Makeup

Top 10 populárnych šablón nail art

Top 10 populárnych šablón nail art

Nail art je rastúci trend v módnom priemysle. To možno vykonať na dlhé alebo krátke nechty a vyzerá veľmi šikovný. Nail art môže byť vykonané v rôznych farbách a dizajnoch, voľné ruky alebo pomocou šablóny na trhu k dispozícii.

Šablóny pre nail art sú k dispozícii pre jedno použitie alebo môžu byť tiež na opakované použitie, v závislosti na kvalite. Tie sú k dispozícii v rôznych tvaroch pre všetky veľkosti nechtov. Robia nechtov maľovanie jednoduchú a zaujímavú prácu. Môžete získať nail art urobil z profesionálne nechtové salónu, alebo si to doma taky. Prečítajte si o to vedieť, ako tieto môžu byť použité, a niekoľko populárnych a spoločné vzory, ktoré sú blížiace sa trend.

Ako používať Nail Art šablón?

Tu je malá ukážka toho, ako môžete použiť Nail Art šablóny, aby jednoduchý vzor.

  • Vyčistite nechty a naneste základňu - tmavo ružový kabát na nechty farbou a nechajte zaschnúť.
  • Vezmite vzorované nail art šablónu a umiestnite ho do stredu.
  • Teraz vymaľovať svetlejší odtieň ružovej lak na nechty na ploche nad vzorkovníka. Nechajte zaschnúť.
  • Odlepenie šablónu a vložte znovu, takže len špičkou nechtu.
  • Maľovať najľahší alebo nude odtieň ružovej získať požadovaný nail art.
  • Prípadne môžete tiež maľovať ju v opačnom kombinácii s použitím najsvetlejší odtieň a potom najtmavší. (Ako je vidieť na obrázku, prebieha na prstenníku)
[Čítajte: Nail Art kúpeľov v Kalkate]

Nižšie sú uvedené niektoré funky a módne nail art dizajnové šablóny, ktoré sú veľmi ľahko použiteľné. Môžete si ich objednať on-line. Väčšina z nich sú opakovane použiteľné a požičiavajú veľmi moderný vzhľad. Všetko, čo potrebujeme, je fantázia.

load...

Najobľúbenejšie Nail Art Šablóny vzory

1. Animal Print

Tlačí na zvieratách sú v; Tento šablóny môžu byť použité s ľahkosťou pre odtláčanie kreatívne zvieracie vzory na nechty.

2. Hearts:

Srdce sú obľúbené medzi ženami; táto šablóna má srdce nakreslené vo všetkých tvarov a veľkostí. Môže byť použitý vo viac ako jeden spôsob, ako dať iný vzor zakaždým.

3. Peacock Feathers:

Pávie perie môžu byť vyrobené za použitia úžasné odtiene a pomocou týchto šablón s rôznymi typmi pávie perie, vaša práca sa stáva ľahkou.

load...

4. Revlon v balení krehkých vzory:

Vzorkovníka balení od Revlon sú k dispozícii v úžasnej tvary. Sú to jemné, kedy urobil a dá sa využiť ich kreativitu, aby boli pestrejšie.

5. Vzory:

Vzory na nechty sú populárne, pretože nail art čas prišiel do módy. S týmito šablóny, je teraz jednoduchšie.

6. Vzory pre francúzskej manikúry:

Francúzsky pestované nechty môže byť zaujímavejšie s použitím týchto roztomilých nail art šablón. V závislosti na veľkosti vašich nechtov, môžu byť zodpovedajúcim spôsobom použité.

7. Paw výtlačky:

Packa tlačí vyzerať roztomilo a atraktívne. Používať neon sfarbené odtlačky labiek na matnou povrchovou úpravou nechtov náterov pridať život na nail art.

8. Abecedy:

Napíšte svoje meno na nechty, pomocou týchto kreatívne abecedy šablón. Jedná sa o veľmi atraktívne a s využitím silnou vrstvou laku, môže byť vzhľadom k tomu, 3D efekt príliš.

9. Dovolenka vzory:

To opakovane použiteľné konštrukcia koleso má mnoho tvorivých letné návrhy pre vaše nechty. Je jednoduché použitie a je k dispozícii v rôznych vzorov.

10. Stars:

Hviezdy môžu byť použité vo viac ako jedným spôsobom pre vytváranie nail art design. Táto hviezda v tvare šablóny je práca ľahká a môže byť znovu použité.

Tí, ktorí majú radi nail art môže tiež ísť o ručne maľovaný nail art designy, ktoré vyzerajú veľmi módne taky. Všetko, čo potrebujete, je veľa praxe a trpezlivosti spolu s veľmi kreatívne mysle. Ale na konci dňa, všetky tvrdá práca oplatí, keď máte módne výsledok.

load...