Makeup

Top 10 Kryolan make-up kity sú k dispozícii

Top 10 Kryolan make-up kity sú k dispozícii

Všetci z nás, ktorí majú radi make-up a používať ho pravidelne vedieť, že je dôležité, make-up súprav alebo paliet. Získate obrovskú škálu farieb a produktov v jednej sade.

Pôvodne Kryolan bol vyvinutý ako make-up značky pre profesionálne vizážisti obstarávať filmových, divadelných a televíznych priemyslu. Ale neskôr začali pracovať na produkty lepšie vyhovujúce smerom k sektoru krásy. Dnes budem hovoriť o Top 10 Kryolan make-up Kit.

Top 10 Kryolan Doplní Kits

1. Kryolan Supracoloru 12 Korektor Palette Makeup:

Tento je paleta korektor s 12 rôznymi farbami, aby vyhovoval všetkým indickej pleťových tónov. Má najviac tóny pleti siahať od bledé svetlo do tmavých tónov indických. Dodáva sa v cínu kompasu krabici ako obal. (Nezabudnite, geometriu boxy). Odtiene sú také, ktoré môžu byť použité pre vytvarovanie, zvýraznenie a samoopaľovacie rovnako. To má 40 ml prípravku celkom.

load...

Cena - Kryolan Supracoloru 12 Korektor Makeup Palette predáva za zhruba Rs. 3200.

Rating - 3-5

2. Kryolan Supracoloru 12 Cream Eye Shadow Palette Makeup:

Kúpiť Kryolan Supracoloru Paleta 12 farieb 1004FP make-up pre ₹ 12,999.00 @ www.amazon.in/kryolan-supracolor-palette - 12 farieb - 1004fp-make-up

To je krémová farba základňa paleta pre vaše očné tiene. Tvrdí, že je dlhou životnosťou a obsahuje vitamín E. Kryolan Supracoloru 12 Očné tiene Make-up paleta je vhodný pre normálnu až suchú a kombinácia kože.

load...

Cena - Cena je 2149 indických rupií na 80 ml.

Rating - 4 - 5

3. Kryolan HD 18 Foundation Micro Cream Palette Makeup:

Kryolan HD 18 Micro je 18 farieb Cream Foundation Palette. Je to mikromletý nadácie s jedinečným odrazom svetla a znižuje tieňové efekty vrások. Je to ideálny základ pre fotografie. Je k dispozícii v 4 rôznych kombináciách tóny pleti, takže si môžete vybrať zo 4 paliet.

Cena - Približne 3500 indických rupií za 13 gramov produktu.

Rating - 4.5 / 5

4. Kryolan 24 Aquacolor Palette Wet make-up:

Kryolan 24 Aquacolor Make-up paleta je glycerín na báze kompaktný make-up a rozmazaniu dôkaz. Je k dispozícii v rôznych farbách, ktorý zahŕňa niekoľko pleťových tónov brights a neutrálne.

Cena - $ 79,22

Rating - 4.5 / 5

5. Kryolan Doplní štetec Kit:

Kryolan Makeup Brush Set je vyrobená z umelých vlákien. Dodáva sa v rozdelenom vačku, ktorý udržuje kefy organizovanej. Sada obsahuje 7 kefy - zvýraznenie kefa, korektor kefa, nadácie kefa, miešanie kefa, očné linky kefa, peru kefa, očné tiene kefu.

Rating - 4/5

6. Kryolan Lip Rouge Set:

Kúpiť Kryolan Lip Rouge sada pre ₹ 5,511.00 @ www.amazon.in/kryolan-lip-rouge-set

Kryolan Lip Rouge Set je 5 farba rúžu sada, ktorá je dodávaná s kvalitným stredne veľké pery kefkou pre aplikáciu a zrkadlo. Obsahuje vitamín E stimulovať mechanizmus opraviť pokožky. Dodáva sa v 5 rôznych kombinácií farieb palety - echo, nahý a výkon sú aby sme vymenovali aspoň niektoré. Majú červené, hnedé, ružové a ďalšie pery odtiene. Paleta obsahuje rúže s dlhými vzorcov opotrebenia.

Rating - 3-5

7. Kryolan Professonal tvárenka Trio:

Kúpiť Kryolan Professonal červeň Trio pre ₹ 6,747.00 @ www.amazon.in/Kryolan-professional-blusher-trio

Kryolan Professonal Tvárenka Trio obsahuje 3 matnej farby ružovej, červenej a hnedej. Je to 7,5 g prášok ruměnec set.

Rating - 5-5

8. Kryolan Mäkké rozostrenie palety prášok:

Kryolan Glamour Glow paleta je 8 farebný prášok kompaktný set s farbami v rovnakom dizajne každý indickej tón pleti. Môže byť použitý ako púder na tvár, pohľad sa pre bronzovanie a kontúrovanie.

Rating - 4 - 5

Paleta 9. Kryolan obočie:

Paleta Kryolan obočie obsahuje 5 obočie prášky na vyplnenie obočie a obsahuje 10 gramov produktu. Má 1 čierny tieň a 4 rôzne odtiene hnedej, aby vyhovovali každú farbu vlasov.

Rating - 5-5

Paleta 10. Kryolan tortu očné linky:

Kúpiť Kryolan Cake očné linky paleta Pre ₹ 6,609.00 @ www.amazon.in/Kryolan-cake-eye-liner-palette

Paleta Kryolan torta očné linky je kompaktné očné linky sada, ktorá musí byť použitá s mokrým štetcom. Kefa a zrkadlo je zahrnutá v palete. Obsahuje 5 tmavé farby - 2 hnedé, čierne, sivé a tmavo modrej.

Už ste vyskúšali niektorú z týchto Kryolan tvorí sad? Zanechať komentár nižšie.

load...