Makeup

Top 10 obrázkov modelov bez make-upu

Top 10 obrázkov modelov bez make-upu

Všetci sme videli, a túžil po svojich perfektných vzhľad, ktorý si želá len keby sme mohli mať niektoré z nich v reálnom živote pre seba taky! No, rovnako ako sme zvyknutí vídať tieto krásne dámy vyzerajú teplé a očarujúce, možno každodenné vzhľad, alebo žiadny make-up vzhľad nie je tak očarujúca zakaždým po všetkom. Tak tu sú top 10 modely bez make-upu - zatiaľ čo niektorí to pristane aj bez make-upu, nejaký výraz, vlastne celkom prosté a un-očarujúce. Pozri sa.

Indické modely bez make-upu Looks

Tu sú top 8 indické modely s aj bez make-upu vyzerá.

1. Carol Gracias bez make-upu:

Na číslo 1 tu, máme očarujúce a energický model, Carol Gracias. Carol mal vždy ten dokonale sexy, ale napriek tomu dieťa ako nevinné vzhľad o nej, že ju okamžite obľúbený u väčšiny rampy robí. Tu, ona je vidieť na televíznej reality šou Bigg Boss. Carol tvár postráda akýkoľvek make-up. Vlasy nie je štylizovaný a vyzerá celkom kučeravé, a Carol sa ho zrolovať do drdolu. Tiež jej kože vyzerá veľmi poškodený - moc používanie make-upu? Tam sú časté pupienky a vyrážky na mnohých tvári, ako tiež pigmentáciu a tmavé kruhy pod očami. Ale aj cez to všetko, Carol dokáže vyzerať veľmi sladké a krásne, že? A v skutočnosti, spôsob mladší než to, čo vyzerá na rampe s make-up na.

load...

2. Mugdha Gods bez make-upu:

Oveľa skôr, než ona bola videná vo filmoch, Mugdha Gods bol tiež model. Tu, ona je vidieť v kompletnom žiaden make-up vzhľad. Tento model vlasy sa jednoducho obtočí a zviazaný a vyzerá to, že nebolo vidieť hrebeň. Tiež, tmavé kruhy pod očami odviezť pozornosť od nikde inde na tvári. Obočie sa nestalo, a keď vidíte zblízka, vyzerá trochu odlišný od ostatných. Ale všetko povedané a urobené, pleť vyzerá úplne čisté, v podstate, okrem obrovskej tmavé kruhy pod očami, je tu sotva niektorý pigmentácie alebo škvrna na tvári.

3. Tapur Chatterjee bez make-upu:

Tapur Chatterjee bolo veľké meno na väčšine indických rampách a bol na okruhu po dlhú dobu. Tu, aj keď je vidieť v pohľade žiaden make-up, ona nosí nejaké farby na perách. Jasný a žiariace pleť, a to aj bez make-upu je to, čo robí túto fotografiu celkom očarujúce.

load...

4. Jesse Randhawa bez make-upu:

Zábavná pic, prvá vec, ktorá udrie o Jessom tu je jej elegantný účes. Bez make-upu, pleť vyzerá oveľa tmavšie, než to, čo sme zvyknutí vidieť ju, zatiaľ čo ona má make-upu. Tiež škvrny a škvrny sú veľmi viditeľné, ako je obrovský pigmentácia okolo celého očného okolia.

5. Achalm Sachdev bez make-upu:

Tam je dôvod, prečo sme si nechali názov priestoru nad prázdne - chceme, aby ste sa hádať, kto to je. Môžeš? No, či to nejde tu je ďalšie snap jej s make-up.

Áno, oba obrázky vyššie sú Achalm Sachdev, prvý z nich zrejme bez make-upu. A priznajme si, to je bez make-up obraz, ktorý jasne vzal náš dych - vo veľmi desivé spôsobom, naozaj! Bez make-upu, Achalm vyzerá starý, úplne starý! Myslím, že sa na ňu pozrel bez make-upu, jej kože je úplne strašné, tmavé kruhy jesť up oči, pery vyblednutá, linky, vrásky a záhyby extrémne evidentné kože vysoko pigmentované a nerovností po celom tele. Nehovoriac o tom, drastické zmeny v pleti, kde jej pôvodná farba vyzerá stredné až tmavý, jej skladá tvár vyzerá fér. Je zrejmé, že ona naozaj potrebuje make-up - vždy!

6. Aanchal Kumar bez make-upu:

Milovali sme ju v Big Boss, nie? V no make-up vzhľad, zatiaľ čo jej oči istý bola zahalená do tmavých kruhov a pigmentácie, väčšina jej koža bola inak čisté.

7. Aishwarya Rai bez make-upu:

Keď sa pozrieme na obrázok na pravej strane, mali by ste naozaj nazývať ju najkrajšia žena na svete, že nie? Rovnako ako my sa snažíme nájsť niečo krásneho v Aishwarya žiaden make-up vzhľad, je to celkom problém, musíme povedať. Prvá vec, ktorá nám udrie je obrovsky pigmentovaná koža a ostrý rozdiel v pleti. Nesmieme zabudnúť na mnoho škvrny a škvrny po celej tvári.

8. Sushmita Sen bez make-upu:

Dobre, sme tak nejako páči tento obrázok pani Sen, bez jej make-up, alebo nie? No, nevyzerá horúci alebo zmyselné tu, rovnako ako skoro vždy, ale istý vyzerá sladká a osviežujúce, že? Tmavé kruhy sú určite tam, ale je tu niečo, o tom nie je make-up vzhľad, ktorý je vlastne celkom osviežujúce.

Medzinárodná Modely bez make-upu

Tu sú 2 slávne International modely žiadny make-up vyzerá.

9. Heidi Klum bez make-up:

Medzinárodná meno a dizajnér obľúbený, Heidi Klum húpala rampa rokov. V tejto no make-up vzhľad, však, ona sa pozerá, ako starší, než to, čo robí na rampe. Hoci jej koža je úplne jasné, že je niečo o tých zapadlýma očami, že to nefunguje.

10. Naomi Campbell bez make-up:

A tu je, Naomi Campbell, jedným z najžiadanejších modelov kdekoľvek na svete. Kde začať? Žiadne obočie, pre jedného. Na smrť unavený oči, vrecia pod očami, škvrnité kože, vypraté mimo pery, záhyby, pigmentácie a škvrny habadej - čo dodať?

Image Source: 1, 2, 3

load...