Makeup

Top 10 základov pre kombinačný tón pleti

Top 10 základov pre kombinačný tón pleti

Foundation, a to nielen funguje ako plátno pre zvyšok make-up, ale aj v sebe skrýva nedokonalosti a zjednocuje tón pleti, čím sa získa bezchybný povrch. Kombinácia kože je veľmi komplikované a výberu základ pre zmiešanú pleť môže byť naozaj veľmi zložité. V zmiešanú pleť, niektoré oblasti kože, najmä líca región je suchá, zatiaľ čo zvyšok tváre, najmä nos a čelo sú mastné a dokonca vypuknúť príležitostne.

Najlepšie predpoklady pre zmiešanú pleť

Pokiaľ ide o výber základ pre zmiešanú pleť, budete musieť nájsť spôsob, ktorý robí dvojitú povinnosť hydratáciu suchej tváre pri zachovaní T zóny oleja a lesk zadarmo. Ale ktorý základom je najlepšie pre zmiešanú pleť? udržať čítanie zistiť!

1. Clinique ešte lepšie make-up SPF 15:

Kúpiť Clinique ešte lepšie make-up SPF 15 Pre ₹ 4,480.30 @ www.amazon.in/clinique-even-better-makeup-spf - 15

load...

Táto nadácia má krémovú textúru a poskytuje slušné pokrytie, bez toho, aby pleť vyzerať cake. Môžete ľahko miešať ju na okrajoch vytvoriť prirodzený vzhľad. Tvrdí tiež, aby pleť hladšia a znížiť stareckých škvŕn v poriadku niekoľkých týždňov.

2. Bourjois 123 Perfect Foundation:

Kúpiť Bourjois 123 Perfect Foundation for ₹ 2,855.00 @ www.amazon.in/bourjois - 123-perfect-nadácie

Tento je skutočne jedným z najlepších základov pre zmiešanú pleť. Má Samomazné vzorce spolu s farebnými pigmentmi oprava, ktorá poskytuje rovnomerné pokrytie pri súčasnom znížení výskytu začervenanie a jazvy. Základ je v obrovskej škále farieb od porcelánu espresso, ktoré poskytujú tieň pre každý tón pleti. Základom poskytuje dlhotrvajúcu, jemný matný pokrytie tým, že absorbuje prebytočný olej, a pomáha vytvárať bariéru proti teplu a vlhkosti pre takmer 8 hodín.

load...

3. Revlon ColorStay make-up s Softflex:

Ďalším skvelým základom pre zmiešanú pleť je Revlon ColorStay základ. Jedná sa o veľmi ľahký základ a poskytuje strednej krytie, ktoré určite môže byť vybudovaná. To vyrovnáva tón pleti a kryje drobné škvrny a škvŕn. Základom vyzerá veľmi prirodzene a dáva vám najdokonalejšie a zdravo vyzerajúca pleť. Vytrvalosť je tiež dobrá a môže ľahko trvať dlhšie ako 8 hodín.

4. Rimmel Pobyt matný Foundation:

Kúpiť Rimmel Stay Matte Foundation for ₹ 1,826.00 @ www.amazon.in/-rimmel-stay-matte-foundation

Táto nadácia je ideálna pre ženy s zmiešanú pleť, ktorí nemajú radi používať prášok touch up po celý deň pre boj s lesklou T zóny. Napriek tomu, že je mierne hustý textúry nadácie kombinuje veľmi dobre a dostane ľahko vstrebáva do pokožky. Tento tovar hydratuje suché oblasti veľmi dobre pri kontrole prebytočnej lesk a tvorbu kožného mazu. Pokrytie je tiež slušná a zaisťuje mäkký orosený a zdravý povrch pokožky.

5. MAC Studio Fix Fluid Foundation:

Kúpiť MAC Studio Fix Fluid Foundation for ₹ 5,555.00 @ www.amazon.in/mac-studio-fix-fluid-foundation

MAC Studio Fix Fluid Foundation je základ vody založené tekutiny, ktorá poskytuje stredné krytie, takže zdravé, satén, lesk voľný povrch. Základom je odolný proti vode, s dlhou životnosťou a pleťový kondicionér. To nevyzerá cake vôbec a zaisťuje zdravý lesk na koži. MAC Studio Fix Fluid Foundation prichádza v rôznych odtieňoch a určite nájdete jednu zhodu na vašej pleti. Je bez oleja a dáva prirodzený matný povrch kože.

6. Foundation Chambor Sheer Delight Ultra Matt Oil zadarmo:

Buy Chambor Sheer Delight Ultra Matt Oil Nadácia pre slobodný Pre ₹ 855.00 @ www.amazon.in/chambor-sheer-delight-ultra-matt-oil-free-foundation

To je základom ľahké krytie, ktorý vám dáva prirodzený vzhľad pre každodenné nosenie. Táto nadácia je ideálna pre indické tón pleti, ako to má žlté tóny a kontroluje olej na dlhú dobu. Tento produkt sa dodáva v elegantnom, cestovať priateľské obal, ktorý možno ľahko prekĺznuť do peňaženky. Produkt je dávno na sebe a drží sa dobre aj v horúčave a vlhkosti.

7. Lakmat Absolute White Intense Skin Cover SPF 25:

Kúpiť Lakmat absolútna biela Intense Skin Cover SPF 25 Pre ₹ 580.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-white-intense-skin-cover-spf - 25

To je na vodnej báze, bez oleja základom a obsahuje vitamín B3, ktorý pomáha znižovať tmavé škvrny. To je základom ľahké a dáva polo matný povrch. Základ zmesi veľmi dobre a poskytuje kompletné pokrytie. Základom nedostane suché alebo škvrnité aj na suchú pokožku, takže je ideálny pre zmiešanú pleť. Nezáleží na okysličovanie pleti a dáva mäkké svetlo na tváre pri zachovaní tváre oleja a lesk zadarmo.

8. Liquid - L'Oreal - neomylný 16hr základ:

Buy Liquid - L'Oreal - neomylný 16hr základom pre ₹ 5,008.25 @ www.amazon.in/loreal-infallible - 16hr-založenie

Jedná sa o dlho zdržiava nadácie, ktorá sa netaví alebo previesť aj vo vlhkom prostredí. To dáva úžasnú pokrytie a úhľadne zakrýva všetky škvrny a znamienka. To dáva čas opotrebenie okolo 10+ a hodiny, čo je úžasné, pretože väčšina z nadácie ťažko zostať na 3 alebo 4 hodiny na zmiešanú pleť. Základom nastaví veľmi rýchlo a poskytuje matný povrch. To dáva pekný pokrytie a nevyzerá cake vôbec.

9. Lotus herbára Purestay Foundation:

To je non-mastný základ, ktorý je veľmi ľahký a poskytuje dokonalú pokrytie. Výrobok hydratuje suchú oblasť a znižuje výskyt jemných línií a škvŕn bez upchatia pórov. Základom ľahko mieša aj na suchú pokožku a udržuje pokožku olej zadarmo po dobu 8 + hodín.

10. Maybelline Dream, matný, pena nadácie:

Kúpiť Maybelline Dream Matte Mousse Foundation for ₹ 660.00 @ www.amazon.in/maybelline-dream-matte-mousse-foundation

Nadácie Maybelline Dream, matný, myš je na báze vody nekomedogénny základ, ktorý je špeciálne formulovaný pre kombináciu s mastnú pleť. Poskytuje naprostý na strednej krytie, vyrovnáva tón pleti a necíti cake vôbec. Povrchová úprava je úplne matný, ale dáva hodvábny povrch. Výrobok zostane po dobu asi 5 hodín alebo ešte dlhšie.

Dúfam, že tento článok bol užitočný. Jedná sa o 10 z najlepších základov pre zmiešanú pleť, ktoré vám pomôžu dosiahnuť čo najlepšie výsledky, kto a tiež vyhovieť potrebám žien s širokú škálu kožu.

load...