Makeup

Top 10 Mehndi umelcov v Dillí

Top 10 Mehndi umelcov v Dillí

Dillí je mesto bohatstva a to z dobrého dôvodu, pretože je hlavným mestom Indie, kde všetci ľudia, ktoré veci v našej krajine zriadili základňu. Dillí svadby rovnako ako všetko ostatné v Dillí je o veľa okázalosť a show a možno najčastejšie idú cestou cez vrchol. Mehndi obrad je jedným z najkrajších okamihov v celej svadobné fantastická indického nevesty-k-byť.

Veľkú svadobné v Dillí je asi najpopulárnejší miest, hosťom, na ktorých záleží, z najvyhľadávanejších Svadobné šaty návrhára a svadobné vlasy a Mehndi umelci. Avšak, žiadna svadba je kompletný pre skutočný indický nevesty bez skromného napriek tomu nepostrádateľná Mehndi alebo henna umenia odborník. Takže, tu je pohľad na prvej desiatke Mehndi umelci v Dillí len v prípade, že ste ďalší opulentné Delhi nevesta.

Top 10 Mehndi umelci v Dillí:

1. A. Shriniwasan:

A. Shriniwasan je zavedený mehndi umelec za posledných dvadsať rokov a spolupracuje s filmovými hviezdami a ďalších nevesty vysokým profilom. Prostredníctvom rokov vyhradenej henna umelecké dielo, Shriniwasan získal zručnosti a znalosti v tejto oblasti, ktorá je ťažké poraziť a má väčšinu klientov očarovaný.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

2. Jay Prakash JP Mehndi umenia:

Jay Prakash je mehndi umelec, ktorý si istí, že chváliť veľkú flexibilitu, používa špáradlá, pletacie ihlice a dokonca štetce vytvárať rôzne odtiene a ťahy, ktoré sú viazané nechať diváka svojho výtvarného umenia uchvátený. Jay zaručuje bohaté farby iba za 3 hodiny, ak sa budete riadiť svoju odbornú radu po aplikácii.

3. Raju na Raju Mehndi umenie:

V profesii od roku 1992, Raju má dlhoročné skúsenosti v oblasti výtvarného umenia svadobné mehndi pod opaskom. Raju je známy pre svoju univerzálnosť a špecializuje sa na Mehndi výtvarných techník zo všetkých kútov krajiny vrátane Rajasthan Mehndi, Jaipur tradíciu a Bombay modernom štýle.

load...

4. Manoj Mehndi umelci:

Táto skupina Mehndi umelcov pôsobiacich pod rovnakou hlavičkou je obľúbenou stálicou na svadby a svadobné módne prehliadky. S rôznymi talenty v modernej a tradičnej henna umenia, robia poskytovať účinnú Mehndi umenia pre náročných nevesty.

5. Prakash na Prakash Mehndi umenie:

Odborník v oblasti henna umenia, Prakash má desať rokov skúseností a obrovské množstvo vedomostí, aby chváliť. Špecializujúca sa na tradičné svadobné Mehndi umenia, Prakash využíva prírodné henna a ďalšie bylinné prísady pre vytvorenie ohromujúci umenia pre nevestu na jej veľký deň.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

6. Usha a Ekta Shah:

Táto matka a dcéra duo priniesť to najlepšie zo starých a nových technológií v henna umenia k stolu. Kým Usha matka je známa pre svoju tradičnú umelecké diela, Ekta vyniká v súčasnom prevedení. Matka aj dcéra pracovala s filmovými hviezdami a ďalších významných osobností.

7. Prasad Naval:

V profesii od roku 1998, Prasad Naval je dobre známe mená v mehndi umení priemysle. Vybavený veľkým portfóliom, Prasad však kladie väčší dôraz na spontánnosť a prichádza s unikátnym dizajnom na mieste. Svojím spôsobom Prasad je ideálny umelec pre niekoho hľadá jediná svojho druhu henny umeleckého diela.

8. Kundan na Kundan Mehndi umenie:

Kundan je populárny Delhi založené mehndi umelec s desiatich rokoch rozsiahlymi znalosťami a úžasné umelecké zručnosti. Kundan sa špecializuje na svadobné mehndi a má rozsiahle portfólio z čoho vyberať.

9. Tiwari Mehndi Interpret:

Pán Tiwari je profesionálny mehndi umelec za posledných desať rokov a má svoju vlastnú jedinečnú značku kreativity, ktorá mu umožňuje zavádzať nové henna výtvarné návrhy na svadobnú mehndi scéne pomerne často. Na základe zásluh a skúseností, pán Tiwari je vyhľadávaným Mehndi umelca v Dillí.

10. Anuj Anuj na Mehandi Art:

Anuj je populárny Delhi na báze Mehandi umelec s viac ako 18 rokov skúseností. Ten krásne kombinuje umelecké prvky arabčiny a indických vzorov Mehandi vytvárať nádherné a jedinečné vzory. Jeho ovplyvnil od umenia a architektúry perzských a MUGHAL ríše.

Takže sa jedná o top 10 Mehndi umelci v Dillí. Ak chcete získať jedinečný a elegantný dizajn Mehndi, robiť k nim, aby sa vaše špeciálne deň ešte viac špeciálne. Zostaňte štýlový pobyt nádherný!

load...