Makeup

Top 10 spôsobov, ako zabaviť svojich hostí počas slávnosti Mehndi

Top 10 spôsobov, ako zabaviť svojich hostí počas slávnosti Mehndi

Plánujete svoju veľkú indickú svadbu? V pláne urobiť to správne!

Existuje mnoho obrady, ktoré tvoria indickú svadbu. Rôzne náboženstvá majú svoje vlastné svadobné obrady, ale svadobný obrad, ktorý je spoločný pre väčšinu náboženstvo je mehndi obrad.

Organizovanie Mehndi obradu vo veľkom spôsobom môže trvať veľa plánovania. Nejde len o zdobia seba, ale aj svojich blízkych ženské príbuzných, s mehndi. Možno budete chcieť mať správne obrad pre každého baviť. Potravina nemusí byť jediným riešením je v tomto prípade. Mehndi je obrad, kedy sa nevesta a hostia baviť. To je dôvod, prečo budete musieť naplánovať celý rad zábavy pre hostí.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Spev a tanec sú bežné postupy pre Mehndi obradoch. Ale ak chcete robiť niečo iné, mali by ste ísť dopredu a urobiť to. Prečo ísť s neobvyklého? Ak je to váš veľký obrad, myslím, že brať to na ďalšiu úroveň! Plán hry, ktoré väčšina z vašich hostí je súčasť prijať a baviť sa. Hry sú určite chytiť viac pozornosti, než sa skupinou priateľov a rodinných príslušníkov spevu a tancu. Vyskúšať niekoľko nových mehndi obrad nápady môže vyplatiť!

Top 10 spôsobov, ako pobaviť svojich hostí pri Mehndi víťazov:

Hoci mehndi obrad bol pôvodne vykonávaný niekoľkých náboženstvo, väčšina indických svadby dnes sa zdajú byť bez obradu. Ak ste sa rozhodli zahrnúť obrad, začať s plánovaním teraz. Môžete vytvárať nejaké hry, ktoré si hostia záujem. Môžete si vybrať zo zoznamu uvedeného nižšie.

load...

Tu sú top 10 Indické mehndi slávnostné hry, ktoré by ste mali plán na veľký deň:

1. Vzhľadom k tomu, spev je hlavnou súčasťou Mehndi obradu, sa snaží vytvárať hry, ktoré zahŕňajú spev. Môžete požiadať svojich hostí k vytvoreniu skupiny. Potom môžete hodiť skupiny proti sebe. Môžete požiadať skupiny hrať Antakshari. Môžete dokonca im ukázať fotky z rôznych filmových hviezd a požiadať ich, aby spieval populárne piesne zo svojich filmov. To môže pomôcť vytvoriť zábavnú atmosféru, rovnako ako umožňujú hostia otvoriť.

2. Pre ďalšie búrlivý sade hostia majú Dhol alebo dholaki podmienok súťaže. Môžete požiadať hudobníkov, ktorého ste najali, aby vyjadrili svoje nástroje pre hry. Potom môžete požiadať hostí, aby sa na ne príde rad na bitie seba na bubnovanie.

3. Tanec je opäť veľká časť Mehndi obradu. Môžete použiť aj ako hra. Môžete požiadať hostí k tancu bubnových úderov. Tí, ktorí sa nedokážu nasledovať rytmus môžu byť odstránené. Takže si hostia môžu zatancovať a užiť si udalosť.

4. Nič nie je dôležitejšie v ten deň, ako nevesta. Môžete si zahrať, nájsť nevestu '. Nevesta môže ísť a schovať, alebo môžu byť skryté jednou skupinou ľudí. Ostatné skupiny môžu ísť a nájsť nevestu.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

5. Odo dňa, keď je viazaný vidieť prebytok Mehndi, je lepšie dať dobre využiť. Použite navyše mehndi požiadať hostí, aby vyskúšať si kreslenie mehndi. To môže byť zábavné a niektoré môžu ísť domov s ozdobným vzorom.

6. Väčšina hostia môžu prichádzať len k jedlu. Dobre im potom dať veľa! Majú jesť súťaž. Majú sladkosti-stravovacie súťaže či súťaž golgappa-jesť. To je určite pobaví aj tie nezúčastnených hostí.

7. Príchod technológia uľahčuje vynájsť novú súťaž. Poproste hostí, aby robiť snímky pomocou svojej telefóny s fotoaparátom. Najlepšie foto bude vyhlásený za víťaza.

8. Môžete použiť kvety k vytvoreniu hry rovnako. Kvety môžu byť použité požiadať ženské hosťami vytvoriť kvetinové girlandy alebo kvetinovú výzdobu.

9. Manželstvo je všetko o rovnováhe. Urob si svoj hostia vyrovnať pred vyvážiť svoje manželstvo po celý zvyšok svojho života. Získať obdĺžnikový lúč a vyzvite hostí ísť na to!

10. Populárna hra, ktorá je tiež hral v mnohých udalostí je šarády. Môžete hrať šarády opätovným rozdelením hostí do skupín. To môže byť veľmi dobrým zdrojom zábavy

Ak používate niektoré z vyššie uvedených hier, ste si istí, aby sa mehndi obrad veľký hit. Skús to a dajte nám vedieť, ako to dopadlo!

load...