Makeup

Top 10 Bollywood svadobné makeup Vyzerá

Top 10 Bollywood svadobné makeup Vyzerá

Svadby sú veľmi zvláštne udalosť v živote nejakú ženu, ale je to ešte viac špeciálne pre nás ostatných, pokiaľ ide o celebrity svadba. Väčšina z nás sníva o veľkej opulentné svadby a tieto sny začať od tých krásnych svadobných fotografií a príbehov o našich najobľúbenejších herečiek.

Na svadobný deň, všetky oči sú na celebrita za všetkých okolností aj keď mnohí sa snažia, aby ich svadby v súkromí, máloktorý uspeli.

Bollywood Svadobný make-up Looks

Aj keď sme všetci chcú vyzerať a cítiť sa ako celebrita občas nie sme istí, čo bude vyzerať dobre na nás. Tak tu som zostavil zoznam najlepších Svadobný make-up vyzerá z našej vlastnej Desi celebritami.

load...

1. Aishwarya Rai Svadobné Pozrite sa:

Áno, museli sme začať s týmto. All of India pokukovali po svadbe Aishwarya a Abhisekh. Všetky paparazzi išli do extrémnych úrovniach získať vhľad do svadby, ale tam bolo veľmi prísne pravidlá a žiadny vstup pre fotoaparáty. To je dôvod, prečo väčšina z obrazov boli nadobudnuté mobilnými telefónmi. Zistili sme, že najlepšie z nich a chcel ukázať vám krásny pohľad Aishwarya urobil pre jej wedding- Smokey oči a minimálne make-up. Mala na sebe veľa šperkov a ťažné veže a nechcel veľa farieb na tvári. Išla pre jemné líčenie s červenou rúžom. Táto herečka svadobné make-up vyzerá najlepšie.

2. Kareena Kapoor Wedding Look:

Najviac hovoril o Celebrity svadby roku 2017 bola svadba Saif Ali Khan Pataudi s Kareena Kappor. Kareena nosili Sharara odovzdaný k nej jej matka -v-právo Sharmila Tagore Pataudi Khan. To bol obnovený a bol vyrobený modernou od Manish Malhotra a my jednoducho milujú Kareena je vzhľad. Šperky a Sharara vyzerala ideálne Begum z Pataudi. Jej líčenie bolo jednoduché sa trochu definície na oči a pery boli držané jednoduché.

load...

3. Lara Dutta svadba make-up:

Lara a Mahesh Bhupathi sa rozhodli ísť na kresťanské svadby. Mala na sebe krásne biele svadobné šaty a udržuje vlasy v krásnej updo a preč od tváre. Vlasové doplnky nosila vyzerala ideálna pre túto príležitosť. Milovali sme jej make-up s dymové oči a nahé pery.

4. Shilpa Shetty svadba Look:

Keď Shilpa ženatý Raj Kundra, mala na sebe krásne červené sárí s množstvom výšiviek a kamenárske práce. Shilpa Shetty v červenom sárí vyzerá tu tak krásne. Milujeme svoj dlhý vrkoč vzadu na ktoré sa v bielej gajra. Shilpa oči vystupovali naozaj dobre a tvár make-up bol jemný. Mala na sebe gaštanové rúž a udržuje všetky vyzerajú celkom vyvážené, aby šiel s ťažkým oblečenia.

5. Kareena Kapoor Wedding Look:

Zaradili sme dva pohľady, pretože toto bol tak dobrý, že sme nemohli odolať. Kareena sebe Manish Malhotra Red lehenga ktorá bola veľmi krásna s podrobnou prácou na celom vrchole rovnako ako Pall. Palla mal drobné detaily na koncoch ako, Latkans '. Aj z tohto pohľadu, išla k čiernym dymové oči a nahé pery.

6. Esha Deol svadba Look:

Esha šiel na úplne tradičný vzhľad pre jej svadbe. Hej make-up bol jemný a nosila šťavnaté červené pery farby a veľmi jemné očný make-up. Milovali sme ju jednoduchý žiariaci make-up.

7. Karishma Kapoor Svadobné Pozrite sa:

Karishma na sebe krásne ružové lehenga so zlatými detailmi a celá jej make-up bol subtílne taky. Jej oči boli vykonané, aby sa nezabúdalo lehenga pomocou ružovej a zlatej farby. Jej pery boli vykonané pomocou gaštanovej farby na pery. Celkovo veľmi Klasický vzhľad.

8. Ayesha Takia svadba Look:

Ayesha vyzerá veľmi krásna v tomto bielej a zlatej lehenga. Milujeme make-up taky. Vyzerá orosený a žiariace. Oči sú prehnané použitie Kohl vložky a jemné očný make-up. Tváre majú náznak farby a pery boli držané ružová.

9. Raveena Tandon svadba Look:

Raveena nosil tradičné lehenga v červenej farbe a ona uzavreté si pery lehenga. Nechala oči jemné a len zvýrazní tvar očí. S množstvom tradičných šperkov, vyzerá veľmi pekne na jej svadobné vzhľad.

10. Vidya Balan svadba Look:

Vidya na sebe tradičné južnej indickej červené sárí od Sabyasachi. Ona to doplnené perfektne Sindoor a množstvom zlatých šperkov. Sme absolútne milujú jej Malle svadobné vyzerať tu.

Takže to boli naše obľúbené Bollywood svadobný make-up vyzerá. Aký je váš top pick?

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

load...