Makeup

Top 10 Mehndi umelcov v Bangalore

Top 10 Mehndi umelcov v Bangalore

S informačných technológií boom v Bangalore, toto mesto presunula z byť len Ind mesto na väčšie a lepšie. Vysoká lietanie IT manažéri v Bangalore zarábať neba vysoké platy na oplátku za ich odborných znalostí a s týmto nárastom disponibilného dôchodku príde tendenciu dopriať vo všetkých veciach trendy a módne. Nikto nemôže tvrdiť, s tým, že Mehndi umenie je trendy módy a Bangalorians jednoducho nemôže dostať dosť. Populárne na svadbách a náboženských slávností, Mehndi v Bangalore tiež vzala na moderné formy henna tetovanie, pohodlný dočasná náhrada pre trvalé označenie pre životné štandardné tetovanie a Bangalorians aktívne vyžíva v najrôznejších henna umeleckých foriem. Tu je komplexný pohľad na niektoré z Mehndi umelca robiť vlny v Bangalore henna umeleckej scény.

Top Ten Mehndi Artist v Bangalore

1. Pushpa Mehndi umenia: 

Pushpa je profesionálny nezávislý umelec mehndi v meste Bangalore známy pre svoju univerzálnosť a odborné znalosti v oblasti modernej a tradičné henna umenia. Populárne na svadbách a iných tradičných slávností, Pushpa tiež účinne spracováva dámska jazda, firemné akcie a oslavy narodenín.

2. Sakina Mehndi umenia:

Sakina Mehndi umenia išli o krok ďalej, aby vynikal v rôznych formách henna umenia, ako Rajasthan Mehndi, pakistanskej Mehndi, indickej Mehndi, Minakari a Glitter mehndi. Preto, ak hľadáte pre experimentálne henna tetovanie potom Sakina je určite stačiť.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

3. Narcisy Studio:

K Mehndi umelci na narcisy Štúdiá sú určite zapôsobí všetko. Je dobre vyznajú v rôznych formách henna umenia. Narcisy môže pochváliť vedomostí v Mehndi techniky z rôznych oblastí, ako je rádžastánskych Mehndi, arabské Mehndi, Pakistancov a Marware mehndi.

4. Kadambari na Kadambari umenie:

S pätnásťročnou skúseností v Mehndi umenia, Kadambari je veterán v tejto oblasti. Prejsť cez jej podrobný webové stránky, aby sa pozrel na svojho portfólia pre svadobné a spoločenské vzory, a ak ste ešte potrebovať viac uistenie Pozrite sa na jej klientov hodnotenia.

load...

5. Seema je Mehndi umelci:

Na rozdiel od rôznych foriem svadobné Mehndi umenia, Seema je Mehndi umelci sú obľúbené pre svoje inovatívne henna tetovanie a sú aktívne zapojené do firemnej akcie, svadobné módy prehliadky a oslavy narodenín.

Adresa: 80 Feet Road, KHB Colony, piaty blok, Koramangala, Bangalore 560095

6. Afsha Kohetur Mehndi:

Dobre hodnotené bývalí a dlhodobými klientmi Afsha je Mehndi umenie má silnú indickou a arabskou tradičné vplyv. Pre tých, ktorí majú radi Mehndi art postarom, Afsha je perfektný zápas.

Adresa: No 10-3, Ramakrishna Mutt Road, Ulsoor, Bangalore 560008

7. Prem Mehndi Designer:

Prem je sila počítať s v starej škole forme zardosi Mehndi umenia. Prem je zložité a jemné vzory osloví jednu a všetky. Pomerne cenovo dostupné a napriek tomu čistý génius, Prem je dobre stojí za vyskúšanie a bude vás nesklame.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

Adresa: Total Mall, Old Airport Road, Bangalore 560017

8. Raj Mehndi Artist:

Špecializujúca sa na zardosi Mehndi, Raj umenie má silnú arabskú a MUGHAL vplyv. Raj má dobrý cit pre detail a to je zrejmé v malých ešte krásne motívy, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou jeho návrhu cítenie. Raj je miniatúrny umelecké génius mehndi výtvarníka scény v Bangalore.

Adresa: No: 1, 5. Main Road, Ganganagar, Bangalore 560032

9. Nikhil Mehndi Interpret:

S citom pre fúzovania tradičné zardosi techniky s modernými motívmi, Nikhil predstavuje staré a nové metódy v henna umenia s nesmiernou vedomosti.

Adresa: 10. Cross, Malleswaram, Bangalore 560003

10. Haripriya Sushmitha:

Dôveryhodná mehndi umelec, aby tento zoznam do konca, Haripriya je zložitý zardosi Mehndi umenia je porovnateľné s najlepšími v odbore. Určite to je dobre stojí za to vyskúšať, či je to vaša svadba, dôležitý festival či súkromný večierok.

Adresa: No: 012, 8. Main, 4. Kríž, Jayanagar 4. T blok, Bangalore 560041

Jedná sa o najlepší mehendi návrhári v Bangalore! Dúfam, že sa vám páčilo čítanie tohto článku. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...