Makeup

Top 10 svadobné makeup videá

Top 10 svadobné makeup videá

Hej tie krásne nevesty tam! Sníval o svoje špeciálne deň?! Awww, viem, že chcete vyzerať dokonale. Zachytiť každú spomienku na vašu svadbu so všetkými kamerami okolo seba !! Dontcha podvodoch rád, keď sa to stane?!

Vaša doska je už prelievajú sa svadobné plány, uistite sa, že všetko dopadne v poriadku? Hneď od zozname hostí, kvety, menu, hudbu a najlepšiu časť váš make-up!

Chcete vyzerať čo najlepšie vo svoj svadobný video? Tak holky, mať čas investovať do dokonalého make-upu.

Tri, dva, jedna... Nádherný! Pripravte sa na perfektné svadobné krásu s mojím odpočítavanie. Pozrite sa na tieto desať najlepších svadobné make-up videá, ktoré vám pomôžu dostať, že bezchybný vzhľad na vaše D-deň.

load...

Najlepšie Svadobné Makeup Videá

1. Moderné Look:

Toto video ukazuje * moderný vzhľad * nevesty s tučným dymové očné tiene, ktoré nevyzerá OTT. Ak sa vám páči snaží moderný vzhľad, potom budete určite milovať tento výukový program. Smokey oko a tradičné červené pery vás urobí moderný doteraz tradičné nevesta na vaše D-deň.

2. Royal Look:

Chcete vyzerať ako Kareena Kapoor Khan na vašej svadbe? Ona vyzerala úžasne na kráľovskú svadbu v poriadku? Takže, ak chcete ako kráľovská nevesta potom video je potrebné sledovať, ako sa ukazuje, ako možno dosiahnuť tento vzhľadu. Kráľovské šaty sú plné farieb a obsahujú veľké množstvo zlata, gaštanové a broskyňa v ňom a toto video ukazuje, ako môže zápas make-up s kráľovskou tradičnou lehenga.

load...

3. Asian Svadobný make-up:

Ázijský svadobné makeup pohľad je jemný makeup vzhľad, ktorý zvyšuje svoje najlepšie vlastnosti v elegantným spôsobom. Trblietavé očné tiene, rozmazaný čierny Kohl, falošné riasy, červené pery a dokonale tvarované obočie je to, čo potrebujete dostať perfektné ázijské svadobné vzhľad. Toto video vám ukáže, ako dosiahnuť tento cieľ hľadať spolu s niekoľkými tipy a triky taky.

4. Princess Pozrite sa:

Svadba je najviac zvláštny čas v dievčenskej život a chce vyzerať princeznú počas svojej svadby, že jo? Ak chcete tiež vyzerať ako princezná, potom toto video vám ukáže, ako dosiahnuť princezná vzhľad vo veľmi tradičným spôsobom. To pôjde s indickou svadobné tému príliš. Farby použité v make-upu sú zlaté, ružovej, modrej, čo je tradičný a takmer všetky indické oblečenie majú tento odtieň.

5. Neon Svadobný make-up Look:

Neónové farby * v * tejto sezóne, a ak ste trendy. Ak uvažujete o sebe neón svadobné šaty počas svadby potom toto video tutorial je pre vás. Make-up sa stáva celkom zradné, keď máte na zápas to s vašou svadobné oblečenie. Ale táto výučba môže byť život záchranca pre vás. To broskyne ružovkastý neon svadobný make-up vzhľad je ideálny pre letné make-up, alebo ak chcete, aby vyzeral ako celkom Barbie nevesta.

6. Arabský Svadobný make-up:

Arabský svadobný make-up je jasný druh make-upu, ale zvyšuje krásu nevesty. Tento svadobné vzhľad je v móde a stala trendom roku 2017. Ale arabské svadobný make-up môže byť ťažké, pretože je jasné make-up a čo by ste mali vedieť, keď idete cez palubu. Tento svadobné make up Video ukazuje, ako to možno urobiť ázijské svadobný make-up v dokonalej a jemným spôsobom.

7. Nóbl Rajasthan Look:

Ak chcete vyzerať ako tradičné Rajasthan nevesty, potom je tento make-up vzhľad je ideálny pre vás. Tento vzhľad pôjde naozaj dobre s indickou tradičné oblečenie s množstvom obvyklých výšivkami. Tento make-up vzhľad je Ind a tradičné, ale veľmi elegantné. Make-up oko obsahuje veľa farieb ako zlato, gaštanové, zelená, fialová a falošné riasy. Vzhľadom k tomu, pery sú vedené odvážne gaštanová, ktorá je tradičný a odvážny súčasne.

8. Kareena Kapoor Svadobné Pozrite sa:

Kareena kapoor vyzerala naozaj krásna počas svojej svadby a ak chcete vyzerať ako ona potom toto video ukazuje, ako možno dosiahnuť tento vzhľadu. Smokey oči a bezchybnú pleť je kľúčom k dosiahnutiu Kareena kapoor svadobné vzhľad. Tento vzhľad pôjde dobre s oranžovým oblečenie ako Kareena sebe a bude tiež vyzerať dobre so zlatým a gaštanová tradičné oblečenie.

9. Mytologické Svadobné Pozrite sa:

Tento svadobné make-up vzhľad je veľmi tradičný a ideálne pre indickej svadby. Dosiahnutie mytologický make-up vzhľad môže byť zložité, ale toto video vám ukáže, ako môžete dosiahnuť tento cieľ hľadať dokonale. V mytologických vzhľad, oči sú stredom príťažlivosti, a to je dôvod, prečo sú oči zdôraznil. Tento svadobné make-up vzhľad je súčasťou indickej kultúry od pradávna, a ak chcete vyzerať ako dokonalý tradičné nevesty potom tento pohľad je ideálny.

10. Tradičné Svadobný make-up:

Toto video vám ukáže, svadobný make-up pre svoje zlaté a červené oblečenie, čo je tradičná farba pre svadobné oblečenie. Väčšina neviest ísť na zlaté a červené combo pri výbere svoje svadobné oblečenie. Tak ako môžem zabudnúť pridať toto video? Toto video vám ukáže, ako je možné dosiahnuť ideálneho indickej svadobné vzhľad.

To sú moje videá pre svadobný make-up. A to je konečný vzhľad. Jasný a krásny! Dokonalý štýl pre perfektný deň! Postupujte podľa vyššie uvedených tipov, pomocou týchto špičkových videá z svadobný make-up a mali by ste si uvedomiť, že vyzerá ako milión dolárov prichádza ľahké po tom všetkom!

load...