Makeup

Top 10 umelci Mehndi v Chennai

Top 10 umelci Mehndi v Chennai

S veľkým dôrazom na tradičné zvyklosti a umenie, je ťažké vynechať kultúrno bohaté mesto Chennai od nič spoločné s tradičným umením vrátane Mehndi umelecké diela. Ľudia z Chennai rituálne dodržiavať svoje bohaté dedičstvo a kultúry či už je to v ich jedle alebo módy. Mehndi je neoddeliteľnou súčasťou svadby, klasické piesne a tance bodoch v Chennai a nie je tam žiadny nedostatok talentovaných henna umelcov v tomto meste. Ak ste v Chennai a dlhé, aby sa vaše ruky a nohy skrášlenie s komplikovaným Mehndi umenia, čítajte ďalej, ako spoznať niektoré z majstrov v antického umenia aplikácie Mehndi v tomto veľkom meste.

Top Ten List: mehendi Designer v Chennai

1. Manisha Modi:

S dvadsiatich rokov Mehndi umeleckého zážitku pod opasku, Manisha je veterán mehndi umelec. S rozsiahlymi znalosťami v tomto výtvarnom umení, Manisha je odborníkom v mnohých štýlov vrátane Bombay, Jaipur, Rajasthan, arabský, Hiramoti a Gharchola štýlov. Pozrite sa prostredníctvom svojho portfólia na jej webové stránky a ste si istí, že je ohromený.

2. Priya Priya na Mehndi umenie:

Nachádza sa na Ambattur Chennai, Priya Shrinivasan s šiestich rokoch mehndi umeleckého zážitku je odborníkom v technikách mehndi aplikácií z celého sveta, vrátane arabčiny, indickej Tradičné, pakistanskými a afrických Mehndi štýlov. Priya poskytuje svoje služby na všetkých príležitostiach, vrátane svadobných obradov, tanečné bodoch, firemných a narodeninových osláv. Ona je trieda od seba medzi všetkými mehendi návrhárov v Chennai

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

3. Shingara Mehndi umenia:

Shingara Mehndi umenia je známy pre svoje jedinečné a klasickým dizajnom, s radom obalov, aby vyhovoval vášmu rozpočtu. Shingara Mehndi umenia sa špecializuje na svadobné mehndi na rozdiel od ktorých tiež požičiavajú svoje znalosti na narodeninovej párty, Karwachauth, Teej, Diwali a ďalších zvláštnych príležitostiach.

4. Shrinivas Mehndi umenia:

Shrinivas Mehndi umenia so sídlom v Mylapore Chennai je známy pre svoje odborné znalosti a skúsenosti v oblasti henna umenia. Všestranný a efektívny v rôznych Mehndi techník, ako Rajasthan Mehndi, Severnej indickej Mehndi, arabčine a pakistanskými Mehndi štýlov, Shrinivas je dobre stojí za vaše peniaze. Musíš ho vzhliadnuť, ak vaša hľadáte najlepšie Mehndi návrhára v Chennai!

load...

Adresa: No: 2, TP Koil Street, Triplicane Chennai, TN 600005

5. Anitha Mehndi umenia:

So sídlom v Sowcarpet Chennai, Anitha je iný názov počítať v Mehndi odvetví umenia. Anitha sa špecializuje na rôznych formách aplikácie Mehndi a jej zložité henna umenie je populárny po celom Chennai.

Adresa: 9-18 120 Ibrahim Street, Sowcarpet, Chennai TN 600079

6. Subha Mangala:

Tieto svadobných majú skvelé Mehndi umelci pracujúce pod ich vlajkou, s rôznymi portfólií na výber, Subha Mangala je skvelá voľba, ak hľadáte dobre riadené podnikové prístupu.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

7. Rajeswari:

S viac ako desať rokov skúseností v oblasti henna umenia, Rajeswari je jedným z najlepších Mehndi umelci, ktoré peniaze môžu vám v Chennai. Špecializujúca sa na svadobné Mehndi, Rajeswari je otvorený pre vymenovanie do všetkých dní.

Adresa: No: 4, Praveen Byty B - 8, Gandhi Street, Chitlapakkam, Chennai TN 600064

8. Sneha Jain:

Mladý umelec Mehndi, Sneha prináša nové nápady a inovácie, aby v tabuľke, odborník na moderný dizajn, Sneha je tiež radi robiť tradičné Mehndi umenie ako ona vyniká v oboch.

9. Ayisha Mehndi Designer:

Ďalšie veterán v odbore Mehndi dizajnu na tomto zozname, Ayisha tiež poskytuje kurzy v Mehndi dizajn. Obrátiť na Ayisha pre svoj svadobný mehndi a to bude určite dobre vynaložené peniaze.

10. Maria v Unique kontakte:

V neposlednom rade na zozname, Maria u Unikátna touch je cenovo dostupný a expert mehndi umelec. Špecializujúca sa na svadobné Mehndi, Maria tiež robí oslavy narodenín a ďalších festivalov a osláv.

Adresa: No: 1083, Thiruvallur Nagar, Thiruvanmiyur, Chennai TN 600041

Tak to sú top 10 veterán Mehndi umelci v Chennai. Ešte sa k nim, aby sa vaše funkcie hojdania. Strieľať nám komentár.

load...