Makeup

Top 12 pred svadobné krásy tipy pre nevesty byť

Top 12 pred svadobné krásy tipy pre nevesty byť

Každá nevesta je hviezdou jej svadby.

Mesiaca sa vynakladajú na rozhodovanie o tom, dátum svadby, zoznamy pozvanie a dekorácie. Myšlienky na jej oblečenie a doplnkov konzumovať každý okamih nevesty. Uprostred všetkého plánovanie a organizovanie, nevesta zabudne na to najdôležitejšie starať sa o - sama.

Prinášame vám špičkové pre-svadobné kozmetické tipy pre nevesty-k-byť, ktoré môžu ukázať byť život sporiteľov v strede všetkého svadobného chaosu. Pozrieť sa!

load...

Vopred Svadobné krása Tipy pre nevesty

1. CTM

Čistiace, tonizujúci a hydratačný je treba pravidelne vykonávať bez výnimky. To bude mať vaše pleť žiariacu a mladistvú. Čisté a nečistoty bez tváre pomôže udržať póry otvorené. To pomôže vašej pokožke dýchať lepšie. Nadviazať s tónovaním, ktorý pomôže dotiahnuť póry. Tónovanie tiež redukuje jemné linky do určitej miery. A konečne, hydratačné tvár pomáha zámok v vlhkosť do pórov, aby vaša pleť jemnú a vláčnu. Tiež sa uistite, že ste platí opaľovací krém usilovne.

2. Exfoliácia

Exfoliácia je jedným z najlepších spôsobov, ako kože, ktorá je prostá od mŕtvych buniek a čierne hlavy. Uistite sa, že olúpať kožu pred použitím umyte dvakrát alebo trikrát týždenne. Použite jemný umývanie tváre. Ostrá jeden môže dráždiť pokožku a dá vám vyrážky. Môžete tiež použiť domáce peeling vyrobený z ryžovej múky alebo celé pšeničnej múky, alebo zmes oboch sa odlupovať kože.

3. Tváre a vlasov Spa

Začať sa mesačná tvár z najmenej šesť mesiacov pred svadbou. Ak máte menej času nezostáva v ruke, sa rozhodnú pre bi-týždenné zlato tváre. Pred nanesením nové produkty na koži vždy požiadať o test náplasti.

load...

Pre zdravé a lesklé vlasy vyzerajúce, začať sa kúpele kaderníka raz za mesiac a rovnako ako tváre, kto túto liečbu minimálne šesť mesiacov pred svadbou. Ak nechcete radšej chemické vlasové kúpeľov, existuje mnoho domáce masky, ktoré môžete použiť, aby sa trochu lesk vo vlasoch.

4. Klinické zasadnutie a domáca liečba

Ak máte príliš veľa značiek alebo škvrny na koži, potom klinické zasadnutie bude vaša brána k rýchlemu získaniu spravodlivejšej a bez škvŕn kožu. Rozhodnúť pre profesionálne ošetrenie pre nerovnomerný kožu, spáleniny od slnka, a pigmentáciu. Mikrodermabrázia procedúry z profesionálnej estetiky je tiež dobrý fix pre jaziev a škvŕn. Začnite liečby minimálne šesť mesiacov pred svadbou pre jemné linky, vrásky, alebo dokonca akné.

Po požadovanom počte zasadnutí, vyskúšať domáce tvárové zábaly udržať bez škvŕn vzhľad. Udržiavať žiara prípravou niektoré ovocné tvárové zábaly s kašou jahody, jablká kaše alebo kaše papáje. Home kozmetické poradenstvo pre nevesty sú najlepší spôsob, ako sa uistiť, že účinok klinickú liečbu zostáva.

5. Krásne ruky a nohy

Udržujte ruky a nohy mäkkou masážny olivový olej na ne pred spaním v noci. Tým sa zbaviť suchej kože na rukách a nohách. Pri kúpaní, uistite sa, že používať pemzu na nohy.

Leštené nechty oboch rúk a nôh dávať väčší príťažlivosť pre váš vzhľad. Musíte samozrejme udržať čisté a vyleštené nechty cez bi-týždenné alebo mesačné manikúru a pedikúru.

6. Depilácia

Majte sa dobre upravený. To platí pre vaše nohy a ruky, z ktorých si obvykle odstrániť chĺpky. Udržujte svoje obočie tvar. Náhly depilácia akejkoľvek časti tela môže dať malé rezy alebo vyrážky. Bez ohľadu na spôsob použitia na odstraňovanie chĺpkov, tvrdí, že bi-týždenné alebo mesačné, podľa požiadavky.

7. Gym

Vyhnúť sa pád diéty alebo agresívne telocvični plány 1 - 2 mesiace pred svadbou. To môže vás vyzerať naozaj unavený a podráždený. Pre tónovaný postavu, poraďte sa s dietológom a osobného trénera. Začať cvičiť najmenej štyri mesiace pred svadbou, aby sa dosiahlo efektívneho chudnutie, a to najmä v problémových oblastiach, ako je brucho a stehná.

8. Meditate

Účinný spôsob, ako znížiť stres a vziať nejaký čas mi je meditáciou počas aspoň 15 minút denne. Budete určite cítiť pokojnejšie.

Pokúste sa myslieť pozitívne myšlienky. Premýšľajte o šťastných časoch, keď toto chaotické obdobie uplynie. Budete sa cítiť pokojný a svadba sa bude cítiť ako vánok. Vnútorný mier povedie k lepšiemu svadbu zapadne taky. Dôverujte nám!

9. Diéta

Je nutné piť dostatočné množstvo vody, aby sa vaše telo toxín-free. Cieľom pre najmenej 8 - 10 pohárov vody. Rozhodnúť sa pre kokosová voda alebo vápennou vodou sa zbaviť údiť. Jesť vyváženú stravu skladajúci sa z ovocia, zeleniny a bielkovín.

Vyhnúť žuval džunky ako sú čipy, čokolády, zmrzliny, alebo limonády. Vedú k nadúvanie a kožné problémy. To je v poriadku, že niekoľko dní cheat, ale udržať ich na uzde. Jesť zdravé a výživné občerstvenie, ako je ovocie a klíčky.

Je veľmi dôležité poskytnúť telu antioxidanty a minerály, aby boli zdravé a žiariace pleť. Nedostatok vitamínov a minerálov vedie na klinec a poškodenie vlasov a žltkastú vzhľad pokožky. Pre bezchybnú pleť, poraďte sa so svojím lekárom alebo dietológa, aby sa zaplnili všetky nutričné ​​medzery.

Môžete si tiež stiahnuť kalorické časopisy udržať prehľad o vašej vody a príjmu potravy.

10. Sleep

Spánok je absolútne nutné pred svadbou. Nedostatok spánku môže poskytnúť tmavé kruhy pod očami. Leštená koža, ale s tmavými kruhmi pod očami, rozhodne nebude vyzerať dobre na svoj svadobný deň. Takže vám odporúčame spať aspoň po dobu 8 - 10 hodín denne.

11. Kúpeľov a masáží

To nie je nevyhnutne nutné, ale ak budete chcieť vziať nejaký čas preč od svadobného stresu, potom môžete navštíviť akúkoľvek údajný kúpele a nechať namasírovať.

12. Udržiavanie žeraviace

Mnohí z nás sa vzdať našej kozmetické rozvrhy post svadbu. Tu je otázka pre vás - prečo by ste mali dať časový rámec na hľadá nádherná? Nemusíte byť v liečebnom centre tak často, ale nemáte zastaviť úplne jeden.

Koniec koncov, každý si zaslúži trochu, mi čas '. Môžete sa rozhodnúť pre jednoduché domáce opravné prostriedky, ktoré vám pomôžu pri procese tvrdenia, že, nové nevesty žiara '.

Niektoré ďalšie dôležité návrhy zahŕňajú:

  • Snažte sa vyhnúť použitie nevyskúšaného tváre produkt v deň svadby.
  • Nenechajte tweez svoje obočie v deň svadby.
  • Nevynechávajte jedlá.

Ak sa budete držať týchto jednoduchých tipov, budete určite cítiť krásna vnútri aj vonku. Budete vyzerať a cítiť sa ako milión dolárov. Naším konečným rada by sa stať, že by ste sa mali snažiť, aby zostali šťastní, pretože po tom všetkom, ako sa cítime vo vnútri je to, čo odráža mimo.

Dúfam, že sa vám páčilo čítanie tohto príspevku. Ešte nechajte nám svoj názor!

load...