Makeup

Top 10 ružičiek Bourjois s políčkami

Top 10 ružičiek Bourjois s políčkami

Slovník kozmetiky dominujú produkty Bourjois, pretože sa narodil v Paríži, ktoré stále dominuje móde svete. Tieto výrobky majú prísť ďaleko od divadla Francúzska až k vyberaniu módnych žien na celom svete sa objavil, prepracované a novo objavený.

Zoznam 10 najlepších Bourjois rúžu s vzorkovníky je tu pre vás k objavovaniu potešenie.

1. Boujois Sladký bozk Lipstick Prírodné Rose Innocence:

Na rozdiel od zjasnenie vaše pery, to Bourjois rúžu ponúka množstvo prirodzených výhod. The Rose Innocence je obohatená o magnólia olej a bambucké maslo, aby sa vaše pery hydratované po dobu najmenej ôsmich hodín. Ak máte radi ružová, to je ideálnou voľbou pre vás.

load...

2. Bourjois sladký bozk Shine Frambroise Pettilant:

To Bourjois rúž je veľmi jednoduché používať, pretože je navrhnutý tak, aby kĺzať na perách hladko bez váženia vaše pery nadol. Rovnako ako predchádzajúce, toto je tiež obohatený o oleji ponúknuť maslovou vzhľad vašich pier. Pokiaľ máte radi šplhať ružové, potom ísť na tento produkt.

3. Bourjois sladký bozk Shine Lipstick Juicy Tangerine:

Ide o ďalší miloval odtieň podľa tejto série sladký bozk topánok. Bourjois rúž odtieň červenkastý ako koralov, ale s nádychom ružovej v ňom. Môžete nájsť všetky tieto farby veľmi podobné, ale rozdiel spočíva v ich povrchových úprav. Farba je veľmi intenzívna a má jedinečný lesk sans trblietky. To nevyzerá ako lesk na pery ešte poskytuje lesk po celú dobu.

4. Bourjois Paris Delhi Šanghaji 81 Rose Folk:

Aj keď sa jednalo o 2017 kolekcia trend, je to stále milovaný pre svoju eleganciu. Ako už názov napovedá, môžete ľahko pochopiť, že tieň je ružová. Ale Špecialitou tohto odtieňa je, že nemusíte myslieť dvakrát pred nosiť toto. Ide to dobre s akýmkoľvek druhom pleti, oblečenie a príležitosti.

load...

5. Bourjois Rouge Edition Lipstick Beige Trench:

Prechod od rôznych odtieňoch ružovej, prichádza tučné béžové so šedými tónmi. Je potrebné mať pre každú ženu, ktorá tento novo zavedené rúže Rouge Edition sú vysoko uznávaný módny expertmi. Je obohatený o olej šetriť vaše pery pocit sucha. Vzhľad je nahá.

6. Bourjois Rouge Edition Lipstick Fraise Remix:

To Bourjois rúž je ideálna pre letné oblečenie s jasnými odtieňmi. Produkt tvrdí, že je zložený z ¼ lakovaných pigmentov, výťažky z orchideí kvetina. Poskytuje hydratáciu 10 hodín, aby vaše pery. Odtieň je červenkastého

7. Bourjois Rouge Edition Lipstick Peche Cozy:

Rovnako ako ostatné rúže Rouge Edition, tento vysoko pigmentovaná jeden dáva dobré pokrytie pre vaše pery. Krémová formula, budete sa cítiť pohodlne. Odtieň kombinuje svetlo hnedá s tým farby broskýň. Krémová textúra Dáva intenzívny vzhľad vašich pier.

8. Bourjois Rouge Edition Lipstick Rose Coquette:

Jedná sa o ľahký odtieň ruže s holenie. Textúra je veľmi nádherná. To udržuje vaše pery hydratované po dobu 10 hodín. Obsah oleja udržuje vaše pery zdravé a ktorý sa odrazí v Určujúca úsmevu

9. Bourjois Rouge Edition Lipstick Rose Neon:

To spadá pod svižných úseku rúžu Rouge Edition. Svetlý a hlboká, toto je naozaj odvážny odtieň ružovej. Ale vzhľad je matný. Ak máte radi ružovú správne bez odtieň červenej, hnedej, broskyne a slivky, potom musíte ísť na tejto pevnej ružovým odtieňom.

10. Bourjois Rouge Edition Lipstick Violin Strass:

To je slivkový odtieň so zlatým leskom. Ale ako ju nosiť ďalej, zistíte, že odtieň má nejakú červenkastý odtieň príliš.

load...