Makeup

Top 10 dizajn na nechtové tetovanie

Top 10 dizajn na nechtové tetovanie

Klinec tetovanie alebo nail art je v skutočnosti značne líši od štandardného tetovania, pretože nikdy zahŕňa piercing, bolesť alebo krv, a je najviac často len kombináciou veľkého laku na nechty a ruky lakovaným dizajnom. Nail art alebo nechty tetovanie získavajú popularitu míľovými krokmi, a ak ste ešte experimentoval s nail art tetovanie, jedna z týchto desiatich najlepších nechtových tetovanie by mohlo byť to pravé spustenie budete potrebovať.

Top Ten Nail Art Tetovanie:

1. Apple Nail Tetovanie:

Tento moderný umelecké dielo na klinec len ukazuje viacfarebné jablká nastaviť proti krémovej pozadia. Poznačte si, ako viacfarebné jablká vytvorených s odtieňmi ružovej, žltej, oranžovej, červenej a fialovej dokonale kontrastujú s laku na nechty krém monochromatický. Tento kus nail art je módne vyhlásenie.

load...

2. Apple Green nechtov Tetovanie:

Tieto krásne nail art nechty tetovanie vytvorené pomocou primárnej odtieň - zelené jablko, sú vecí, ktoré majú byť žiaduce. Sa bližšie na roztomilé luky a srdce, a trblietavé zelené trblietky, ktorá kontrastuje s štandardný apple zelený lak na nechty. Nechajte replikované na nechty by skúsený odborník a máte miniatúrne umelecké diela na dosah ruky.

3. Floral Nail Tetovanie:

Orchidey, slnečnice a dokonca aj Bluebird, nail tetovanie má všetko. Všimnite si, ako sú použité jemné pastelové odtiene modrej, žltej, zelenej a ružovej. Zložitý predloha naozaj robí tento kus žiaduce. Ak chcete začiatok všetkých, maličký Bluebird podarí presadiť toto umelecké dielo mnohých zárezy vyššia.

load...

4. Bunny Nail Tetovanie:

Každý, kto miluje králička a nail tetovanie evidentne používal to láska k vytvoreniu kus tetovanie nail art, ktoré je vynikajúce prinajmenšom. Je ťažké ignorovať ohromujúci čierna silueta bunny na tieto báječné klince. Si to urobiť na svoje nechty pomocou skúseného profesionála pre maximálnu admirations z vašich priateľov a kolegov.

5. Lienky nechty tetovanie:

Toto tetovanie znázorňuje lienka na jednom z nechtov. Zvyšok nechty majú slunéčko sedmitečné tlač - čierne bodky na šarlátovočervené nechty. Celkovo vzaté, je to jeden báječný kus nechtu umelecké diela. Nechajte replikované na vaše nechty a ste si istí, chytiť buľvy.

6. Skylark Nail Tetovanie:

Nail art tetovanie zobrazujúce pár čiernych Skylark siluety uprostred pozadí delikátna broskyňový lak na nechty má nepopierateľný atraktívnu magnetizmus. Poznačte si z jemne namaľované miniatúrne škovránky. Chytiť výtlačok tohto obrázku a ponáhľať do najbližšej nechtov tetovanie profesionál z nejakého cutesy nail art.

7. Black Floral Nail Tetovanie:

Tento lak na tetovanie má drobné jemné kvetinové vzory vytvorené na pozadí trblietavých ešte priesvitného laku na nechty. Čierne pruhy ťahané cez končeky nechtov vytvoriť kontrastný efekt, ktorý jasne zvýrazňuje tento kus nail art.

8. Pit-bull Nail Tetovanie:

Tento lak na tetovanie zobrazujúci pit-Bull mohol jednoznačne milovník psov radosti. Obdivujem, ako gaštanové trblietky lak na nechty, ktorý ide naprieč špičky nechtov skvele kontrastuje s lakom na nechty nude broskýň, ktorá pokrýva zvyšok nechtov.

9. Iniciály nechty tetovanie:

Tento lak na tetovanie je len jedným príkladom toho, ako možno používať svoje iniciály, alebo tí niekoho milujete smrek vaše nechty. Možno, že vás môže dobre vyhovovať platiť módne hold niekým blízke a drahé prostredníctvom podobného módne nechtov tetovanie.

10. Farebné nechty tetovanie:

Nech tieto trendy a farebné nechty tetovanie, aby vám diva! Diamanty, srdce, mačka a koruna tieto nechty tetovanie, že to všetko. Už to replikované na nechty byť príčinou závisti a obdivu medzi svojimi priateľmi a kolegami.

Nechty umenie aplikáciu si môžete stiahnuť na francúzskej nechty vzory, abstraktné, zviera, svadobné, kvetinový, módne a mnoho ďalších vzorov. Veriť, budete milovať a pocit, že im sa snaží, ak ste veľký milovník nail art.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...