Makeup

Top 10 rúk Primerov k dispozícii

Top 10 rúk Primerov k dispozícii

Ženy sú veľkými fanúšikmi na pery make-up. A je to tak správne! Koniec koncov, pery sú najatraktívnejšie rysy ženské tváre. Zoberme umenie skrášľovania pery na novú úroveň tým, že preskúma 10 najlepších peru primery. Primer peru je všeobecne farebný blokovacia riešenie, ktoré zabraňuje popraskaniu pier, sucha, odlupovanie a lúpanie. Stručne povedané, chráni pery pred poškodením, rovnako ako robí tónované, jemná a atraktívne.

Poďme sa pozrieť na top 10 rtu priméry, ktoré môžete použiť, aby sa vaše pery atraktívne:

Pocit úzkosti o svoje pigmentované perách? Vy ste chorí z pokusu zbytočné a drahé výrobky, ktoré tvrdia, poskytovať výživu na pery, ale nikdy nebude fungovať? Možno, že je čas pre vás prejsť na značkových a renomovaných pery primery.

1. BH kozmetika Lip Primer:

Namočiť pery farebné odpaľovacími dobrotu BH kozmetika Lip Primer. Jeho mimoriadne bohatá a krémová textúra chráni pery proti suchosti, pigmentáciu a popraskanie. Táto značka US oko a primer lip utesňuje farbu rúžu a tonizuje ju k lepšiemu odtieňa. To môže byť tiež použitý ako primer očí. Má béžový odtieň, ktorý vyzerá bezšvové s alebo bez rúžu.

load...

2. MAC Prep + predseda Lip Primer:

Kúpiť MAC Prime Lip Primer Pre ₹ 2,767.00 @ www.amazon.in/mac-prime-lip-primer

Tento akt primer lip ponúka dobroty výživné oleje, ktoré bránia pery stmavnutie. Táto naprostá dokonalosť primer podľa MAC môžu byť nosené s alebo bez rúžu. Utesnenie vlhkosť, vyživuje pery. It opravy peru stmavnutie a pigmentáciu a obnovuje prirodzenú odtieň pier pri pravidelnom používaní.

load...

3. Riadok a definovať Lip Primer By Bite krása:

Kúpiť riadok a definovať Lip Primer Pre ₹ 4,184.00 @ www.amazon.in/line-and-define-lip-primer

Line a definovať peru primer má chemickú voľný prírodný vzorec, ktorý chráni pery proti suchu. To valí hladko cez pery a zabraňuje praskaniu a popraskaniu. Najväčšou výhodou je jeho vstavaná ostrejší, ak na základni. Jeho lyzín a oxid kremičitý bohatý vzorec zámky na pery farby a opravy pigmentácie na utesnenie prírodnej pery odtieň.

4. Time Wise Age Boj Lip Primer Mary Kay:

Kúpiť Time Wise Age Boj Lip Primer Pre ₹ 5,273.00 @ www.amazon.in/time-wise-age-fighting-lip-primer

Jedná sa o nestarnúci lip primer Mary Kay, ktorý opravy lip linky a pehy. Starnutie môže pery suché, voľné a jednotvárny. Tento brit primer opravy vek línie od pier a tesnenia vlhkosti. Ponúka tiež väčší objem na rúžu opotrebenie. Vaše pery budú vyzerať mlado a plnšie s neustálym používaním tohto zázračného Mary Kay pery primeru.

5. Lip Primer podľa NYX:

Kúpiť Lip Primer od NYX Pre ₹ 1,218.00 @ www.amazon.in/lip-primer-by-nyx

Ret primer NYX ponúka dvojaký výhody korekcie farieb a nastavenie tónu. Jeho farba sa opravuje techniku ​​obnovuje prirodzenú odtieň pier. Tón úprave technika sa zameriava na zlepšenie vysušenie, popraskanie, pehy, jemné linky a pigmentácie. Táto prírodná primer ponúka technológiu tryskanie farby tesnenie, ktoré umožňuje rúže vydržia dlhšie bez rozmazania.

6. Lip Insurance Lip Primer príliš Tvárou v tvár:

Kúpiť Lip poistenie Lip Primer Pre ₹ 2,814.00 @ www.amazon.in/lip-insurance-lip-primer

Tento úžasný bezfarebný náter na pery chráni pery pred zástavy. Matný základnú zmes tohto primeru podarí opraviť a poškodenia tón odtieň. To robí rúže, lesky na pery a balzamy na pery vydrží dlhšie bez rozmazania.

7. Lektvar Lip Primer By Urban Decay:

Super hodvábne vyhladzujúci lip primer Urban Decay funguje ako slnečné stráž s jeho SPF 15 ochranný kryt. To obnoví stratenú odtieň pier s unikátnej technológii uzamknutie vlhkosti, ktorá chráni proti suchu a odlupovaniu. Zabraňuje tiež pery stmavnutie kvôli poškodeniu slnkom.

8. Lipfusion XL By Fusion Beauty:

Kúpiť Lipfusion XL fúzií krásu ₹ 5,963.00 @ www.amazon.in/lipfusion-xl-by-fusion-beauty

Táto chemická bez lip primer slúži ako ideálna základňa pre popraskané pery, ktoré potrebujú výživu. Udržuje pery bezpečné osrstenia, sucha, veku línií a pigmentáciu.

9. Lip Primer A Kyprší By ELF Studio:

Buy Lip Primer A Kyprší Pre ₹ 967,00 @ www.amazon.in/lip-primer-and-plumper

Ide o multifunkčný základňa a balzam, ktorý ponúka dobroty primeru a bacuľatejšie. Môžete použiť tento náter ako rúžu základne; a bacuľatejšie než rúže zvýšiť lesk a zlepšiť trvanlivosť. To nelepí primer lip ponúka ochranu proti starnutiu pier a stmavnutie.

10. Picture Perfect Lip Primer By Cargo HD:

Tento primer peru je hlboké hydratáciu, ktorá chráni pery pred predčasným starnutím. Jeho častice oxidu kremičitého liečiť viditeľné známky starnutia rtu ako jemné linky, pieh a sucha.

To sú niektoré z najlepších rtu primery by ste niekedy naraziť. Ret primery by mali byť súčasťou vášho každodenného módneho režimu ak ste naozaj rád vaše pery!

Páčilo sa vám páči myšlienka využitia rty priméry zlepšiť svoje zdravie pery? Máš rád určitú značku pre pripravovať svoje pery? Podeľte sa o svoj názor s nami v sekcii komentáre.

load...