Makeup

Top 10 Loreal červených k dispozícii

Top 10 Loreal červených k dispozícii

Iba makeup milenec vie, že je dôležité, červenať. Jednoduchá aplikácia červenať môže zmeniť svoj vzhľad úplne a môže vás vyzerať jasnejšie, ak použijete ten správny odtieň. Okrem správny odtieň, kvalita tiež záleží, a to je, keď L'Oreal sčervená prichádzajú v existenciu. L'Oreal robí úžasné kozmetické výrobky a sčervená nie sú výnimkou.

Tu som predstavujúce vrchol - 10 zoznam najlepších Loreal sčervená.

1. L'Oreal Pravda Match Blush-Golden Apricot:

Každé dievča by mala mať zlatú rumenec vo svojej ješitnosti, pretože zlatá farba dodáva prirodzený lesk na tvár. To Loreal rumenec v zlatej marhuľovej je medený zlatý odtieň s nádychom leskom v ňom, ktoré nevyzerajú over-the-top; V skutočnosti dodávajú prirodzený lesk na tvár. Rumenec prichádza s červenať kefou a červenať je vysoko pigmentovaná čo znamená, že bude trvať dlho, že robí to stojí za to cenu. Ak ešte nemáte vlastniť zlatý červenať potom je čas experimentovať.

load...

Cena: Rs. 650

2. L'Oreal Blush Delicieux Rosewood:

Tento L'Oreal červenať je pekný koralový odtieň s odtieňmi červenej v ňom, ktorý dáva prirodzený-tváre-odtieň a je ideálna pre denné nosenie. Farba je buildable a môžete stavať podľa príležitosti a preferencií. To dáva matný povrch na tvári, ktorý je ideálny pre mastnú a zmiešanú pleť. Dodáva sa s kefou, ktorý umožňuje použitie jednoduchšie. Rumenec je naozaj dlhou životnosťou a zostáva po celý deň na tvárach.

load...

Cena: $ 8

3. L'Oreal Blush tvárenka Minerals - Soft Coral:

To červenať od L'Oreal prichádza s červenať kefou a cestovanie priateľský taky. Odtieň je mäkký koral s nepatrnými blyští v ňom ale nie sú robustné a nejdú cez vrchol. Najlepšia vec o tomto červenať je zoznam zložiek, obsahuje 100% prírodné zložky, ktoré je ideálne pre citlivú pokožku a ľudia, ktorí nechcú používať chemické naložené produkty. Rumenec je vysoko pigmentovaná a trochu ide dlhú cestu. Vytrvalosť a to je tiež veľmi dobrá a zostáva po dobu približne 8 hodín.

Cena: $ 13

4. L'Oreal Pravda Match Blush-Pravda Rose:

Pravda ruža je broskyňový ružový odtieň, ktorý je dobre pigmentované a vzorec tohto červenať je hladká čo aplikácií jednoduchšie. Tento odtieň bude lichotiť svoj spravodlivý tón pleti a môžu byť použité pre každodenné použitie príliš. Nemusí to robustný zberačky v nej, takže to nebude vyzerať cez palubu. Ak máte radi prírodné červenať farby, potom je tento odtieň je vhodný pre vás.

Cena: 650 INR

5. L'Oreal Paris Match Pravda Blush-Pink Grape Fruit:

To červenať je celkom ružová farba, ktorá vyzerá prirodzene a je ideálny pre každodenné použitie. Textúra červenať je ľahká a mäkká, sa mieša ako sen do vašej pokožky. Poskytuje rovnomerné nanášanie a je dobre pigmentovaná. To červenať sa dodáva v kompaktnom puzdre, ktoré je cestovný priateľský a môžete ju nosiť ľahko v taške. To tiež dáva lesk na tvár, ktorý zostáva po dobu 8 hodín a dáva vám Glow pleť po celý deň.... Čo ešte potrebujete ??

Cena: Rs.650

6. L'Oreal Paris Match Pravda Blush - 205 Honey:

Med odtiene od L'Oreal farnosti je krásny zemitý koralov hnedý odtieň, ktorý sa chystá, aby vyhovovali rôznym tóny pleti dokonale. Dodáva sa v kompaktnom puzdre so zrkadlom a štetcom, ktorý robí to cestovať priateľský a ľahko sa používa. Vzorec je hladká a splýva bez námahy a zostane po nejakú dobu. To nemá žiadny lesk v ňom vďaka ktorému je vhodný pre denné nosenie.

Cena: 650 INR

7. L'Oreal Paris Match Pravda Blush-Pink Marshmallow:

Ako môže zoznam červenať ukončiť bez zahrnutia ružovkastej v ňom ?? Táto ružová tvárenka je ideálny pre každodenné použitie, pretože dáva zdravý lesk na vašej koži, ktorá zostane po dobu asi 6-7 hodín. Textúra červenať je mäkké a hladké a ľahko sa mieša bez väčšej námahy. Dodáva sa spolu s červenať kefou, ktorý umožňuje použitie jednoduchšie a má tiež zrkadlo v ňom vďaka ktorému je cestovanie priateľský taky. V cene je tiež dobré, pretože množstvo je obrovská.

Cena: 650 INR

8. L'Oreal Mágia Smooth soufflé Blush nebeský Divin:

To červenať je celkom mrazivý ružová detská odtieň s miernymi blyští a je vo forme penou. Odtieň je vysoko pigmentovaná a stačí len dve malé bodky, ktoré znamenajú, že červenať bude trvať dlho. Vytrvalosť je úžasné a zostane po dobu asi 5-6 hodín a potom zanecháva vašu pokožku žiariacu. Textúra je hladký a ľahko sa mieša. Tento odtieň sa deje tak, aby vyhovovali všetky typy pleti, tak ísť a chytiť ho.

Cena: 700 INR

9. L'Oreal Hip Blendable Blushing Crème Spry:

To červenať sa dodáva v elegantnej čiernej puzdro s malým aplikátorom a zrkadlom v ňom ktorý robí to vhodný pre cestovanie. Spry je zlatý bronz, ktorý nie je over-the-top a môže byť používaný denne. Pigmentácie je vysoká a stačí len malé množstvo na použitie. Môžete tiež použiť tento červenať ako očné tiene základne, pretože predlžuje dobu nosenia vašej očný make-up. Je to ideálna voľba červenať predovšetkým za túto cenu.

Cena: $ 9,99

10. L'Oreal Blush Minerals- Rosewood:

To tvárenka prichádza v malom balení s červenať kefa s ním ktorý robí to cestovať príjemný. Odtieň je celkom ružový odtieň bez blyští v tom, čo je dobré pre každodenné použitie. Zostáva po dobu približne 8 hodín, čo je celkom chvályhodné a nemusíte sa dotknúť znovu a znovu. Vzorec je veľmi hladké a sa mieša ako maslo. Ak ste milovníkom minerálny make-up potom červenať je špeciálne pre vás.

Cena: 740 INR

Už ste vyskúšali niektorý z týchto Loreal červenať farby? A ktorý je vaším ďalším buy tohto zoznamu? Ešte nám zanechajte komentár!

load...