Makeup

Top 10 Revlon Vintage rúž

Top 10 Revlon Vintage rúž

Revlon bol jeden z najslávnejších značiek make-up vôbec. Ich rúžu odtiene ozdobili likes dávnych hviezd ako Audrey Hepburn, Cindy Crawford k Jessica Biel, Jessica Alba a Emma Stone. Revlon bol zodpovedný za kľúčového červenú rúžom, oheň a ľad na jednu z najneobvyklejších rúžu, ako je Lime Green Conga Lime, ktorý bol zavedený v roku 1970.

Vzhľadom k tomu, Revlon bol po toľkých rokoch, to bol zodpovedný za mnoho kultových klasické make-up trendy. Tu vám dávam námety niektoré z najlepších historických rúž odtiene niekedy vyjsť z tejto spoločnosti.

Revlon ročník rúžu

10. Revlon Toast of New York:

Kúpiť Revlon Toast of New York Pre ₹ 1,113.64 @ www.amazon.in/revlon-toast-of-new-york

Táto hnedá rúž nosia Cindy Crawford bol hovorí mesta a jeden z najpopulárnejších Revlon vintage rúžu deväťdesiatych rokov.

9. Revlon Víno so všetkým:

Kúpiť Revlon Víno sa všetkým pre ₹ 520.00 @ www.amazon.in/revlon-wine-with-everything

load...

The Win zafarbia pery boli kultová klasika pred pár rokmi, a to bol ísť do výberu ročníka Revlon rúžu farby v tej dobe. To je stále veľmi populárny voľbou, pretože k tomu, že možno nosiť takmer ženy všetkých vekových kategórií.

8. Revlon Rum Raisin:

Kúpiť Revlon Rum hrozienko Pre ₹ 1,126.00 @ www.amazon.in/revlon-rum-raisin

Celé hnedé pery boli hlavná vec v priebehu roku 1990 v Indii. Naše obľúbené celebrity ako Rani Mukherjee a Karishma Kapoor rád slather na odtiene, ktoré vyzerali ako tento, a napriek tomu sa často stretávame s ženy, ktorí prešli ich dospievania v tom čase športových tieto pery. Aj keď sa nám nepáči to priznať, tento odtieň hnedej vlastne vyhovuje indickej pleťovej farby oveľa lepšie ako mnoho iných odtieňov, ktoré často vidíme.

load...

7. Revlon Stormy Pink:

Kúpiť Revlon Búrlivé ružový na ₹ 1,126.00 @ www.amazon.in/revlon-stormy-pink

Rad Revlon Matte je tak akurát, pretože nie je príliš suché a nie príliš krémové. Tieň Stormy ružová je stredne teplý odtieň, ktorý je vysoko univerzálny a to môže vyzerať dobre na väčšinu ľudí. Quick Fakt: Tento odtieň bol asi od roku 1950, to bol prepustený vtedy a je ešte vo výrobe.

6. Revlon Naozaj Red:

Kúpiť Revlon naozaj červená ₹ 2,371.00 @ www.amazon.in/revlon-really-red

Myslíte si, túži po tom skutočnom červenkastého Snehulienka alebo tých veľmi retro hľadajú pery? Potom je to to, čo ste hľadal celý svoj život. Jedná sa o veľmi apt dupe na veľa miloval MAC Ruby Woo, ale tento odtieň vyšiel dlho, než Ruby Woo urobil. Jediným Nevýhodou je, že sa jedná o najbežnejšie červený odtieň k dispozícii v týchto dňoch je šarlátovo červená. Quick Fakt: Tento odtieň je používaný vizážistov týchto AMC prehliadky šialencov !!

5. Revlon Kiss Me Coral:

Kúpiť Revlon Kiss Me Coral Pre ₹ 569,00 @ www.amazon.in/revlon-kiss-me-coral

Žiadna dievča márnosť je kompletný bez perfektné koralové / broskyňovej rúžu odtieňa. Tento odtieň je priamo v danej kategórii. To nie je príliš červené, nie príliš oranžová, ale dokonalá kombinácia oboch, čo je skutočný koralové odtieň. Vzhľadom k tomu, odtieň je v super lesklej radu, to je krémová, bez toho by bol príliš krémovej a nerobí vaše pery vyzerajú nevyvážené vo fotoaparáte. Nie je to neón koralových jeden, ale len prírodné lichotivé koralov, ktoré môžu dať svoju tvár na okamih ma vyzdvihol, aj keď sú nosené ako jednoduchý odtieň, bez akýkoľvek iný make-up.

4. Revlon Pink v Popoludní:

Kúpiť Revlon Pink v popoludní ₹ 1,314.80 @ www.amazon.in/revlon-pink-in-the-afternoon

"Podaj mi moju kabelku, bude ťa, miláčik? Dievča nevie čítať také veci, bez toho aby jej rúžu." Revlon je "Pink Popoludňajší" je perfektný dupe pre túto rúž farbu, ktorá Audrey Hepburn nosí v tejto snímke. Ďalšie teplých tónoch ružovej, Pink v popoludňajších hodinách bude vyzerať veľmi nádherné na ženy s spravodlivejšie tón pleti, ale to by mohlo vyzerať ako ružové ružové teplejšie tón pleti.

3. Revlon Black Cherry:

Kúpiť Revlon čierna čerešňa Pre ₹ 537,00 @ www.amazon.in/revlon-black-cherry

Tieto vamp pery boli vec 90s a očakáva sa, že je to na jeseň roku 2017. Byť oveľa nositeľné Dupe na MAC dav obľúbený Media, Black Cherry je veľmi vhodný na tento účel. Má tóny ružovej a fialovej na lichotí takmer všetky odtiene pleti.

2. Revlon čerešne na snehu:

Kúpiť Revlon čerešne na snehu Pre ₹ 1,376.52 @ www.amazon.in/revlon-cherries-in-the-snow

Tento odtieň je jedným z najviac oslavovaných rúžu z Revlon a je ešte vo výrobe robiť to jeden z "Vintage" Revlon odtieňov. Je to červený so silným ružovkasté podtextom, ale ľudia často hovoria, že sa jedná o modrej založené červené, u ktorých nie je !!

1. Revlon Fire and Ice:

Kúpiť Revlon Fire and Ice Pre ₹ 1,093.42 @ www.amazon.in/revlon-fire-and-ice

Tento odtieň je ďalší klasická Revlon odtieň. Je pravda, červená. Nič iné, len čistá červená. Ale to je nevýhoda tejto farby taky. Je to príliš červené pre normálnych ľudí, tak niektorí ľudia, ktorí sú tučné a majú ten správny tón pleti možno úplne vytiahnuť to preč.

load...