Makeup

Top 10 odtieňov rúžov ​​pre ženy s lesknou pokožkou

Top 10 odtieňov rúžov ​​pre ženy s lesknou pokožkou

Preč sú dni, kedy bola tmavá pleť pozerajú spatří. Dnes zahnednuté koža je považovaná za sexy, elegantné a krásne. Ale rovnako ako všetky ostatné typy pleti, tmavej farby pleti ľudia príliš potrebujú perfektné dotyk až priniesli svoju skutočnú krásu. Správny odtieň rúžu môže zlomiť, alebo váš vzhľad, bez ohľadu na vašej pleti. Ak ste tmavej pleti krásu, bude tento článok vám pomôže vybrať ten správny odtieň rúžu.

Najlepšie Rúž Farby na tmavou pleťou ženy

Pamätať, zemité farby sú vaše najlepšie kamarátka! Avšak, mnoho iných farieb tiež vie pracovať s tmavou pleťou. Skúste tieto farby na pery a byť pripravení na rock show!

1. Copper Brown:

Meď hnedá vyzerá veľmi atraktívne a dusno na tmavých žien. Rôzne odtiene medi hnedej prirodzene splynúť s touto pleťou. Tento odtieň pracuje so všetkými druhmi šiat a udalostí.

load...

2. Červená:

Červená je univerzálny obľúbené. Zdá sa, že rovnako tak lákavé, hot a zvodné na tmavšie žien. Lemujú vaše pery so zodpovedajúcim pery líniové a naplňte červený odtieň vnútri. Pridajte trochu lesk na vrchole a ste pripravení nastaviť niektoré srdce v plameňoch! Red pridáva veľa drámy už výrazných rysov tmavou pleťou. Ignorovať vaše strýkovia a tety a teraz tajomstvo červenej na perách.

3. Rose Pink:

Áno, živé odtiene ružovej odtiene sú exkluzívne k pokožke. Kúzlo na svete s mierne ľahší a krémovejšia odtiene koralov ružové / ruže ružová. Nájdete celý rad, aby preskúmala medzi rôznymi odtieňmi ružovej. Prispôsobte si vzhľad ulice a stala dievča zo susedstva s radom ružových ružové pery odtieňov.

4. Taupe:

Tmavošedý bude veľmi doplní vašu pokožku, ak vaša pleť je trochu hlbšie. Tento odtieň je ideálny pre tmavej pleti krás. Pridanie trblietky na tmavošedý nastaví javisko strany pre tmavej pleti žien.

load...

5. Magenta:

Nenechajte sa zmiasť medzi ruží ružovej a fialovej. Kým ruže ružová rieši svetlejšie a pokojnejšie odtiene ružovej, magenta je jeho náprotivok hlasnejší. Tento odtieň ide ruka v ruke s ázijskou tme, Afričan tmavú rovnako ako afroamerickej tmavej pleti.

6. Fuchsia:

Ste stále obavy o ružové pery a svetlou pleťou? Dať svoje starosti stranou a skúste tento úžasný odtieň rúžu. Môžete si prezrieť všetky odtiene tejto farby v rozmedzí od najsvetlejšie po najtmavší. Táto farba na pery pridáva záhadu tmavej pleti. Prekvapiť svet je záhadné a temné princezná s nádhernými odtieňmi fuchsie.

7. Chocolate Brown:

Čokoláda hnedá je odlišný od medi hnedej. Kým meď hnedá je ľahšia, čokoládovo hnedá je hlboká a temná. To zodpovedá tmavej pleti a vyzerá prirodzene. Ak chcete držať jednoduchšie vzhľad jedného dňa, skúste čokoládu hnedý odtieň na perách. Zdá sa, že trendy a sofistikované.

8. Peach:

Rovnako ako prírodný ružová bola vždy považovaná za exkluzívne farba pre spravodlivé stiahol ženy, je tu jedna farba, ktorá sa všeobecne používa tmavej pleti žien. Je to kráľovská broskyňovej farby. Peach dopĺňa každý variant tme. Nepochybne sa jedná o jednu z najlepších rúžu odtieňov tmavých stiahnutých dámy!

9. Bronz:

Tento kovový odtieň je tepnou žien s tmavú farbu pleti. Vyzerá to elegantné a nie je hlučný. Vyzerá to lákavé a nevyzerá neprirodzene alebo prehnaná. Môžete nosiť bronzovú počas dňa a možno ho použiť aj ako večerné tieňa. Avšak, je to stále zábavné držať červená, farba strany, za noci.

10. Nude: 

Máte radi, aby bolo mäkké, jednoduché a formálne? Myslíte si napriek tomu chcete vyzerať diva sans hlasné make-up? Potom nude je odtieň pre vás! Môžete pridať veľa drámy, hĺbku a túžba svoj vzhľad tým, že fúziu bronzu a nahá. Lemujú vaše pery s bronzom a naplňte zvyšok sa nahá.

Boli to jedny z rúžu odtieňov pre tmavej pleti! Tmavšie ženy niekedy skončiť s nesprávnymi odtieňmi rúžov. Vždy majte na pamäti, broskyňa je odlišný od oranžovej a nahá sa líši od medi. Pokiaľ ide o zvyšok, stačí dať na svoje najlepšie odtieňa dopredu a páni na svete!

Čo je vaša obľúbená farba na pery? Podeľte sa o svoje voľby u nás.

load...