Makeup

Top 10 Magnetický klinec k dispozícii

Top 10 Magnetický klinec k dispozícii

Magnetický lak na nechty trend je v súčasnosti dobieha dobre v nail art sveta v Indii. Nikdy by som si predstaviť, že by som mohol robiť nail art sa "magnety"! Ja sám som sa deje gaga nad touto najnovší trend. Magnetický lak na nechty je v súčasnej dobe trendy v celej nail art svete s unikátnymi vzoru výtvory.

Magnetické laky na nechty obsahujú magnetické častice, ktoré vytvárajú vzory, ak sú vystavené špeciálne navrhnutým magnetu. Magnet, ktorý má zvláštnu konštrukciu sa koná cez lakované klinec, keď je mokrá, po dobu asi 10 sekúnd. Prášok železa vo formulácii na nechty tiahne k magnetu, ktoré tvoria vzor a dáva ohromujúci povrch. Vzory, ako sú pruhy, vlnových vzorov diagonálne vzory atď môžu byť vytvorené s ľahkosťou a pohodlie doma.

Vyberte si najlepšie magnetické laky na nechty v Indii!

Naše tipy z top 10 magnetickej laky na nechty India sú:

1. Konad Magnetic Nail Polish:

Konad magnetický lak na nechty je cenovo dostupný voľbou pre mnoho. Ak ste o rozpočte, to magnetický lak na nechty je veľmi dobrá voľba. To dáva lepší lakovaný. Avšak, mali by ste mať na nákup magnetickej dosky jednotlivo na vyvolanie magnet a vytvárať návrhy s týmto magnetickým nechty na nechty.

load...

10 ml cena 550 INR Cca

2. Plochy Magnetix nechty Farba:

Faces Cosmetics je slávny a celosvetovo uznávaný make-up značky z Kanady, ktorá nedávno predstavila Magnetix laky na nechty v Indii. Magnetix je rad magnetických klinec emailov, aby vám revolučný 3 rozmerného nail art. So svojím magnetickým viečkom, že vám pomôže s, Urob si sám 'nail art. Faces Canada poskytuje tieto Magnetix nechty laky v dvoch pekné dizajne variants- diagonálny vlna vzor a vodorovnú čiaru vzor. Tváre Magnetix nechty rozsah má mnoho farebných variantoch a za rozumnú cenu. Tváre Magnetix nechty sú k dispozícii v širokom rozmedzí, vôbec stojí počítadlá v Indii.

load...

9,8 ml cena 550 INR cca.

3. China Glaze Magnetix Nail Polish:

Tieto laky na nechty China Glaze Magnetix sú špeciálne vyvinuté a sú k dispozícii v unikátnych vzorov a vzorov. Lak na nechty Veko má vyrytý dizajn. Magnet je umiestnený nad klinec tiahnuť dizajn, zatiaľ čo na nechty lak je mokrý. Výsledkom by bolo celkom revolúciu nechtov v priebehu niekoľkých minút.

14 ml stojí 600 INR cca.

4. Konad Magnetic Nail Polish:

Konad Magnetický lak na nechty India má aj rad magnetických lakov na nechty s viečok z lakov na nechty, ktoré majú vyryté vzory. To Konad magnetický lak na nechty vám ušetrí dvojaký investície nákup magnetickej dosky samostatne. To dáva lepšie lakom, a môžete ľahko vytvárať návrhy, ako je diagonálne alebo pruhované vzory linka s ním.

9,5 ml stojí 525 INR cca.

5. Gelish Magneto Nail Polish:

Gelish Magneto je značka, ktorá nedávno spustila svoj magnetický lak na nechty rad medzinárodne. Gelish Magneto používa dizajn magnet, ktorý v skutočnosti ťahá na nechty na hornej strane klinca do jedinečným dizajnom. Dizajn, ktorý lak na nechty, vytvorí sa vytlačí na poľskom fľašu nechtov. Lak na nechty Gelish Magneto dáva vynikajúce povrch a bude trvať dlhšiu dobu. Pokiaľ máte záujem o kvalitný produkt a nevadí stráviť extra prachy, potom je to pre vás.

15 ml náklady 2200 INR cca.

6. Claire Magnetix Nail Polish:

Claire Cosmetics je slávna značka pre lak na nechty a ostatné nail art výrobky. Aj v tomto prípade návrhy sú vytvárané s magnetickými časticami. Celý proces nechty umenie má tendenciu byť rýchly, zábavný a moderný spôsob, ako vytvárať návrhy na nechty. Cena Magnetix nechty Claire je tiež celkom slušná a v porovnaní s inými značkami sa zmestí do vrecka.

9,7 ml stojí 500 INR cca.

7. Shany Cosmetics Magnetic Nail Polish Set:

Tieto Shany Kozmetika magnetické laky na nechty sú vyrobené z viac ako 90% prírodných surovín. Lak na nechty zloženie je takmer prirodzené a má svoje vlastné jedinečné farby. Shany Cosmetics má vlastnú továreň; Preto je každý krok procesu sa sleduje dobre a marketingové náklady príliš nízke. Tieto magnetické laky na nechty od Shany Cosmetics bude vyzerať nielen krásne, ale sú tiež šetrné k životnému prostrediu. Ak ste veľkým fanúšikom magnetických lakov na nechty, mali by ste vyskúšať magnetický lak na nechty sada Shany je. Tento lak na nechty sada prichádza s šiestimi úžasne rôznych farbách a tiež s magnetickými nail art známok s 6 rôznych návrhových vzorov. V cene je trochu na strane vyššia. Avšak, môžete získať rôzne nechty umenie urobiť si doma sama s pomocou tejto sady.

10 ml náklady 4356 INR cca.

8. LA Girl Magnetic Nail Polish:

LA Girl Magnetický lak na nechty je super cenovo dostupný magnetický lak na nechty a môj obľúbený zo zoznamu. Ak ste o rozpočte, to magnetický lak na nechty je dobrá voľba. LA Girl magnetické laky na nechty majú svoje vlastné jedinečné, vstavané magnetické vzory na každom viečku pre ľahkú projektovanie vzorov.

13 ml stojí 268 INR cca.

9. Barry M magnetický Lak na nechty:

Tieto Barry M magnetické laky na nechty sú k dostaniu v unikátnych návrhových vzorov. Existuje špirála, horizontálne, pruhované, uhlopriečka, šípky atď návrhové vzory. Metalické farby je dodávaný s dizajnom magnetu umiestneného na viečku poľskej fľaše nechtu.

10 ml cena 496 INR cca.

10. Sally Hansen Magnetic Nail Polish:

Sally Hansen je známy kozmetickú značku. K Sally Hansen magnetické laky na nechty sú super lesklé a dlhotrvajúci. Môžete určite skúsiť to pre svoju vynikajúcou kvalitou a vynikajúce úpravou vzorce s unikátnym dizajnom vzormi.

7 ml cena 600 INR Cca

Už ste vyskúšali niektorý z týchto magnetických lakov na nechty? Dajte nám vedieť v sekcii Komentáre nižšie. Tu je android aplikácia pre nail art nápady si môžete stiahnuť. To bude tiež dať vám predstavu o rôznych lak na nechty vzorkovníc, Nail Art vzory a platforma sa podeliť o svoje vlastné Nail Art obrázky.

load...