Makeup

Top 10 rúžov ​​značky Oriflame

Top 10 rúžov ​​značky Oriflame

Keby som mal byť ponechaný na pustom ostrove s jediným kozmetiku pre výkon so mnou, ja by som si vybrať rúž. Dôvodom je, že nič nemôže oživiť svoju tvár a svoje nálady ako rúžu môže robiť. Z nespočetných rúžu rôznych značiek, farieb a typov, ako si vybrať niečo, čo vám bude vyhovovať najlepšie? Tu je zoznam toho najlepšieho z Oriflame rúžu, aby váš úlohu trochu ľahšie.

Oriflame je švédska značka, známy pre osobnú starostlivosť, starostlivosť a výrobky pre starostlivosť o vlasy. Ich rúžu je známe, že majú dobrú kvalitu a výdrž.

Tu sú prvej desiatke Oriflame rúžu

1. Oriflame Power Shine Lipstick v Trendy Berry:

Kúpiť Oriflame Power Shine Lipstick v Trendy Berry Pre ₹ 385.00 @ www.amazon.in/oriflame-power-shine-lipstick-in-trendy-berry

load...

To je jeden z najrýchlejšie sa predávajú rúžu od Oriflame. Tieň, Trendy Berry je bobule ružová. Je to celkom úplná samo o sebe a môže byť postavený podľa požadovanej netransparentnosti. Trblietanie v ňom je príliš buildable. Môže byť použitá samostatne ako balzam na pery alebo škvrny. Doplňte s jasným leskom na rúž účinok.

2. Oriflame Wonder Color rúž v Pink Lady:

Pozdraviť veľmi nositeľné fialovo ružové, ktorá nie je neón alebo príliš in-the-tváre. Je to celkom číra, takže výdrž je trochu priemer. Zostáva po dobu asi 2 hodiny pri použití s ​​ľahkou rukou. To vybledne do ľahkého balzam, ako to chodí na omdletie.

3. Oriflame Pure Color On the Go rúž v Vintage Nude:

Buy Oriflame Pure Color On the Go rúž v Vintage Nude @ www.amazon.in/oriflame-pure-color-on-the-go-lipstick-in-vintage-nude

load...

Jedným z nejroztomilejší produktov Oriflame Pure Color On The Go rúž v Vintage Akt je broskyňový nude odtieň. Byť nahý, to je ideálny pre kancelárske oblečenie, a keď idete ťažký na očný make-up. To kĺže na pery, a farba zostane na mieste za slušnú dobu. Dáva voskový povrch. Vzhľadom k tomu chýba v pigmentácie oddelení, to trvá dlhšie ako pár oháňa zohnať farbu.

4. Oriflame trojvodičové Lipstick v Catwalk Červená:

Nesprávne pomenovanie keď sa jedná o krásny rúž. Neon-like broskyňa ružové, trojvodičové rúž má tiež vstavaný zvlhčovač, uistite sa, vaše pery zostať hydratované počas chváliť odtieň. Textúra stáča smerom voskový a pigmentácie je celkom slušné.

5. Oriflame Soft Coral rúž Cherry Garden:

Jeden z najkrajších balíčkov kedy sa Oriflame Soft Coral rúž Cherry Garden je veľmi svetlo ružové, ktorá ide naprostá na perách na prvý výpad. Ľahko to kĺže na perách a nekrváca, vďaka svojej konzistencii. Farba zostane na mieste za dobrú množstvo času a stráca na škvrnu.

6. Oriflame Giordani Gold Jewel Lipstick:

Antique Rose je broskyňový ružová farba, ktorá je jemná a stvorený pre tých z vás, ktorí dávajú prednosť jemné farby. To kĺže ako po masle na perách a nebude ťahať. To má slušnú výdrž tri hodiny. To je dobrá voľba ako každodenný rúž robí.

7. Oriflame Viac By Demi Moore rúž v Hollywoode Červená:

Kúpiť Oriflame Viac By Demi Moore rúž v Hollywoode červená ₹ @ www.amazon.in/oriflame-more-by-demi-moore-lipstick-in-hollywood-red

Červená pre odvážne dámy, Hollywood Red je horúce červené, ktorá ide rovnaká na perách. Vy nechcete ísť subtílne s týmto, dámy. Je to perfektný červená večer a tučné rúž make up vyzerá.

8. Oriflame Power Shine Lipstick Red Ovation:

Kúpiť Oriflame Power Shine Lipstick Red Ovácie pre ₹ 405.00 @ www.amazon.in/oriflame-power-shine-lipstick-in-red-ovation

Ešte jedna červená rúž, Red Ovation je farba, ktorá pôjde subtílne na perách taky. Je to z radu Power Shine, aby neobsahovala blyští presne tak, ako si to budete radi. Nie je to prehnané a zostane dal za dobrú dobu.

9. Oriflame Studio Artist Lipstick v Illuma Flair:

Jeden z mojich najobľúbenejších rúžu všetkých čias, Illuma Flair je jasne ružové, ktorá dodá lesk na tvár. To nemá žiadny lesk a zostane nadlho. Ľahko to kĺže na pery. Neexistuje krvácanie, ale jednoducho mizne do balzam na pery škvrny.

10. Oriflame Giordani Gold Lipstick in Pink Lace:

Kúpiť Oriflame Giordani Gold Lipstick in Pink Lace Pre ₹ 488,00 @ www.amazon.in/oriflame-giordani-gold-lipstick-in-pink-lace

Jedná sa o krásny broskyňa ružový, ktorý vyzerá hnedá v trubici a vedie ružová na perách. Má veľmi minúty micro trblietanie v ňom. Toto je super číra, takže budete potrebovať viac než len pár oháňa zohnať dobrú farbu. Ktorý z nich je vaše najobľúbenejšie? Strieľať komentár!

load...