Makeup

Taylor Swift bez makeupu - Nemôžeš si predstaviť?

Taylor Swift bez makeupu - Nemôžeš si predstaviť?

Taylor Swift je country spevák, ktorý v krátkom čase získala milióny nasledovníkov. Jej popularita stále rastie, ako sa píše pesničky o svojich vlastných skúsenostiach - o láske, zrade a očakávania - to všetko mladiství a mladí dospelí môžu týkať.

Taylor Swift Pictures bez make-upu

Na rozdiel od iných celebrít, Swift vyzerá nádherne a to aj bez make-upu. Tu sú niektoré z Taylor Swift bez make-up obrázky dokázať svoju pravdu.

1. Hudba nepotrebuje make-up

Taylor Swift bol fotografovaný niesol gitaru prípad v ruke, na sebe veľmi neformálne, ale elegantné oblečenie. Ďalej len, You Belong With Me 'spevák nosil semi-pruhované červenej a bielej top a spojil ju s párom gaštanové štvrťroku. Vlasy mala spletené a niesla Kožená taška cez rameno. Jej tvár vyzerala anjelský aj bez make-upu.

load...

2. Miska zmrzliny

Úsmev je najlepší make-up sa dá nosiť. A že ich všetky potreby Taylor Swift. Nepotrebuje sa schovať za make-up. Obraz má na sebe modrú košeľu nadrozmerné a nesúci misu vanilky a čokolády štiepané zmrzlina ukazuje, že je prirodzene krásna a nevyžaduje touch-up.

3. Make-up-Less Photo Shoot

Taylor Swift sa rozhodol ísť make-up zadarmo pre ľudí časopisu 100 Most Beautiful People vydanie v roku 2008. Na fotografii ukázal ju, ako sedí v záhrade s bielou letné šaty na. Jej zlaté kadere boli neviazané a padol na ramenách. Vyzerala jednoducho úžasné v obrazoch a vyžaroval nevinnú žiara.

load...

4. Taylor Swift Casual Look

Taylor Swift bol vyfotografovaný v príliš veľkom tričku v poli. Vlasy - čo je prirodzene vlnité - tieklo dolu rameno. Športové avatar vyzerala nádherné, a to aj bez make-upu.

5. Taylor Swift na pláži

Taylor Swift bol zobrazený na pláži brodenie do vody. Mala Kožená taška cez rameno a na sebe docela kvetinovú vzorované letné šaty. Odniesla si topánky v jednej ruke a nosil slnečné okuliare, ktoré dokonale zarámovaný tvár. Morská voda bola až ku kolenám a vyzerala, akoby bola s výbuch!

6. Taylor Swift Winter Style

Taylor Swift bola videná na sebe polka bodkovaný tričko s hnedými nohavice. Mala na sebe červenú čiapočku a tmavo modré sako. Niesla Kožená taška cez rameno. Vlasy upadol do zlatých zámkov spod čiapočku. Taylor sotva žiadny make-up na tvári, ale vyzeral úplne báječné.

7. Deň bez slnka

Taylor Swift bol klepli bez make-upu v červenom kabáte a modré džínsy. Niesla kože Kožená taška cez rameno a mala na sebe Oxfords. Mala svoje špunty do uší na a jej vlasy nadol, že jej ležérny a krásny vzhľad. Bolo zrejmé, že jej tvár bola sans makeup, ale vyzerala veľmi pôvabné a roztomilé.

8. Off Screen

Táto country spevák vyzerá rovnako dobre na obrazovke, ako sa robí mimo neho. Robí roztomilú celebrity na červenom koberci, ale keď je mimo neho, a nie na sebe make-up vyzerá ešte lepšie! Obraz má na sebe čierne sako s ňou nádherné kučeravé vlasy tečie dole na rameno je dokonalým príkladom jej prirodzenú krásu.

9. Taylor Swift dospievania

Obraz mladší Taylor Swift bez make-up ukazuje, ako rozkošný bola, a samozrejme, stále je.

10. Taylor Swift rozdáva autogramy

Zblízka Taylor Swift autogramy ukazuje, ako krásny tvár vyzerá bez make-upu. Nie je veľa celebrít by bolo čo najpohodlnejšie, keď je s niekým vyfotiť v takej zblízka, keď nie je tam žiadny make-up na.

Nie sú tieto fotky Taylor Swift bez make-upu živým dôkazom toho, že prírodné krásy stále počíta cez make-up? Čo hovoríš?

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...