Makeup

Top 10 burgundskej rúžov ​​k dispozícii

Top 10 burgundskej rúžov ​​k dispozícii

Red nikdy nevyjde z módy, a to najmä o niečo tmavší odtieň na to - vínovej. Tmavo červená odtieň, to hodia všetky typy pleti, ale uistite sa, aby po zvyšok svojho make-up neutrálny, takže to nevyzerá over-the-top.

Nájdenie perfektného vínovej farby rúžu je tak tvrdá, ako nájsť tú správnu prácu. Tu vám predstavujeme Top 10 zoznam, vínovej rúže ', čo je najvyššej kvality, pigmentácií a vytrvalosť.

Najviac miloval Burgundsko Rúž odtiene a Brands

1. Maybelline Color Sensational vlhkosti Extreme Lipstick - Burgundsko:

Kúpiť Maybelline vlhkosti Lipstick Pre ₹ 271.00 @ www.amazon.in/maybelline-moisture-lipstick

load...

Táto rúž od Maybelline má vínovej odtieň, ktorý okamžite robí vaša pleť ísť svetlejšie. Jeho štruktúra je hladká, krémová a vysoko pigmentovaná. Len jeden zdvih a všimnite si rozdielu. Farba zostane po dobu 5 až 6 hodín a zanecháva za sebou červený odtieň, ktorý zostane ešte pár hodín. Nie je to úžasné? Tento odtieň je matný povrch, ktorý je ideálny pre každodenné použitie.

2. Lotus herbára Moistpetals Lipstick Burgundsko:

Kúpiť Lotus herbára Lipstick Pre ₹ 349.00 @ www.amazon.in/lotus-herbals-lipstick

Táto rúž má vínovej odtiene s niektorými blyští, ktoré nie sú robustné a sú nositeľné. Rúž je hladký a ľahko kĺže na pery.

Jeho kvalita hydratačný nedovolí vaše pery suché natoľko, že môžete preskočiť balzam na pery. Pigment je taká, že zostane po dobu piatich hodín pred odchodom odtieň. Zoznam zložkou je tiež pôsobivý a je dodávaný s decentným cenovkou.

load...

3. MAC Diva Rúž:

Kúpiť MAC Diva Lipstick Pre ₹ 3,256.00 @ www.amazon.in/mac-diva-lipstick

Jedná sa o nádherné červeno-vínovo odtieň s matným povrchom. To nemá trblietanie, lesk alebo lesk, ktorý je ideálny pre každodenné použitie. Hydratuje vaše pery a zabraňuje ich zaschnutí aj po dlhé hodiny. To môže zostať po celý deň a nemusíte sa starať o dotykové ups. Cena je na vyššej strane, ale kvalita je stojí za to cenu.

4. Maybelline Water Shine Čistá Lipstick Burgundsko:

Buy Maybelline Water Shine Lipstick @ www.amazon.in/maybelline-water-shine-lipstick

Ak sa vám páči rúže s lesklou povrchovou úpravou potom to pekná vínová farba s leskom je pre vás. To nemá lesk, ktorý je ideálny pre tých, ktorí nemajú radi robustný rúžu. Textúra je hladký a to kĺže ako po masle. Táto ľahká rúž zostane po dobu štyroch hodín na perách bez základne a môžete zvýšiť výdrž uplatnením balzam na pery pod.

5. Plochy saténovo matná rúž-burgundskej červenej:

Buy Faces Satin Matte Lipstick-Burgundy Red @ www.amazon.in/faces-satin-matte-lipstick-burgundy-red

To vínovej rúž je maslové hladký, ktorý sa hodí jednoducho a poskytuje matný povrch. Odtieň je vysoko pigmentovaná a zostane po dobu šiestich hodín na perách opúšťajú červenkastý odtieň pozadu. Vzorec je krémová a tým udržuje pery hydratované na dlhé hodiny.

6. Inglot Freedom System Round Lipstick 49:

Inglot má úžasnú rad rúžov. 49 Je to celkom modré založené bordó odtieni, ktorá bude vyhovovať krásne indické tón pleti. Textúra je krémová a hladká. To dáva lesklý povrch na pery, ale po nejakom čase sa ustáli dať matný vzhľad. Zostáva po dobu šiestich hodín a potom miznú rovnomerne zanecháva odtieň pozadu.

7. Revlon Super Lustrous Matte Lipstick-Wine nie je:

Tento odtieň od Revlon je vínovej s svetlo hnedé tóny. To bude vyzerať skvele na zrelých-ženy. Je to kĺže hladko a poskytuje matný vzhľad vašich pier. Vzorec je krémová a to je dôvod, prečo tomu tak nie je suché pery. Zostáva po dobu piatich hodín, aj keď máte malé porcie medzi tým. Nemusíte používať balzam na pery pod pretože udržiava pery hydratované.

8. L'Oreal Paris Color Riche é Secrets-Rachida Burgundsko:

Jedná sa o jednu z najtemnejších vínovej odtiene sú k dispozícii od L'Oreal. Textúra je maslový mäkký a ľahko kĺže. Zostáva po dobu štyroch hodín a potom začne vyblednutiu. Môžete preskočiť jasný lesk pri vykonávaní tejto rúžu, pretože dáva lesklý povrch. Nezáleží usadiť do jemných liniek a tiež nevysychá pery. Cena je dobrý, ako ste získali kvalitný výrobok.

9. Chanel Rivoli Rúž:

To Rivoli rúž od Chanel je v pohode tónovaný vínovej, ktorý má mäkký lesk. Chanel produkty sú cenovo smiešne vysoké, ale kvalita stojí za každý cent. To udržuje vaše pery hydratované po celý deň. Je rozjasní váš tvár a tiež môžete nosiť ako odtieň, pretože odtieň je buildable. Ak ste pripravení minúť Rs 2000 čiastku na rúže potom budete milovať.

10. Lakmat 9 až 5 Rúže v Svadobné sen:

Kúpiť Lakmat 9 až 5 Rúž @ www.amazon.in/lakme - 9 až - 5-rúž

Lakmat začala mnoho krásnych odtieňov rúžu a jeden z nich je, svadobné sen 'odtieň, ktorý je celkom vínovej odtieň, ktorý rozjasní tón pleti okamžite. Textúra je krémová a vysoko pigmentované; nie je usadiť v jemných liniek a je ľahký. To má hydratačné vlastnosti a zostáva po dlhé hodiny. Je ideálny pre každodenné nosenie, alebo strana nosiť ako odtieň je úplne univerzálne.

Ktorý z nich si to skúsiť? Zanechajte nám komentár.

load...