Makeup

Top 10 orly na nechty Polievky

Top 10 orly na nechty Polievky

Orly bola spoločnosť začala v roku 1975 a boli v podnikaní pre viac ako 33 rokov. Ich výrobky pre starostlivosť o nechty boli uprednostňované manikúry pevnosti nechtov, adhézie, nosenie, schnutie a lesk. Sú tiež pripočítaný s vytvorením francúzskeho Manikúra, jeden z najhorúcejších trendov nechtov po celom svete. Lak na nechty fľaše majú ocenený Uchopovacie Cap. Táto gumová krytka umožňuje jednoduché otváranie a aplikáciu, ktorá je výhradným pre výrobky Orly. Všetky tieto Orly nechty neobsahujú DBP, toluén, formaldehyd a formaldehyd živice.

Pozrite sa na zoznam najlepších Orly nechty sa rozhodnúť, ktoré z nich pridať do svojho mačička.

1. Orly Crush On You:

Pokiaľ máte radi oranžovej leští, ale majú strach z farby sú príliš tučné, tento odtieň je perfektný odpoveď. Crush On You je tlmené oranžové, ktorá bude vyhovovať takmer každý. Farba mi pripomína mango. Vyžaduje dve vrstvy.

2. Orly prvý bozk:

Prvý bozk je svetlo broskyňový - ružovej farby v creme povrchovou úpravou. Ako už názov napovedá, celkom romantické farby. Perfektné, keď nechcete moc farby na nechty. To bude tiež vyzerať pekne ako základ pre francúzsku manikúru. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

3. Orly Androgynie:

Pozrite sa na tento nádherný lesk na nechty! Androgynie je mierne naprostá čierny lesk s množstvom jemných a robustný modrej, zelenej, fialovej, zlatej a niektoré ďalšie blyští. Možno budete potrebovať niekoľko vrstiev, aby sa dosiahlo plné krytie, takže odporúčam používať asi dve vrstvy Androgynie cez pravidelné čierne nechty.

4. Orly Shine On bláznivý diamant:

Ak nie ste fanúšikom trblietky leštidla, ale môže byť v pokušení pridať trochu bling na nechty, raz za čas, to Orly lak na nechty je pre vás. Shine On bláznivý diamant je jasný lesk zabalený s jemným strieborným holografického trblietania. Jedná sa o druh vrchného náteru, ktoré možno spárovať s prakticky ľubovoľnú farbu. Pridajte toľko vrstiev, ktoré chcete v závislosti na množstve trblietania chcete.

load...

5. Orly Fowl Play:

To musí byť moje najobľúbenejšie zo všetkých. Nikdy som tento druh lesku predtým nevidel. Fowl Play je nepatrný naprostá fialové tónované poľština nabitý flakies ktoré posúvajú z oranžovej, žltej, červenej a zelenej spolu s nejakým jemným strieborným leskom. Vyžaduje tri vrstvy, ale je výhodné, aby ju nosiť cez pravidelné fialové leštidlo pre zvýšenie jasu.

6. Orly Fancy Fuchsia:

Jasný, jasný ružový lesk na creme povrchovou úpravou. Tak nejako vyzerá ako jasný žuvačky. Tento je perfektné ružový na nosenie v lete. Vyžaduje dve vrstvy.

7. Orly Staroveké Jade:

Pre tých z vás, ktorí majú radi mäta leštidla, ako som ja, tu je ďalšie krásy. Staroveké Jade je celkom mäta zelená lesk v creme povrchovou úpravou. Vyžaduje dve vrstvy.

8. Orly Gilded Coral:

Kĺzal Coral je neutrálny lesk s twist. Je to krásny broskyňa - ružový odtieň s veľkým množstvom zlata leskom v ňom. Perfektné odtieň, ak nechcete príliš veľa farby. Vyžaduje dve vrstvy.

9. Orly Fialová Pleather:

Teraz je to niečo vzrušujúce. Fialová Pleather je súčasťou kolekcie Plastix. Jedná sa o svetlý fialová lesk, ktorý vysychá dať skončiť trochu podobný plastu. Nikdy nepočul o tento druh skôr, ale mám rád konečný vzhľad. Vyžaduje dve vrstvy.

10. Orly Space Cadet:

Čo nie je na lásku v tomto lesku? Space Cadet modrasté multichrome lesk, ktorý presúva zo zlatej na zelenú farbu na oranžovú ako fialová. Milujem tento lesk k jadru, a to je určite tvrdenie robiť nechty. Vyžaduje dve vrstvy.

Tak vyššie uvedené sú top 10 orly lak na nechty odtiene môžete určite vyskúšať. Tiež si môžete vyskúšať rôzne výtvarné návrhy na nechty stiahnutím našu bezplatnú Nail Art nápady app. Skúste polku, zmiešané farby, blyští, šperky, razenie a čo nie. Získať aplikáciu ovládať umenie.

load...