Makeup

The Ultimate Chola makeup - jednoduchý krok za krokom tutorial

The Ultimate Chola makeup - jednoduchý krok za krokom tutorial

Chcú vyzerať ako horúci Latina tento rok v lete? Má gypsy Chola vyzerať odvolanie k vám? Ak je odpoveď áno, budete musieť dať tento výukový program výstrel. Myšlienky tu zaradené sú super jednoduché a plný zábavy a vzrušenia. Ak ste sa k niektoré nové pohľady, tam nemôže byť lepší spôsob, ako experimentovať.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítanie napred!

Ktorý je Chola?

Cholas sú latinské Gangbangers. Tieto dámy zvyčajne radi, aby ich obočie tenké, klenuté a priniesť zlostný vzhľad. Vzhľad môže byť veľmi tradičné, ale je celkom populárne dnes v miestach, ako je Los Angeles, Miami, New Yorku a San Diegu. Uvidíte niekoľko španielskych a Puerto Říčan dievčatá napodobňujú vzhľad Chola, ale v skutočnosti nie sú Cholas. Skutočné Chola ženy sú gangstri. Sú nemilosrdní ako mužských gangstrami aj celkom nebezpečné tiež. Vzhľad Chola je stále veľmi populárny po celom svete dnes a ženy sú úplne v láske s ním. Najlepšie na tom je, že si môžete vyskúšať rôzne štýly teraz. Štýl makeup Chola nemusí byť tvrdého jadra po celú dobu. Môžete improvizovať taky! Avšak, ak hľadáte pre tradičné verziu, tento návod je práve pre vás!

load...

Prísady

  1. Oko obočie ceruzka
  2. Čierna a biela očné tiene
  3. Korektor
  4. Kajal
  5. Očné linky
  6. Čierna lip liner
  7. Červený rúž
  8. Kontúrovacie ceruzky na pery

Kroky

1. Farba obočia použitím tmavé obočie ceruzkou. Budete musieť znova vytvoriť. Mali by byť silný pri vnútornom kútiku a štíhly na vonkajšie. Pár úderov s hlbokou sfarbenie by malo stačiť.

2. Môžete použiť aj vaše očné linky pridať ďalšiu farbu a hĺbku obočia.

3. Pomocou nejaké korektor pod obočie. Šíriť niektoré nad viečkach taky.

4. Potom naneste hustá biela očný tieň po celom hornom viečku. Pomocou tenkého štetca.

5. Nech sa šíri, kým sa nedosiahne obočie.

6. Nechajte biele očné tiene šíriť pod okom i.

7. Spustite program čierne očné tiene na vrchole biele očné tiene. Nechajte farby miešať a rozmazaniu.

8. Použitie Kajal zafarbiť vaše spodné oko príliš. To by malo byť silné a rozmazaniu zadarmo. Niektoré očné linky na horné viečko by bolo skvelé. Vytvoriť pekný sexi krivky vášho vonkajšieho viečka.

load...

9. Môžete tiež skúsiť umelé riasy zvýrazniť svoj vzhľad, ak nemajú žiadnu riasenku.

10. A konečne sa dostávame na pery. Používať balzam na pery najprv, aby sa vaše pery hydratované a mäkká.

11. Použitie black lip liner načrtnúť vaše ústa. Malo by to byť trochu tučný.

12. Pridať nejaké farby na stranách úst. Uistite sa, že budete držať na čiernu pre tento jeden.

13. A konečne, použite tmavo červený rúž zakryť zvyšok vašich pier.

Dievčenskú Chola Makeup

Ak hľadáte pre dievčenskú Chola vzhľadu, toto video by bolo ideálne pre vás! Vám prináša Paradise Rose make-up, to Chola make-up tutorial je veľmi jednoduché nasledovať. To vám dáva krok za krokom pokyn, ktorý bude určite zvýraznia váš vzhľad!

True Blue Chola Makeup

Skutočným blue Chola make-up je super zábava! To dáva vaša tvár úplne nový vzhľad a určite sľubuje, ktoré vám pomôžu dosiahnuť perfektného Chola dievča vyzerať ste vždy chcel. Ešte dať túto nebezpečnú strelu, ak ste chceli niečo nové.

Teraz, keď viete, ako to urobiť make-up dokonale Chola, čo ešte čakáte? Nemyslíte si, že by bolo úžasné na tradičné latino štýle party? Dajte nám vedieť vaše zábavné make-up skúsenosti v poznámkach nižšie. Boli by sme radi počuť od vás!

load...