Makeup

Top 10 nechtových kúpeľov v Chennai

Top 10 nechtových kúpeľov v Chennai

Považovaný za ekonomickú, kultúrne a vzdelávacie centrum v južnej Indii, Chennai ponúka sa s veľkých priemyselných a obchodných podnikov v krajine. Chennai je hlavným mestom Tamilnadu, a mesto je veľmi obdivovaný za to, že sídlo najlepších obchodných domov. Vývoj, ktorý začal od doby Východoindickej spoločnosti počas britskej nadvlády dosiahol na sile v poslednom čase s plnohodnotného rastu v odvetví technológií, automobilový, počítačové vedy, informačné technológie a hardware výroby.

Ohromná príležitosť sa hrnuli pre ľudí, ako sú povodne v meste v priebehu rokov. Mesto, ktoré bolo kedysi považované za tradičné vo všetkých sférach života dosiahol nového človeka s all-novom avatar. Ľudia tu majú riadne prispôsobené novej zmeny pri zachovaní vynikajúcu rovnováhu s tradíciou. Niet teda divu, Chennai má jedny z najlepších indických štýlových salónov a kúpeľov. Počnúc budúci dverových salónoch, Chennai ľahko chváliť svoj nový vzhľad s medzinárodnými štandardnými kúpeľov a salónov.

Nail Art v Chennai - Top 10 Kúpele

1. Vermillion Nail Bar and Spa:

Známy ako jeden z popredných Nail Art kúpeľov v Chennai, nail bar Vermillion a spa vyniká ako ideálne miesto, ak ste v láske s štýlových nechtami umenia. Tvrdí, že sú prvé-of-the-druhu nail art bar v južnej Indii, špecialista na všetky druhy nechtov umenia. Od klinec spa na klinec rozšírenie, Vermillion je odborníkom na rôzne typy najlepších vylepšenia nechtov.

load...

2. Spa Senza:

Spa Senza Chennai tvrdí, že je Chennai prvá kúpeľná venovaný na klinec umenia. V kúpeľoch využíva svetovo preslávenej značky OPI klinec starostlivosti o najlepšiu liečbu pre starostlivosť o nechty.

3. Elite Bonita Salon and Spa:

Hľadá najlepšie štýlové nechty umenia v Chennai? Pozrite sa na Elite Bonita salón a kúpele pre širokú škálu nechtov umenia. Tieto kúpele klinec v Chennai je ideálny pre každého, kto chce naučiť nejaké kreatívne a jedinečný nail art. Navštívte nail kúpele, ak máte radi najmódnejšie nechty.

4. Medora Salon and Spa:

Populárna kúpele medzinárodného štandardu, Medora je one-stop miesto pre všetky kozmetické riešenia, vrátane najnovších nechty umenia. Z jemného leštenie manikúru do kúpeľov nechtu, Medora, ponúka najlepšie služby na veľkú klientelu v Chennai. Sidney Sladen, preslávený návrhár cum podnikateľ urobil Medora pýchou Chennai.

load...

5. CUT to:

Založil slávny štýlový guru Vikram Mohan, nech toho sa stane byť jeden z vrcholu 10 kúpeľov a salónov v Chennai. Medzi jeho rozmanité životný štýl služieb, spa a umenie nechtov sú neporovnateľné. Navštívte salón raz, ak máte radi, aby chváliť hviezdy podobné vzhľad zakaždým, keď krok von.

6. River Spa:

Exkluzívne kúpele spoločný pre ľudí, ktorí majú radi luxus, kúpele River je označený výber z mnohých celebrít v Chennai. Ponúka rad služieb, spa River má jedny z vysoko kvalifikovaných odborníkov nail art mesta. Toto miesto je najlepšie obdivovaný pre jeho sklon k používaniu prírodných produktov pre kozmetické riešenie.

7. Zelená trendy:

Ďalšie trendy kúpele v Chennai so zelenými iniciatívami, Green Trends dosiahol veľa popularity medzi ľuďmi vedomé štýlu mesta. Tento salón a kúpele v Chennai ponúka rad služieb, medzi ktorými sú nechtov služby zhodou okolností tie nejtrendovějších.

8. Naturals:

Tvrdí, že sú India je, Numero Uno 'kozmetický salón s viac ako 50 franchisantov po celej krajine. Populárny pre mnoho z priekopníckych značiek starostlivosti o krásu, Naturals by poskytol najlepšie ošetrenia triedy pre vaše nechty.

 [Čítajte: Top Nail Art Kúpele Bangalore]

9. Yaksheetasri:

Ďalšie najmódnejšie klinec kúpele v blízkosti Chennai, môžete sa spoľahnúť na Yaksheetasri.com, keď sa pozriete na módne nechty za najvýhodnejšie ceny. Kúpele majú najlepšie tímy, ktoré sú zvlášť vyškolení pre nácvik najsexi nechty umenia.

10. Panache Salon and Spa:

Panache salón a kúpele je známy nail art centrum v Chennai. Táto unisex salon má skúsený a odborný tím stylistov, ktorí vás môžu riadiť dobre s najnovšími nechtov umenia.

Takže, ktorý z nich sa vám bude snažiť? Ktorý klinec kúpele v Chennai sa chystáte navštíviť? Strieľať nám komentár.

load...