Makeup

Top 10 tipov na nočné make-up

Top 10 tipov na nočné make-up

Aj keď ste možno priniesol ten ohromujúci šaty domov a uzavreté päty a príslušenstvo, ak máte, že jedna vec úplne bang-on, je veľká šanca, môže to všetko nebude stačiť. Ak ste na ceste k nightout, budete potrebovať viac než len perfektné šaty a doplnky, aby vám glam hore. To, čo naozaj potrebujete sústrediť na teraz je ideálny večer make-up, ktoré zvýšia váš celkový vzhľad a dá vám, že ďalšie kúzlo, ktoré budete potrebovať pre váš nightout.

Z jemné a triezvy na tučný a žiarivé, po niektorých make-up tipy a ettiquettes nočnú prácu vám pomôže dosiahnuť akéhokoľvek požadovaného večerné vzhľad s ľahkosťou.

Night Makeup Tipy pre špeciálne príležitosti:

1. Žiariace pleť:

Aplikovanie Shimmer / zvýrazňovač zmiešané tónované hydratačný ako nočná make-up základňu nielen pomáha hydrátu a oživiť jednotvárny, suchá koža, ale tiež rozjasní pleť dať žiarivú a jasnú pleť.

load...

2. Aj, Flawless Skin:

Bezchybný a dokonca pleť je zásadný oživiť akýkoľvek make-up kedykoľvek počas dňa, najmä ak ste šiel na noc von. Použite základ a korektor na tvár a krk skryť tmavé kruhy pod očami, patchiness, kazy a iné nedokonalosti pleti. Uistite sa, že vybrať si odtieň, ktorý je najbližšie k svojej prirodzenej pleti. To pomôže vyrovnať kožu a pomôže predviesť svoje make-up lepšie. Najdôležitejšie zo všetkých make-up tipy na nočnej párty.

3. Shimmer A Shine:

Pridajte zákrutu bronzer pozdĺž svojich vrstevníc. Pridať nejaký trblietanie prášok nad lícne kosti, na spánkoch a kľúčnych kostí po uplatnení základ. To pomôže pridať lesk na tvár a vytvoriť očarujúce a žiarivé večerné vzhľad.

4. Blush A Flush:

Prepláchnuť tváre pridať krásu tváre a výbere správnej odtieň červenať je nevyhnutné vytvoriť perfektné večerné vzhľad. Krémové sčervená sú mäkké, prirodzené a jemné a je potrebné použiť namiesto práškových sčervená pre ideálne nočné make-up. Plum tónované sčervená pre tmavšie odtiene pleti, Terakotovej odtiene stredne-až-tan tónoch, koralové odtieňov pre spravodlivé a stredné tóny a ružové ružové pre tóny svetlé kože fungujú najlepšie.

load...

5. Classic dymové oči:

Ak sa chystáte na dymové oči pozrieť, uistite sa, že pár s jemnou tvárou a pier make-up. Monokel ceruzku alebo Kohl by mali byť použité na linku horné a spodné viečko, nedbalo zmiešaných alebo riadne rozmazané, nasledovaný očné tiene v záhybe viečka dať dokonalý klasický dymový vzhľad vašich očí.

6. Dlhé a husté riasy:

Tučné a krásne oči sú dôležité pre vytvorenie správnej večerné vzhľad. Tmavé a dlhé riasy, aby oči výraznejšie a dobre definované. Riasenka by mala byť použitá primerane na očné riasy, aby vyzerali dlhé a husté. Falošné riasy môžu byť tiež použité na vytvorenie mandľového tvaru alebo srna eyed vzhľad. Ľahkým riasenky jej pomáha splynúť s pôvodnými riasy a zabraňuje umelý vzhľad.

7. Obloženie oči:

Nezmazateľnou, vodotesný očné pomáha správne zvýrazniť oči a riasy na večerný make-up. To robí vaše oči vyzerať väčšie a jasnejšie, zatiaľ čo vymedzenie riasy a okraje očí správne. Nosiť mačacie očné linky alebo očné linky okrídlené vo večerných hodinách, aby oči vyzerajú výraznejšie a krajšie.

8. Právo Očné tiene:

Aplikovať šperk tónovaný očné tiene, ako je aqua, zelená, ružová, zlata a striebra na oči a vyhnúť sa záhyby. Môžete kombinovať tmavší odtieň očných tieňov a gélové očné linky ísť so svojimi dymové oči. Pre jemnejší vzhľad, choďte na svetlých metalických odtieňoch, ako je šampanské biele, strieborné a bronzové. Pridajte trochou strieborné alebo biele na rohu očí, aby sa im pop-up a vyzerajú väčšie a jasnejšie.

9. Bold Lips:

Jemné a tlmené farby pery rozhodne nie sú vaša voľba na večer make-up. Výrazné odtiene ružová, drzá červenej a hlboké slivky na perách, jednoduché tvár make-up as očami čiarkovaná s miernou tieň a dotkol sa s vložkou pomôže vytvoriť dokonalý pozornosť popada vzhľad. Vždy dokonale hydratujú a odlupovať pery, aby im hladký a non-šupinatá.

10. Lesklý pery:

Hladké a lesklé pery okamžite zvýšiť svoju krásu. Lesk na pery je nevyhnutným doplnkom make-up, ktorý umožňuje dosiahnuť práve to. Uplatnenie neutrálny alebo tónované lesk na pery cez farebné alebo nahé pery vám dáva lesk, ktorý vám pomôže zvýrazniť vaše pery perfektne.

load...