Makeup

Top 10 laky na nechty pre skvelú pleť

Top 10 laky na nechty pre skvelú pleť

Pokiaľ ide o laky na nechty, väčšina žien tendenciu slepo pickup akýkoľvek odtieň, ktorý zachytáva ich fantáziu, a to bez ohľadu na to, či sa im to hodí, alebo nie. Pamätám si, niektoré odtiene vyzerajú najlepšie len pri nosení u niektorých pleti. Dnes budeme hovoriť o spravodlivé pleťou krásy. Holky, budete mať šťastie, pre istotu. Široká škála odtieňov od ľahkých, Barely There farieb na svetlé a odvážne tie bude fungovať celkom dobre. Ružové, červené a koralov je treba voliť s modrými tónmi. Ak chcete ísť tučne, skúste fialovej, vína, bobule alebo hnedé, ktoré sú stredne tmavé. Vyhnúť sa kovové zlaté, zelené a žlté, pretože môžu vymyť vašej pleti. Teraz, keď máte základy hneď, pozrite sa na úžasné lak na nechty farby pre svetlú pleť zvolený výhradne pre vás.

Najlepšie lak na nechty farby pre svetlou pleťou

1. Zoya Kennedy:

Ak sa chcete len náznak farby na nechtoch alebo chcú oddýchnuť od odvážnych odtieňoch, to je lesk ísť. Kennedy je broskyňa, ružovej farby s nádychom šedej v creme úpravou. Je to ideálny farba pre každodenné pracovné odevy a dá vám profesionálny vzhľad. Vyžaduje tri vrstvy.

load...

2. Essie Braziliant:

Vzhľadom k tomu, leta sú v plnom prúde, tu je ideálna farba chváliť. Braziliant je jasne oranžovej hraničiace na neónom s trochou koralové lesk na neho. Úplne docela tieň, ako dostať svoje nechty v centre pozornosti. Vyžaduje tri vrstvy, ale je určite krásne voľba lak na nechty odtiene pre svetlou kožou.

3. Zoya Cassi:

Milujem koralov na kúsky a toto je číslo jedna na mojom zozname žiadostivosti. Cassi je ružovo-koral striebrom to blýskať. Trblietanie robí to vystúpiť z pravidelných koralov. Ďalšie pekný pracovný odev lesk. Vyžaduje dve vrstvy.

load...

4. OPI Dokonale Red:

Ak ste spravodlivé pleťou, červená je jeden poľský stačí mať. Dokonale Red je práve to: naozajstným červená s modrými tónmi v creme prevedení, presne tak, ako sme si to želajú. Ideálny odtieň nosiť žiadne formálne udalosť alebo party. Najlepšie zo všetkých, to ide s takmer všetkými oblečenia. Vyžaduje dve vrstvy.

5. Essie Bond s kýmkoľvek:

Lavenders vyzerajú celkom pekná a romantická, takže budete potrebovať vo vašej skrýšu. Bond s kýmkoľvek je pastel lila v creme povrchovou úpravou. Vyžaduje tri vrstvy.

6. Kiss Me On My tulipány:

V prípade pochybností, vždy rozhodnúť pre žiarivo ružové. Pomáha vám rozveseliť a pracuje fantastické pre vašej pleti. Pobozkaj ma na tulipánov patrí do kolekcie OPI je Holandsko. Jedná sa o svetlý ružový lesk na creme povrchovou úpravou. Vyžaduje dve vrstvy.

7. OPI Sparrow Me Dráma:

V prípade, že ružová je príliš veľa pre vás, rozčuľovať nie je. Skúste toto. Vrabec Me The Dráma (cute názov !!) je celkom svetlo ružová v creme povrchovou úpravou. Na rozdiel od niektorých ružovej, bude to človek nemôže umyť vás a môže byť váš go -to nechty. Ideálne pre pleť s ružovými tónmi. Vyžaduje dve vrstvy.

8. Zoya Cola:

Vzhľadom k tomu, černosi spustiť nebezpečenstvo hľadá takmer goth na vás, hnedá obrátiť byť stávka na istotu. Cola je ideálny cola hnedá v creme povrchovou úpravou. Farba vyzerá veľmi elegantný a sofistikovaný a je to dobrá voľba, ak máte radi tmavé odtiene. Vyžaduje dve vrstvy.

9. Deborah Lipmann Waking Up In Vegas:

Gray znie celkom podivné, keď hovoríme o lak na nechty farby. Ale ak ste pripravení experimentovať, to bude fungovať skvelé pre vašej pleti. Waking Up In Vegas je holubica sivá v creme povrchovou úpravou. Vyžaduje dve vrstvy.

10. OPI Malaga vína:

Tu je varianta červené si môžete vyskúšať v prípade, že skutočná farba zvuky odstrašujúca pre vás. Malaga Víno je tmavo červené v creme povrchovou úpravou. Vyžaduje dve vrstvy.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

load...