Makeup

Top 12 Shahnaz Hussain svadobné tipy make-up

Top 12 Shahnaz Hussain svadobné tipy make-up

Pre mňa je červenající nevesta je najkrajšia nevesta. Ale stále nemôžem vylúčiť, že je dôležité svadobný make-up. Každá nevesta trávi mesiace plánovanie jej D-Day vzhľad. Ale niekoľko vecí, treba mať na pamäti, aby sa zabránilo ísť cez palubu. Takže tu je niekoľko základných napriek tomu základné tipy pre svadobné make-up od renomovaného kozmetický odborník Shahnaz Husain.

Shahnaz Hussain Svadobné Makeup Tipy

Face:

1. Čistiace, tónovanie a hydratačné

Svadobný make-up režim, alebo akýkoľvek iný make-up režim pre túto záležitosť, je potrebné začať s čistením pleti. Sálavé pokožka môže svadobný make-up vyzerať ešte krajšie. Po čistení naneste trochu toner nasledovaný kvapalné krém, pre hydratáciu.

2. Nadácia a Compact

Shahnaz Husain rady iba na báze vody, bez oleja a ľahké základ pre úplných matnou povrchovou úpravou. Trvať dobré množstvo a rovnomerne rozotrite po celej tvári. Môžete buď použiť vlhkou špongiou alebo končekmi prstov pre aplikáciu.

load...

Po dokončení použiť kompaktný prášok pre nastavenie základovej škáry. Shahnaz ďalšie rady, aby sa zabránilo používanie sypký prášok. Kompaktný prášok pomáha stanoviť jednotný tón pleti a kontroluje sekréciu oleja príliš. Použite vatu čistiť prebytočný prášok z tváre.

3. Blush

Teraz prichádza rumenec pre červenající nevesta. Shahnaz Husain svadobné líčenie navrhuje použiť pastelových odtieňov pre zvýraznenie lícnych kostí. Svetlá farba pomáha dosiahnuť upokojujúci vzhľad, dávať zdravý lesk na vašej pleti. Použiť prášok červeň a použiť ho s kefou na lícach a mierne pod ňou.

Oči

4. Očné tiene

Očný make-up, je zásadný. Ťažký a dramatický očný make-up je posledný výstrelok módy medzi nevesty. Pokrytie viečkach s ľahkou očné tiene. Bronzové, strieborné a zlaté očné tiene sú bežne používané pre nevesty. Vyhnúť sa príliš jasná s vašou očné tiene.

load...

5. Očné linky

Naneste hrubú líniu očné linky na horné veko dostatočne blízko k riasy. Rozmazaniu ľahko a použiť znovu. V rohoch, predĺženie čierne vložky mierne smerom nahor a potom smerom von. Teraz platí fóliu na spodnom viečku tesne pod spodným bič, počnúc od stredu ku koncu. To je najlepšie odporúča použiť dlhotrvajúci, vodotesný očné linky pre svadobný make-up.

6. Mascara

Riasenka dáva navyše objem pre vaše riasy. Pre nádherné riasy, oblúčik riasy smerom nahor a aplikujte dve vrstvy dobré volumizing riasenky. Vždy začnite z koreňov, ako prikročí k špičke. Shahnaz Husain prísne odporúča používanie vodotesný riasenku, aby nedošlo k rozmazaniu.

Pery

7. Rúž

Ak chcete, aby vaše pery a úsmev vyzerajú šťavnaté, nosiť odvážne odtiene červenej na perách. Ísť pre prírodné červené alebo slivky, čerešne alebo rosecolour, aby zodpovedali vašej oblečenie. Najprv použiť na pery ceruzky načrtnúť a definovať pery. Teraz naplňte ju s vami zvolenej rúžu odtieňa. Uistite sa, že vaše rúž a pery vložky sú rovnakého odtieňa. Shahnaz svadobný make-up veľmi odporúča vodoodpudivou rúž.

8. Lip Gloss

Dokončiť svoj svadobný make-up s nádychom dobrého lesk na pery. Shahnaz hovorí, že to dodáva lesk na pery, čo je viac atraktívne.

Niektoré ďalšie Shahnaz Hussian Svadobné Makeup Tipy

9. Shimmer

Potom, čo urobil, platí mierny trblietanie na vnútornom kútiku oboch očí a lícne kosti. To je zásadný pre zdravé a žiariace pleť, bez toho by bol príliš lesklé alebo mastná.

10. Účes

Účes hrá rovnako dôležitú úlohu. To ešte viac zdôrazňuje vzhľad nevesty. Shahnaz Husain radia používať vlasy blyští a kvalitné vlasové prípravky, aby zodpovedala účes s make-up.

11. Choďte na chodníky

Shahnaz Husain tiež radí ísť na chodník make-up a účes zasadnutí pred svadobný deň. Je to len preto, aby sa zabránilo last minute prekvapenie v podobe hrubých chýb. Musíte vedieť, čo budete vyzerať. To vám dáva dostatok času na nič meniť, že ste spokojní s.

12. Nenechajte sa zdôrazniť,

Vyhnúť sa dostať zdôraznil. Toto je váš deň. Užite si to naplno. Usmievať hŕbu. Šťastná, šťastná. Že ste krásna vo vnútri a to je všetko, na čom záleží.

Tak to bolo málo Shahnaz Husajn svoje svadobné tipy make-up. Podeľte sa o svoje tipy a svadobné líčenie príbehov tým, že opustí svoj komentár nižšie. A ak ste sa vydávala, majte na sebe ten úsmev!

load...