Makeup

Top 10 umelcov Mehndi v Kalkate

Top 10 umelcov Mehndi v Kalkate

Kalkata dievčatá sú známe po celej krajine pre ich krásu, takže je tu málo, aby im zabrániť ísť všetci von a preskúmať všetky možnosti štýlu a módy vrátane Mehndi umenia. Tradične Bengálsky nevesty sú známe pre nanášanie Alta alebo Mahawar do svojich rúk a nôh Vzhľadom k tomu, Kolkata bol vystavený nespočetných kultúr z celej Indii, Mehndi je teraz viac populárny voľbou. Rovnako ako zvyšok Indie, Mehndi umenia sa teší obrovskej popularite v Kalkate a je bežne k videniu na svadbách a významných festivaloch. Poďme sa pozrieť na niektoré z renomovaných Mehndi umelci v Kalkate v prípade, že sú v meste a ešte zažili krásu henna umenia.

Top Ten Mehndi Artist v Kalkate

1. Singh Mehndi:

Singh Mehndi je populárny voľbou pre Mehndi umenia v meste Kalkata, s dlhoročnými skúsenosťami v ruke. Singh mehndi poskytuje svoje odborné služby na svadbách a iných slávnostných príležitostiach.

Adresa: 149 Rash Behari Avenue, Gariahat, Ballygunge, Kalkata

2. Rashmi Jain:

S dlhoročnými skúsenosťami v odbore aplikácie Mehndi, Rashmi Jain je veľa miloval mehndi designer v Kalkate. Vynikať v rôznych formách Mehndi umenia, vrátane Rajasthan, Jaipur, arabčine a Gujrati štýlov, pani Jain je dobre stojí za vaše peniaze.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Adresa: 52-6 VIP Road, Near Big bazár, Phase 2, Flat No: 708, Kalkata Západné Bengálsko

3. Mehndi Sezona:

Populárna v južnom Kalkate, Mehndi sezóny je známy pre balených obchodov, ktoré ponúkajú a ich odborný remeslá. Obľúbený u svadieb a festivalov, Mehndi Sezóna je dobre stojí za vyskúšanie.

load...

Adresa: 375 Prince Anwar Shah Road, South City Mall, 2. Poschodie, Kalkata 700045

4. Ruposi Mehndi umelci a svadobných:

Táto skupina svadobných sú tiež známe pre odborné Mehndi umelci pracujúci pod ich vlajkou. S viac Mehndi umelci pracujúci pod nimi, ste si istí, nájsť umelca s portfóliom, aby zodpovedal vašim preferenciám.

Adresa: 127 behala, Kalkata, West Bengal 700034

5. Manoj Mehndi umenia:

So sídlom v populárnom Metropolis Mall, Manoj je obľúbený u denných nakupujúcich a tiež odsťahuje k tomu, aby svoje služby na svadbách a iných príležitostiach. Vyzbrojení impozantný portfólio, Manoj je jedným z najlepších Mehndi umelci mesto môže ponúknuť.

Adresa: 125 Metropolis Building, prvé poschodie, High Land Park, Chak Gari, Panchasayar, Kalkata 700094

6. Shraddha Ojha:

Shraddha je nezávislý mehndi umelec a kozmetika, populárne medzi Kalkata nevesty pre jej rozsiahle skúsenosti a nesmiernu znalosti v nádhernej Mehndi umenia.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Adresa: Bakula Basant, Flat No: 6, Rajpur Sonarpur Municipality, Narendrapally, Maha Maya Talla, Kalkata 700103

7. Kaushal:

Umiestnený v severnej Kalkate, Kaushal je známy pre svoju univerzálnosť, keď sa špecializuje na rôznych Mehndi umeleckých formách, ako Rajasthan štýlu, Marware štýle, Bombay štýlu a moderným dizajnom Mehndi.

Adresa: 123-2 H - 51, Maniktala, Pital Patti, APC Road, Maniktala, Kolkata 700078

8. Jigna Soni:

So sídlom v Burrabazar, business centrom Marware obchodníkov v meste, Jigna je populárny umelec mehndi medzi Marware komunity Kolkata. Známa svojimi zložitými vzormi a profesionalitu, Jigna vykresľuje svoje služby na svadbách, Diwali, Karwachauth, Lakshmi Puja a ďalších významných festivaloch.

Adresa: 18 Sir Hariram Goenka Street, Ground Floor, Bastala Lane, Burrabazar, Kalkata 700007

9. Subroto Banik:

Ďalšie Mehndi umenie odborník z juhu Kalkaty, Subroto je vyhľadávaným Mehndi umelec pre jeho schopnosť vyniknúť v oboch súčasných a tradičných Mehndi vzory. Pretože som pracoval s mnohými nevesty, Subroto zvládol talent zodpovedajúce svoje návrhy podľa vašich požiadaviek.

Adresa: 1-79, Rajendra Prasad Colony, páni Bakery More, Tollygunge, Kalkata 700033

10. Sampa Banerjee:

V neposlednom rade na zozname, Sampa je všestranný umelec mehndi vynikať v rôznych formách a technikách. Pôsobivé portfólio Sampa je jej USP.

Adresa: Rahr bazár Kalyannagar Buttolla, Khardah, Kalkata 700117

Dúfajú, že článok bol informatívne. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...