Makeup

Top 10 nechtových kúpeľov v Dillí

Top 10 nechtových kúpeľov v Dillí

Je to len spravodlivé povedať, že žiadne nové trendy uniknúť z vedomia ľudí štýlu v Dillí a to isté platí aj pre novo vznikajúce trend nechtov maľovanie a umenie. Je bežné vidieť ženy v Dillí športovými módne vzory a motívy na svoje nechty a je to len apt, že budeme skúmať ďalej spoznať nechtov umelcov a kúpele, ktoré sú zodpovedné za ich ohromujúci vzhľad.

10 najlepších Nail Art kúpele v Dillí:

Tento zoznam najlepších nail art kúpeľov v Dilí by mala robiť to pre vás ľahké, aby vaše prvé kroky do vzrušujúceho sveta nail art.

1. Zoe Nails Art:

Manmeet Kaur, majiteľ a mozog za Zoe Nails Art Studio preplatiť o trend nail art cez úplnou brilanciou a odborných znalostí. Ak hľadáte na pokusné vyhlásenie štýle s výraznými farbami a nechty piercing, je to len apt, že ste si stretnutie s Manmeet čo najskôr. Vyberte si zo širokej škály nechty maliarskych techník a farieb a kúpte umenie, ktoré je ťažké poraziť na dosah ruky.

load...

Hodnotenie: 5-5

2. Pradivá Lounge:

Táto art kúpele klinec bola založená v roku 2009 spolu s niekoľkými predajní v Dillí. Pramene Lounge je meno počítať s. Špecializujúca sa na širokú škálu nechty umenia a manikúra ošetrenie, pradivá lounge je miestom k životu pre skrášľovanie nechtov. Pozrite sa na ich rozsiahle portfólio alebo chodiť s vizualizované konštrukčnou myšlienkou svoj vlastný a sledovať ho prísť k životu.

Hodnotenie: 5-5

3. Lure Nails:

Prejsť na Lure Klince pre akýkoľvek druh starostlivosť o nechty vrátane manikúru, vylepšenia nechty, nechty zdobenie, vzduch štetcom nechtov maľovanie alebo ručné nechtov maľovanie a ste si istí, že s úrovňou dokonalosti úplne spokojní experti tu majú čo ponúknuť, pokiaľ ide o klinec art. Klinec spa high-end, návnada nechty je dobre stojí za každý rupia strávite na základe ich kvality a odbornosti samotného.

load...

Hodnotenie: 4,5-5

4. Rhapsody nechtové štúdio:

Vyberte si z módnej škály Nail Art vzory a motívy alebo nechtových ozdôb a rozšírenie, pretože na Rhapsody nechtové štúdio ste proste z čoho vyberať. Dohodnúť si schôdzku, akonáhle je to možné a veľmi skoro budete robiť módne vyhlásenie s rukami sám.

Adresa: 6 A a B, GFK, DLF Place, Saket, Delhi 110017

Hodnotenie: 4-5

5. Lakmat Beauty Salon:

Snáď jediným indickým značka, ktorá vyrába skvelé produkty pre klince, The Lakmat Salon v Dillí slúži len k ďalšiemu propagovať značku. Odborníci na Lakmat Salóne sú dobre vybavené tak, aby poskytovať vynikajúce služby pre nechty umenia a iné starostlivosť o nechty. Vyberte si zo širokej škály farieb na nechty a módnych ozdôb na Lakmat salóne.

Adresa: SG - 60, Galleria Market, DLF City Phase 4, Gurgaon 122022

Hodnotenie: 4-5

6. Nail Mantra:

Ako už názov napovedá nechty sú mantra tu a vzhľadom na úroveň dokonalosti tu, miesto je pomenovaný tak z dobrých dôvodov. Pešo alebo si dohodnúť schôdzku a jednoducho vybrať zo širokej škály vzorov, motívov a zdobením alebo oznámi svoje preferencie a nápady a majú istotu, musia byť splnené.

Adresa: J - 39, hlavný trh, Opposite Subway Outlet, Rajouri Garden, Delhi 110027

Hodnotenie: 4,5-5

7. Scratch nechty a make-up:

Trendy meno a ešte trendier dizajnové cítenie je nail art na Scratch nechty a make-up Studio je všetko okolo Girl Power. Dohodnúť si schôdzku čo najskôr získať si nejaké nail art, ktoré je neľútostná a módne.

Adresa: M - 72,3rd Floor, Main Market, Greater Kailash 2, Delhi 110048

Hodnotenie: 4-5

8. Nail Spa od Shivani Sharma:

To Spa populárnym nechtové umelca Shivani Sharma je celkom dobre známe, snáď kvôli Shivani v nail art tipy na YouTube. Ak chcete splniť odborníka osobne skrášliť svoj drahocenný nechty len sledovať nižšie uvedenú adresu.

Adresa: Obchod Nie 171, 1. Poschodie, Ambience Mall, Gurgaon 122001

Hodnotenie: 4,5-5

9. Nail Spa od Gurpreet:

Ešte jeden odborník v odbore nechtov maľovanie a skrášlenie v Dillí, Gurpreet je meno počítať s. Pešo alebo si dohodnúť stretnutie a vybrať si z radu vzorov a zdobenie a odborníci tu sú určite vám poskytnúť svoje peniaze to stojí.

Adresa: 714, Galleria Office Tower, Near Galleria Shopping Complex, DLF City Phase 4, Gurgaon 122022

Hodnotenie: 4-5

10. Mobile Nail Lounge:

Dohodnúť si schôdzku na mobilný Nail salónika pre vynikajúcu nechty umenie podľa Vášho vkusu a preferencií. Vyberte si zo širokej škály vylepšení nechty, nechty zdobenie a vynikajúce Nail Art vzory a motívy.

Adresa: S - 49 - 25, Ground Floor, DLF City Phase 3, Gurgaon 122010

Hodnotenie: 4-5

Ak hľadáte pre najlepšie nail art kúpele v Dillí, viete, kam ísť! Takže, nechajte sa trochu márnotratnosť pre nasadenie také jedinečné a zložité vzory na nechty.

load...