Makeup

Top 5 balíčkov make-upu Meenakshi Dutt

Top 5 balíčkov make-upu Meenakshi Dutt

V krajine veľké tukové indickej svadby, svadobné make-up človek je kráľovná. Meenakshi Dutt je svetoznámy indický maskérka a krása expert. Ona je známa pre svoje inovatívne a štylistické improvizáciou a jej zjednodušujúce prístup ku kráse. Jej make-up tajomstvo sú založené na zdravom rozume a sú veľmi individualistický. Ona hovorí, že ona je zaoberá ucelený obraz - perfektný účes, ktorý pôjde s tými správnymi doplnkami, doplnené vhodným make-up pre každého jednotlivca.

Hovorí, že každý prvok musí zísť v zloženom celok vytvoriť ucelený obraz o úplnej krásu, štýl a elegancia. To je jej hlavný cieľ s prácu, ktorú robí. Ona bola vždy zameraná a odhodlaný, hneď od začiatku. Vyhrala Miss Navy kráľovná a Miss Delhi súťaží krásy, a potom sa rozhodol, aby sa jej kariéru ako model.

Postupne sa stala supermodelka a vládol po rampe. Bola najvyhľadávanejšie v tej dobe, a potom dostal príležitosť stať sa televízny kotva a talk show, čo signalizuje zmenu kariéry. Potom sa stal odborník na štýl a človeka guru v roku 1997.

load...

To bolo deväť rokov, čo začala pracovať ako človeka odborníkom a pracuje s kto je kto indického módneho priemyslu. Jej práca bola odporúčaná kráľovnej krásy, hviezdy Bollywoodu a indickej supermodeliek podobne.

Pracovala na Amrita Rao, Bipasha Basu, Tanushree Dutta, Sayali, Laxmi Pandit, Yukta Mookhey, Neha Dhupia, Indrani Dasgupta, Yana Gupta, Nikita Anand, Anupama Verma, Jesse Randhawa, Fleur Xavier, a mnoho ďalších. Jej práca sa rozdelila do fotenie, tlačové reklamy, ako aj seriály, a to nielen v Indii, ale aj v zahraničí príliš. Pracovala v zahraničí v krajinách, ako je Veľká Británia, USA, Kuvajt, Malajzia, Hong Kongu a Mauritius.

Tento článok obsahuje zoznam top 5 svadobné balíčky, ktoré možno využiť vo svojej štúdio s

1. Pre-Svadobné Package:

Tento balík je pre tie dni, ktoré viedli k veľkej svadby. Jeden deň balík obsahuje tváre (zlato / Casmara / ovocie), spolu s pedikúru, manikúru, strihanie vlasov, tvárové bielidlo, telesnej lesk. To tiež zahŕňa celé telo vosk a celého tela bielidlo, spolu s masážou hlavy alebo vlasy balenia.

load...

2. Podpis Spa terapia balíčky:

Jedná sa o dva dni balík, ktorý zahŕňa širokú škálu služieb. Obsahuje tváre (zlato / Casmara / O2), spolu s masáž, krištáľovú manikúra, tváre bielidlo, celého tela na nechty, masáž hlavy. Plné telo Služby zahŕňajú celé telo bielidlo a celého tela balenia, spolu s telesnou voskom. Nechýba ani ostrihať vlasy a kúpele, spolu s krištáľovo pedikúru.

3. Podpis Spa terapia balíček - Ultra:

Tento balík je určený pre štyri až päť zasadnutí. Ponúka Tow o tvár (O3 Premium Eminencia S Biolifing alebo Whitening ampulky), aromatickú masáž, strihanie vlasov a vlasy kúpeľné v dvoch zasadnutiach, tvár bielidlá a celého tela bielidlá, telový zábal pre žiaru kože a uťahovanie, plné telo voskom, crystal manikúra a pedikúra, prémiové 2 zasadnutie telo nechty a masáž hlavy.

4. Podpis Spa terapia balíček - Mesačne:

Tento balík je po dobu dvoch mesiacov a zahŕňa 3 tvár, plné telo vosk, krištáľovo manikúru a pedikúru, pri liečbe očí, telesnú bielidlo, strihanie vlasov, vlasy kúpele, masáž, telový zábal, masáž hlavy a tela na nechty.

5. Ostatné Svadobné služby:

Tie sú určené pre deň svadby. Medzi ne patrí make-up, vlasy styling, odevy styling a accessorization.

Na Villa Moda v júni 2003 v Kuvajte, ktorý sa stane byť jeden z najlepších módnych destinácií na svete, Meenakshi bola vyzvaná, aby sa časť z nich výhradne propagovať produkty Laura Mercier a Becca, ktorí sú svetovo preslávené. Ona bol letecky prevezený do zámoria do Ameriky a Kuvajtu, aby sa do svadobnej Makeovers pre kráľovskú rodinu.

Meenakshi ponúka širokú škálu služieb, a to ju predurčuje pre módnych návrhárov a popredných fotografov podobne. Ona tiež spolupracovala s choreografmi a modelingových agentúr, kde ponúkla svoje služby. Her svadobné Makeovers mať svetovú známosť a sú najlepšie v Indii, je v neustálom dopytu. Ona je bezpochyby najtalentovanejších maskérka v Indii dnes.

load...