Makeup

Top 5 alternatív na výmenu drahých make-up kefy

Top 5 alternatív na výmenu drahých make-up kefy

Make-up štetce sú základné nástroje potrebné pre použitie make-up dokonale. Ale investície do kolekcie dobré make-up štetce môže byť drahé pre väčšinu z nás. Ale dobrá správa je, že ich môžete nahradiť jednoduché a lacné alternatívy užiť zábavu robí make-up. Chcú poznať top tajomstvo nájsť lacnejšie alternatívy k nahradenie drahé make-up štetce, potom choďte do toho a prečítajte si tento článok.

Top 5 Lacné Alternatívy drahého make-up štetce:

Tu je 5 tajomstvo odhalila pre vás ísť na make-up rozpočet príjemný.

1. Vatový tampón Ako šmuhy Brush A Ceruzka Štetec:

Kúpiť vatový tampón Ako šmuhy štetec a ceruzka kefa pre ₹ 1,126.06 @ www.amazon.in/cotton-swab-as-a-smudge-brush-and-pencil-brush

Premýšľali ste niekedy, že vatové tyčinky môžu tiež ukázať, že je potrebné podmienky v make-up márnosť prípad? Áno, vatový tampón môže fungovať nie menej ako zázrak, aby vaše make-up vzhľad.

load...

Môžete jednoducho nahradiť rozmazaniu a ceruzkou kefy pre bavlnené tampóny. Môže byť použitý jednoducho aplikovať očné tiene na dolnej alebo hornej línie rias, rozmazaniu z vášho Kajal alebo jednoducho nastaviť Kajal s očné tiene na dlhotrvajúcim záverom.

Ak ste začiatočník v make-upu, môže bavlnené tampóny pomôžu, aby vaše očné linky perfektné. Nemusíte sa báť, už ako môžete jednoducho opraviť očné linky chybu čistým vatovým tampónom. Absolútne nebude potrebovať odstraňovač make-up alebo vodu pre tento trik. Jediné, čo musíte pamätať, je, akonáhle ste dokončili robí vaše očné linky alebo riasenku, ďalším krokom je opraviť chybu. Ako očné linky a riasenky formuly stuhnúť a vysušiť rýchlejšie, mali by ste sa snažiť a rýchlo opraviť chybu. Jednoducho opraviť očné linky, alebo dokonca maskary chybu tým, že chytí čistý vatový tampón a potom umiestnite ho na chybu a vytvoriť mäkké a tam pohybmi ho odstrániť. A teraz je hotovo!

2. Tissue Paper pre Blush a prášok Použitie:

Kúpiť hodvábny papier pre Blush a prach Pre ₹ 297.00 @ www.amazon.in/tissue-paper-for-blush-and-powder

Hodvábny papier sú bežne používané pre savý kožu okamžite odstrániť prebytočnú mastnotu a lesk. Ale vedeli ste, že existuje niekoľko spôsobov, ako využiť svoje tkaniva papiere pre make-up. Môžete ľahko preskočiť prášku a červenať kefy na hodvábnych papierov. Áno, počuli ste to správne. Sčervená dať nádherný začervenaná vzhľad vašej tváre. Ale trik je dostať flush vyzerali prirodzene, bez pri pohľade krutý alebo tučne. Väčšina z nás ľahko majú tendenciu preháňať naše sčervená, po ktorej máme silné pruhy červené alebo ružové odtiene na našich tvárach. Ale tu nášho skromného hodvábny papier príde k záchrane!

load...
 1. Fold hodvábneho papiera, aby to tvar trojuholníka a použiť pre aplikáciu červenať alebo prášku.
 2. Ak chcete opraviť ťažko urobil sčervená zamiesť čistej tkaniva proti koži. Aj odstráni a zmes všetku prebytočnú farbu.
 3. Jediné, čo musíte mať na pamäti, je vždy použiť hodvábny papier čistý, aby sa zabránilo breakouts kvôli bakteriálnym infekciám.

3. Huba Tip aplikátory pre očné tiene použitie:

Predám Huba Tip aplikátory pre očné tiene Pre ₹ 1,400.82 @ www.amazon.in/sponge-tip-applicators-for-eyeshadow

Sponge tip aplikátory sú ľahko dostupné a sú super lacné pre vašu kapsu. Sú ploché v tvare, ktorý umožňuje aplikáciu očné tiene perfektné.

 1. Môžete jednoducho aplikovať očné tiene celého viečka alebo aplikovať iba na najvzdialenejších kútov vašich očí.
 2. Potom použite inú špongiu tip aplikátor splynúť sa žiadne ostré hrany vo vašej očný make-up.

4. Skúste štetca:

Kúpiť Štetec séria pre ₹ 210.00 @ www.amazon.in/paint-brush-series

Štetce sú najlepšie lacnej make-up štetce. Tak prečo nie používať pre make-up? Výhodou je, že fungujú dobre pre vašu aplikáciu make-upu ako tie drahé make-up štetce.

 1. Uhlové štetce perfektne fungovať pre aplikáciu očné linky alebo gélové vložky do hornej časti, ako aj spodná línia rias.
 2. Tenko špicaté štetca pracovať prekvapivo pre nanášanie Kajal do svojho čiarou ponoru, alebo pre presné sliznice očí.
 3. Dalo by sa tiež vybrať krátky plochý naježil štetec na očné tiene pohladiť po celom vašimi očami.

5. DIY si vlastný make-up štetce:

Premýšľali ste niekedy, že môžete ľahko DIY vlastné nenákladný make-up štetce?

 1. Stačí uchopiť ceruzku s gumou koniec. Potom vytiahnite gumu pomocou tupé nožnice.
 2. Teraz môžete dokonca používať svoj vlastný vlasy alebo srsť vášho maznáčika výroby štetiny.
 3. Po výbere štetín, umiestniť ich do gumovej umiestnené konca a stlačením kovu pevne zabezpečiť štetiny na mieste.
 4. Teraz použite ostrý nožnice pre orezanie okrajov podľa svojich preferencií.
 5. Môžete ľahko vytvoriť ploché tiene štetce, šikmé očný make-up štetce a tiež prelínanie kefy pre make-up aplikácie oka s týmto kutilov.

K dispozícii budete mať naše top 5 lacné alternatívy, ktoré by nahradili svoje drahé make-up štetce. Ktorý z nich je váš obľúbený v zozname? Nezabudnite sa podeliť o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...