Makeup

Top 10 Mehndi umelcov v Bombaji

Top 10 Mehndi umelcov v Bombaji

Je ťažké sa dostať preč od štýlu a pôvab v Bombaji, s jeho Bollywood kultúry a väčší ako život filmových a televíznych osobností. Každodenný život v Bombaji sa všetko o najnovších trendoch a vyskúšané módnych doplnkov. Ak hovoríme o módne doplnky, je dôležité, že sme si nemali nechať ujsť na veku starého umenia mehndi žiadosti, ktorá je ako cenené umelecké dielo aj módnym doplnkom.

Mumbai má povesť nadživotnej osláv, či jej svadby či festivaly, ako je Ganesh Chathurthi, Diwali a iní, rovnako ako zvyšok indických žien tu obrátiť na Mehndi umenia na palube až pre tieto príležitosti. Takže poďme sa pozrieť na niektoré z najlepších Mehndi umelci na Bombaj

Top 10 Mehndi umelci v Bombaji - Vyberte si najlepšie Mehndi umelca v Bombaji?

1. Pawan Arts:

Pätnásť rokov skúseností činí Pawan Arts jeden z oddaných stúpencov v Mehndi umenia v meste Mumbai a je to jednoducho nie je zažiť sám, ale aj čistý zásluhy a znalosti v tomto odbore umenia. Špecializujúca sa na indickú, arabskou a MUGHAL štýly umenie, umelecké diela Pawan tiež úspešne pustil do viacerých modernej henna tetovanie a znížiť prácu. Obráťte sa na Pawan umenia na skúsenosti a inovácie, a nebudete ľutovať.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

2. Geeta Patel:

V profesii Mehndi umenia pre túto chvíľu viac ako dvadsať rokov, Geeta zvládol zručnosti ukázať, za každý rok, ona bola v podnikaní. Skutočne profesionálne v každom zmysle slova, pozrite sa na portfólio Geeta je na jej internetovej stránke sa dozvedieť viac o tom, ako sa čo najlepšie zodpovedať vašim preferenciám návrhu.

3. Shreyansi Svadobné Studio:

Spoločnosť bola založená v roku 1990, Shreyansi Svadobné štúdio vlastné a založil Shreyansi je impozantný a prosperujúce svadobné mehndi podnikanie a uznanie si zaslúži, aby Shreyansi svoje profesionalite a ozajstné umelecké zručnosti.

load...

4. Jayshree Maru:

So skúsenosťami viac ako desať rokov sa v odbore aplikácie henny, Jayshree je ocenený mehndi umelec populárnej cez Bombaj za prácu na svadbách a iných festivaloch. Pre jej pôsobivé portfólio, ktoré stoja za bližší pohľad, pozri jej internetovej stránke uvedenej nižšie.

5. Jyoti Chheda:

Víťaz mnohých ocenení pre dizajn Mehndi a inovácie, Jyoti je dobre známe mená medzi Mehndi umelci v Bombaji. S vynikajúcimi spokojnosti klientov hodnotenia, Jyoti je nielen bezpečné, ale aj skvelá možnosť ísť na svadobnú alebo festivalové Mehndi umenia.

6. Rahul Sonavane:

S pätnásťročnú skúseností, Rahul má zručnosti v Mehndi umení len majstrovské môže pochváliť. Dobre vyznajú v rôznych techník modernej a tradičné henna umenia, Rahul Moderný prístup k dizajnu henna tiež z neho robí dobrou voľbou pre dočasné henna tetovanie na súkromné ​​večierky a akcie.

7. Bindu Shah:

S dlhým zoznamom úspechov a ocenení na jej meno Bindu Shah je osvedčený umelec v oblasti Mehndi umenia. Aj keď dobre skúsenosti v tejto zložitej techniky, Bindu Shah neustále inovuje svoje schopnosti tým, že študuje nové techniky a dizajnu.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

8. Asha Sai Mehndi:

Vlastnené a prevádzkované mehndi umelca duo: Nilesh a Rakesh Ruparelia, Asha Sai Mehndi je známa po celej Bombaja pre svoju vynikajúcu umelecké diela v mnohých rôznych formách aplikácií henna.

9. Nirmala Asthana:

Nirmala je dôveryhodná značka v Bombaji na svadbe a festivaloch za jej Mehndi umeleckého diela. Bod Za zmienku stojí nirmala boh daný talent vykonávať krásne náboženské motívy a portréty henou.

10. Kamaljeet Mehndi Interpret: 

Brilantná mehndi umelec Mumbai na koniec tohto zoznamu sa, Kamaljeet je dobre známy pre zložité motívy, ktoré zdobia jeho umenie. Cenovo dostupné a efektívne, pozrite sa na webové stránky Kamaljeet to ísť cez jeho impozantný portfólia.

Takže sa jedná o top 10 Mehndi umelci v Bombaji. Ak chcete získať jedinečný a elegantný dizajn Mehndi, robiť k nim, aby sa vaše špeciálne deň ešte viac špeciálne. Zostaňte štýlový pobyt nádherný!

load...