Makeup

Top 4 Lakme Kajals - ich najlepšie výhody a použitia

Top 4 Lakme Kajals - ich najlepšie výhody a použitia

Kto nemá rád krásne a výrazné oči? Kajal alebo Kohl-lemovanej oči vyzerajú proste ohromujúci! Lakmat je obľúbenou značkou v Indii. Ich kvalita sa výrazne zlepšila v priebehu rokov a ponúkajú úžasnú rad make-up produktov. Sme zostavili zoznam najlepších kajals z domu Lakmat. Odhaliť rozsah a chváliť dramatické oči v žiadnom okamihu!

4 Najobľúbenejšie Lakmat Kajals:

1. Lakmat Eyeconic Kajal:

Kúpiť Lakmat Eyeconic Kajal Pre ₹ 162.00 @ www.amazon.in/lakme-eyeconic-kajal

To eyeconic Kajal z Lakmat prichádza v twist-up, alebo si môžete povedať, zaťahovacie balenie. Farba je hlboko čierna a textúra je naozaj hladký, ktorá kĺže bez námahy na svojich očných viečok. Kajal zostane po dobu 10 hodín bez rozmazania... Nie je to úžasné? Nemusíte ho nosiť so sebou a báť vyblednutiu alebo touch-up, keď ste na sebe. Je vodotesný a pot vodovzdorné taky. Môžete ju použiť na čiare ponoru príliš ako eyeconic Kajal je dermatologickej testovaná a nebude dochádzať k podráždeniu alebo alergiu. Použite ho od vonkajšieho kútika pracujú na dovnútra a tadaaaa... Hotovo! Môžete použiť jeden ďalší ťah, ak chcete. Môžete použiť tento nový Kajal pre každodenné použitie a tiež pre vytváranie dramatické líčenie očí vyzerá.

load...

2. Lakmat Black Satin Kajal:

Buy Lakmat Black Satin Kajal @ www.amazon.in/lakme-black-satin-kajal

Táto očné linky prichádza v čiernej ceruzky obale, ktorý môže byť zodpovedajúcim spôsobom zostrené. Je hladký a smotanovej textúry a ľahko kĺže na oči. Farba je veľa pigmentované a budete potrebovať iba jeden úder získať intenzívnu čiernu farbu. Kajal zostane po dlhú dobu bez rozmazania. To zaberie nejaký čas sa usadiť, ktoré znamená, že môžete tiež použiť, ak chcete získať Smokey oko pohľad. Len aplikovať na očné viečka a okamžite rozmazaniu ho získať požadovaný vzhľad....interesting nie? Zostáva po dobu 8 hodín bez blednutia a nemusíte sa starať o svoje očné linky už nie.

3. Lakmat deviatich do piatich Kohl:

To Lakmat Kajal prichádza v zaujímavom balení a obsahuje tiež in-postavený orezávatko, ktorý robí to cestovať s deťmi, pretože nemusíte vykonávať samostatnú orezávatko s vami. Obsahuje zvlhčujúce ceramidy, ktoré sú považované za upokojujúce nepriateľ oči. Farba je intenzívna čierna farba a budete potrebovať len jeden výpad pre každodenné použitie, takže táto Kajal bude trvať dlho. Textúra je hladký a to kĺže bez námahy. IT zostane po dobu 10 hodín s blednutiu pretože je rozmazaniu dôkaz a vodotesný obaja. Môžete použiť tento Kohl na hornej alebo dolnej čiarou ponoru, aby si, no-make-up 'vzhľad. Môžete tiež použiť ako očné linky a zostáva po dobu 8 hodín, ako je to príliš. Je to za cenu podľa mňa, ako to nerobí šmuhy, čip, vločka alebo dokonca zmizne aj po 10 hodinách aplikácie... Čo viac si môžeme priať?

load...

4. Lakmat Kajal:

Kúpiť Lakmat Kajal Pre ₹ 52.00 @ www.amazon.in/lakme-kajal

Každý musí mať používal tento Lakmat Kajal pretože sa jedná o vôbec prvý Kajal takú priaznivú cenu. Dodáva sa vo veľkom ceruzkou forme, ktorá je cestovanie príjemné a atraktívne taky. Táto Kajal obsahuje gáfor a ricínový olej, ktorý upokojuje oči a tiež prispieť k riasy rastú rýchlejšie. Je pigmentované a budete potrebovať dva tri oháňa, aby sa požadovaný čiernu farbu. Zostáva po dobu 4 - 5 hodín, čo je chvályhodné, najmä na tak nízku cenu. Textúra je hladká a ľahko kĺže, ale tiež nedráždia pri aplikácii na čiare ponoru. Môžete ju použiť na očné viečka ako očné linky, alebo môžete tiež použiť ako očné tiene základne, keď sa chcete dostať dymové oči. Dodáva dráma oči a robí je viac atraktívny. Je to naozaj dobré pre ľudí, ktorí sú na rozpočet a pre tých, ktorí chcú experimentovať s očný make-up vyzerá. To Kajal rozmazáva trochu, ale ak chcete, aby nedošlo k rozmazaniu potom pred opičie aplikovať stratiť prášok, a to nebude rozmazávať potom...... Nezabudnite odstrániť prach, akonáhle je hotovo.

Pre exotické a tajomné oči, urobiť márnotratnosť na dobrý Kajal z domu Lakmat. Takže, hrať sa s Kajal a byť pripravený otáčať okolo svojej ceste. Poďme viete, názory na ne, ak ste používali to skôr. Zostaňte nádherný!

load...