Makeup

Top 10 Mehndi umelcov v meste Hyderabad

Top 10 Mehndi umelcov v meste Hyderabad

Hyderabad je mesto, kde sa staré a nové obaja súperia o vašu pozornosť, jeden z posledných pekných štátov pod britskou nadvládou, Hyderabad je v súčasnej dobe informačné technológie rozbočovač Ándhrapradéš. Z tohto dôvodu, nové trendy a staré tradície obaja držať rovnaký význam tu. Kulinárska a umelecká scéna v meste Hyderabad má silný vplyv MUGHAL a najčastejšie aj súčasné myšlienky sú spojené so starými tradíciami.

Svadby v Hyderabad ako akékoľvek iné miesto v Indii sú početné záležitosti slávili neviazaného zápalom a extázy a rovnako ako akékoľvek iné mesto v Indii, henna kresba má zásadný význam pre nevestu Hyderabad a jej družičky. Takže, ak ste čoskoro nevestou v meste Hyderabad, alebo máte radi skrášľovania svoje ruky a nohy s henou predlohy pre festivaly a iné príležitosti, prečítajte si náš zoznam najlepších Mehndi umelci v meste Hyderabad vedieť najlepšie v henna umelecké diela podnikania.

Top 10 Mehndi umelci v Hyderabad:

1. Manoj Mehndi umenia:

Táto skupina Mehndi umelci je populárny po celom Hyderabad svojich súčasných i tradičných vzorov. Špecializujúca sa na Svadobné Mehndi, Bombay štýlu, gudžarátsky Mehndi, arabské Mehndi, strieborné a zlaté Mehndi, Manoj Mehndi umelci sú stojí za zváženie pre vašu svadbu a iné oslavy rovnako.

load...

Adresa: No 16 - 11 - 1-5 / A Flat No: 1 & 2, Srinivasa Towers, Moosaram Bagh, Malakpet Colony Hyderabad - 500 036.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

2. Kudumula Kavitha:

S sedem až osem rokov skúseností v odbore Mehndi kresby, Kudumula Kavitha je ostrieľaný veterán s rozsiahlym portfóliom, ktoré ste si istí, musí byť potešený.

load...

Adresa: No: 4 - 1 - 584-3, RM Complex, Street No: 8, Hindustan Lane, Jawara Lal Nehru Road, Vojsko Bazaar, Hyderabad.

3. Khaneetah na nebeských vzory:

So silnou bázou v oboch indických a arabský Mehndi vzory, Khaneetah je cenovo dostupný a talentovaný umelec mehndi v Hyderabad. Jeho zložité vzory a vzory sú tak jemné a elegantné.

4. Mehndi Designs Sushma je:

So sídlom v Ramanthapur Hyderabad, Sushma je známy pre oba tradičné a moderné Mehndi umenia. Sushma je detailný Mehndi vzory v odvážne ťahy a odtiene sú komplikované umeleckých diel, a rozhodne stojí za to peniaze navyše.

5. Fatima ajan:

Fatima ajan je dobre známy mehndi designer a kozmetika veľa hľadal po celej Hyderabad. S pomerne málo rokov skúseností sa chváliť, Fatima môže účinne vytiahnuť akýkoľvek štýl Mehndi konštrukcia podľa vašich predstáv. Ešte ďalšie designer považovaný za najlepší umelec mehndi Hyderabad!

Adresa: FLAT No: 303, Gulshan Plaza, Mubarak Bazaar, Abids, Hyderabad

6. Kusov Sharma:

Kusov je viac talentovaný ako ona beží ako šijacie školu a Mehndi podnikania vyhľadávaným. So sídlom v Secunderabad, kusov je dobre známa cez Hyderabad a je otvorená aj naďalej cestovať cez Hyderabad, aby sa jej mehndi aplikácie schôdzky.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

7. Saba v Fs Mehndi Design:

S desaťročnou skúseností v Mehndi dizajn, Saba v Fs designu je profesionálny umelec sa špecializovať v arabčine, indickej, tradičného a súčasného umenia henou pre každú príležitosť.

Adresa: 3-406, New Hafeezpet, Hitech City, Hyderabad 500049

8. Anil Mehndi umenia:

So sídlom v Banjara Hills, Anil je veterán s dlhoročnými skúsenosťami v henna umenia. Vďaka rozsiahle skúsenosti s prácou s mnohými klientmi v celej Hyderabad, Anil má umelecké zručnosti a know-how potrebné k dodať len to, čo chcete, pokiaľ ide o Mehndi umenia.

Adresa: Bikanerwala, Road No: 1, Bajar Hills, Hyderabad.

9. Miskeen Jahan:

Špecializujúca sa na starej školy tradičných foriem Mehndi umenia, Miskeen Jahan tiež ponúka svadobné vlasy a make-up. Jej Mehndi vzory sú verní tradičným Hyderabad kultúrne korene a sú povinní priviesť k pocitu nostalgie za dávnych čias.

Adresa: 2-349 / A, Sainagar, Old Hafeezpet, Miyapur, Hyderabad 500049

10. Ashraj Mehndi Návrhári:

Ashraj Mehndi Návrhári sú určite dobre si zaslúži kandidáta na tomto zozname. Skutoční profesionáli, títo ľudia dodávať vzorov, ktoré sú za každú rupie platíte.

Adresa: Legend Residency, Plot No: 8 - 7 - 90 - 1, Flat No: 202 3. Poschodie, Kalyani divadlo, Tirumala Colony, Bowenpally, Hyderabad 500011

Tak to sú top 10 známych Mehndi umelci v Hyderabad. Ešte sa k nim, aby sa vaše funkcie hojdania. Strieľať nám komentár.

load...