Makeup

Top 5 balíčkov svadobných make-upov VLCC

Top 5 balíčkov svadobných make-upov VLCC

Svadba - to je jeden prípad, kedy by ste vždy zanecháva s pocitom nekonečných úlohami - last minute nákupy, šaty kovania, skúšok - čo nie! Zo všetkých týchto úloh, starostlivosť o svadobné make-up je niečo, čo vedie rebríček svojich starostí. Ak vaše svadba je za rohom, stačí dať svoje starosti o správnej svadobné make-up balíček k odpočinku.

VLCC ponúka širokú škálu svadobné make-up vo forme balíčkov, ktoré vyhovuje všetkým požiadavkám, rozpočty, a neberie moc času! Tieto balíčky sú premyslene navrhnuté tímom odborníkov VLCC ktorí zvážení všetkých aspektov Prispôsobenie make-up, čím sa získa dokonalý vzhľad na nevestu aby sa cítila ako princezná. Vzhľadom k tomu, dokonca aj ľudia dnes majú tendenciu experimentovať so svojím vzhľadom, VLCC má balíčky postavili pre ošetrovateľa rovnako. Pozrite sa tu vedieť o top 5 VLCC svadobný make up balíčky!

Najlepšie make-up balíčky VLCC Svadobné

1. Groom Package:

Ako už názov napovedá, tento balíček je striktne určená pre ženícha. Tento balík obsahuje štýlové ostrihať nasleduje umývanie vlasov, po ktorom hlboko vlasový kondicionér je v poriadku. Holenie s tvárou na krk bielidlá nasledovne. Obsahuje tiež manikúru AHA a pedikúru, exkluzívne tváre s masáž celého tela vrátane na masáž hlavy. Čerešničkou na torte je VLCC premium ženích make-up.

load...

1. Dva týždne balenia:

Odborníci VLCC navrhli ucelený balík pre tých, ktorí sú veľmi najmä o ich vzhľad a napriek tomu by nechcel tráviť dlhé hodiny v salóne. Táto liečba má rôzne relácie, ktoré obsahujú krátke vlasy trim s masážou; to zahŕňa hlboké vlasov rovnako. Tí, ktorí sa zapísať tento balík získať celého tela voskovanie a bielenie spolu s tvárovej závitom a telesnej ubtan. Tváre, manikúra, pedikúra, trim terapia, gélové terapia spolu s nutričné ​​poradenstvo sú uvedené dvakrát spolu s ľahkým make-up, večerný make-up a svadobný make-up.

2. Štyri týždne balenia:

Táto štyri týždne balíček je komplikovaná záležitosť, ktorá obsahuje 8 zasadnutí fyzioterapia, 8 nutričné ​​poradenstvo relácie a štyri telá spevnenie a štyri obloženie terapeutická sedenie. Klient tiež získať kompletné tela voskovanie, celotelový bieliace, pleťové závitov, telo ubtan, tváre, manikúra, pedikúra, gélové terapia, spolu s dvoma svetlom make up zasadnutí, večerný make-up, a potom, svadobné make-up. Tento balík je ideálny pre tých nevesty, ktoré vyžadujú vyrezával a celkovo veľký pohľad na ich svadbe.

3. Svadobný deň Obsah balenia:

Tento balík je kompaktný balíček so všetkými príslušnými ošetrenie dať neveste konečný vzhľad. Jednoduché svadobné makeup dáva pocit niečoho, čo je zle, takže odborníci na VLCC navrhli tento balík s aróma masáž a masáž hlavy, manikúru a pedikúru, že nielen dáva bezchybný vzhľad, ale tiež robí nevesta cítiť svieži. Čistý up exfoliácia predchádza konečný svadobný make up dokončiť celý balíček s obrovskými výsledkami.

load...

4. Royal Look Svadobný make-up balík by VLCC:

Tento balík je najnovší začatí zakladateľa VLCC Vandana Luthra. Zameriava sa viac na make-up nevestu byť. Nevesta sa cíti ako princezná a dostane bohatú kúpeľnú liečbu, ktorá zahŕňa kráľovské manikúru a pedikúru a všetky ostatné procedúry, ktoré sú ponúkané v dennom balíčku svadby. Vzhľadom k tomu, balíček je dodávaný spolu s témou, všetky procedúry sú vykonávané s v atmosfére zodpovedajúcej tému.

5. Groom Package:

Majú dokonca balíček výhradne určený pre ženícha! Tento balík obsahuje štýlové ostrihať nasleduje umývanie vlasov, po ktorom hlboko vlasový kondicionér je v poriadku. Holenie s tvárou na krk bielidlá nasledovne. Obsahuje tiež manikúru AHA a pedikúru, exkluzívne tváre s masáž celého tela vrátane na masáž hlavy. Čerešničkou na torte je VLCC premium ženích make-up.

Tieto balíčky sú naozaj zaujímavé a v závislosti na vašich potrebách a požiadavkách, máte pekný výber z čoho vyberať. Tie už nebudú musieť starať o svoj vzhľad na vašej špeciálne deň, kedy táto značka zaručuje chvályhodnú transformáciu. Obaja ženích a nevesta môžu dopriať a rozmaznávať sa pred D-deň!

load...