajú byť nekonečné. To môže byť obzvlášť náročné fuška, pretože olej má tendenciu sa vracať a znižujú výdrž na make-up.

Tak to je veľmi dôležité vybrať ten správny kompaktný púder pre mastnú pleť, ktoré pomôžu základ nastaviť priamo v sebe.

Ak máte mastnú pleť, mali by ste v ideálnom prípade rozhodnúť pre založenie na báze vody pre make-up. Ale ak nie ste spokojní s použitím základ denne, potom korektor a kompaktný púder mal robiť.

load...

Obvykle aplikácie na ochranu proti slnečnému žiareniu vytvára silnú vrstvu na koži. A vzhľadom k tomu, že je veľmi dôležité zachovať tvár, matné a nemastná ako je to možné. Že je miesto, kde kompaktný púder príde vhod. To dáva vaše tvár matný povrch a pokrýva nerovnosti vašej pleti v závislosti od druhu poistenia to má. Vyberte si kompaktný, ktorého odtieň zodpovedá vašej pleti. Použitie svetlejší odtieň môže vyvolať pocit, ako keď máte belavý nádych nad svoju tvár!

Najlepšie kompaktné Prášky pre mastnú pleť

Sme dali dohromady zoznam našich top 5 výbery z kompaktného prášku pre mastnú pleť.

1. MAC Blot lisované prášok 2. Bobbi Brown kože tiaže prášok Foundation 3. Maybelline New York Fit Me púder 4. Clinique pobytu-Podklad naprostá púder 5. Lakmat 9 K 5 bezchybný Podklad pleť Compact

load...

1. MAC Blot lisované práškové

Kúp MAC blot stlačené prášok pre ₹ 6,749.58 @ www.amazon.in/MAC blot kompaktný púder

Mac Blot lisované Powder je úžasný produkt pre mastnú pleť, ako jeho sekrécie kontroly oleja a tiež nastaví základ dať pozrieť koncovka. Tento prášok tiež pridáva niektoré farby a textúry na kožu. Je to skvelá voľba pre rýchle dotyk UPS a robí váš make-up pobyt po celý deň. Poskytuje úplné a prírodný povrch.

Späť na obsah

2. Bobbi Brown Skin beztiaže Powder Foundation

Kúpiť Bobbi hnedá koža tiaže práškový základ pre ₹ 11,838.90 @ www.amazon.in/bobbi hnedá koža beztiaže práškového základu

Bobbi Brown Skin Weightless Powder Foundation ponúka riešenie pre tých s mastnou pleť jednu zastávku. Funguje ako svojho založenia a prášok obaja. Poskytuje krémovú textúru, ktorá je hladká a veľmi pohodlné, zanecháva pokožku hľadajú extrémne nádherná. Tento produkt dokonale splýva do pokožky a zakrýva nedokonalosti, ako sú jemné vrásky a póry. Udržuje kožu zostať svieži a lesk zadarmo. Je to ideálny produkt pre ľudí s normálnou až mastnú pleť.

Späť na obsah

3. Maybelline New York Fit Me lisované Powder

Buy Maybelline New York fit me lisované prášok na ₹ 380.00 @ www.amazon.in/Maybelline New Yorku fit me Kompaktný púder

Nová Fit ma rad Maybelline New York je všetko stojí za rave! Fit me púder ponúka nový vzhľad a je dodávaný s úžasnou vyhladzovacie vzorca. Jeho prirodzene nastaví make-up a pomáha pri vyhladzovaní textúru pleti a zároveň riadi sekréciu oleja. Tento ľahký púder na tvár zostane dlho a poskytuje pokrytie a, rovnako ako prirodzený povrch na tvári. Nezáleží upcháva póry a je bez oleja.

Späť na obsah

4. Clinique pobytu-matný Sheer lisované práškové

Kúpiť Clinique stay-matný naprostý lisované prášok na ₹ 4,686.00 @ www.amazon.in/clinique stay-matný číre lisované prášok

Jedinečný lesk savý, bez oleja o produkte dáva ultra číre textúry pre perfektné matný vzhľad. Je to úžasný produkt pre mastnú pleť, pretože udržiava váš tvár čerstvý nepozerá. To nevyžaduje časté dotykové ups a môžu byť taktiež použité len na olejové škvrny. Naneste ju štetcom / hubkou pre ešte tónovaný vzhľad.

Späť na obsah

5. Lakmat 9 K 5 bezchybný Podklad pleť Compact

Kúpiť Lakmat 9 až 5 bezchybnú pleť matný kompaktný pre ₹ 356,00 @ www.amazon.in/lakme 9 až 5 bezchybnú matná pleť compact

Lakmat 9 až 5 bezchybnú pleť Matte Compact je ideálny pre získanie ešte prirodzenú pleť a vzhľad oleja zdarma. Kompaktný prichádza s E vzorca vitamín, ktorý vyživuje pokožku a dáva žiarivý vzhľad, ktorý vydrží po celý deň. To mattifies pokožku a udržuje ju bez oleja po celý deň. Funguje tiež na zakrytie nedokonalostí a škvŕn. Je to super pohodlné nosenie, keď ste na cestách. Je dodávaný s aplikátorom hubou a zrkadlom pre jednoduché a bezproblémové dotykové ups.

Späť na obsah

To sú naše obľúbené kompaktné prášky pre mastnú pleť. Skúste si ich a dajte nám vedieť, ktorý z nich funguje najlepšie pre vás v sekcii Komentáre nižšie.

load...