Makeup

Tamil svadobné makeup - krok za krokom tutoriál s obrázkami

Tamil svadobné makeup - krok za krokom tutoriál s obrázkami

Svadba je jednorazový záležitosť a každá žena má nespočetné množstvo sny o jej veľký deň, ktorý ona má hýčkané od detstva. Každá žena chce vyzerať čo najlepšie na jej špeciálne deň.

Dnes make-up sa stal dôležitou súčasťou vzhľadu akéhokoľvek nevesty. Spolu s ňou šperky a svadobné výbavy, to hrá dôležitú úlohu v tom, ako vyzerá. Dobrá starostlivosť o pleť a pre-svadobné starostlivosti o pleť hrajú veľmi dôležitú úlohu, ale môže byť k ničomu, ak make-up nie je správne vykonané. Miestny MUA je zvyčajne majú menšie skúsenosti a často používajú zlý make-up, takže ženích pri pohľade príšerne osobne, rovnako ako obrazy.

V súčasnej dobe máme veľmi jednoduchý návod, ako človek môže robiť svoju Tamil svadobný make-up.

Tamil Svadobný make-up

Tamil svadby sa konajú spravidla v dopoludňajších hodinách, takže nevesta nemôže nosiť veľa make-upu. Make-up musí byť jemné, ale napriek tomu poskytujú definíciu jej črty tváre a tón pleti. Tak tu je jeden pokus o vhodnom Tamil nevesta make-up vzhľad.

load...

Čo budete potrebovať:

 • Primer (voliteľne)
 • Nadácie
 • Korektor
 • Primer Eye (voliteľné)
 • Sypký prášok
 • Neutrálne paleta farieb alebo odtieňov ako trblietavých zvýrazňovač, kožné tónovaný očné tiene, medeným odtieňom a hlboké hnedé odtieňa
 • Blush podľa vlastného výberu
 • Vložka oko a Kajal
 • Riasenky
 • Oko riasa natáčky (voliteľné)
 • Lip Liner (zodpovedajúce farbu rúžu)
 • Rúž - ružovej či korálový odtieň

Krok 1:

Ak máte zvyškový make-up na vašej koži a potom umyť alebo očistiť svoju tvár. Naneste trochu hydratačný podľa typu pleti.

Krok 2:

Naneste trochu náter na celú tvár. Primer pomáha pri použití rôznych druhov make-up na tvári a tiež udržuje make-up pre dlhšie trvanie. Použite základný náter podľa typu pleti pomôcť make-up zostať lepšie.

Krok 3:

Ak máte akné škvrny alebo miesta, kde je požadovaný skrývanie, potom naneste korektor a splynúť s použitím prstenník alebo kefou.

Krok 4:

Ako je udalosť v dopoludňajších hodinách iba základ, ktorý je ľahký, poskytuje strednej krytie a nemá SPF. Kým SPF však pomáhajú udržať pleť chránená, že je to úplná ne-ne v prípade, že budete fotografovať s bleskom. Vyberte si niečo, čo nemá SPF a pri nákupe, test, ak ide o presná zhoda na vašej pleti. Nekupujte svetlejší odtieň, pretože zničí len svoj vzhľad a budete v nich vyzerať belavý.

load...

Trvať nejakú nadáciu na zadnej strane ruky a používať končeky prstov alebo nadácie štetec používať základňu po celej tvári a krku. Blend nadáciu do vlasovej takže to vyzerá prirodzene a bezchybné.

Krok 5:

Teraz naneste základný náter oka viečka alebo DAB trochu korektor na očné viečka, takže akákoľvek zmena farby je skrytý a dostanete jednotný základ pre začiatok.

Krok 6:

Prvé použiť trblietavé alebo matnú svetlú farbu, ktorá úplne podobá tón pleti. Použil som trblietavé jeden na celé viečko. Používajte dobrý očný kefa ju pohladiť na veku.

Krok 7:

Teraz naneste svetlý medený odtieň na strednej časti viečka a smerom k vonkajšiemu kútiku a udržať tieň vnútri záhybov priestoru. Použitie prelínanie kefa miešať Tento odtieň s predchádzajúcim.

Krok 8:

Teraz naneste tmavo hnedý odtieň (buď matný / trblietavých) na vonkajšej ploche viečka a zamiesť tieň pozdĺž ohybu linky. Použite svoj našuchorený prelínanie kefa miešať v temnom tieni do bránkoviska a s ďalšími dvoma odtieňmi. Snažte sa zbaviť akýchkoľvek drsných liniek.

Krok 9:

Naneste svetlý odtieň zvýraznenie pod obočie kosti a zmes do bránkoviska, aby si kompletnú očný make-up vzhľad.

Krok 10:

Naneste očné linky a Kajal. Naneste trochu bronzového odtieňa pozdĺž spodnej línie rias rovnako.

Krok 11:

Oblúčik vaše riasy a použiť dve vrstvy maskary. Nosiť nejaké falošné riasy aj ak sa vám páči.

Krok 12:

Teraz oprášiť pod očné okolie pre spadom a znovu použiť korektor, v prípade potreby. Potom naneste tenkú vrstvu sypkého prášku na tvár nastaviť základ a korektor. Použite mäkkú kefku na tvár aplikovať.

Krok 13:

Úsmev a použiť trblietavé / matný broskyňový rumenec do tváre. Môžete tiež použiť svetlo ružové odtieň, ak chcete. Naneste odtieň s červenať štetcom na jablká vašej tváre a rozšíriť smerom k chrámu. Použiť menšie množstvo a vybudovať farbu, ako budete potrebovať.

Krok 14:

Použiť Kontúrovacia ceruzka na pery na linku pier a naplniť ich. Použila som tmavo ružová, rovnako ako tlmené oranžový odtieň, aby ste videli, ako sa tváriť oko prispôsobí oboch farieb. Môžete tiež ísť na červené pery s touto očný make-up. Ale ako príležitosť je udalosť dňa, tieto pery odtiene sú skvelé možnosti. Použite na pery kefu aplikovať. Prvá aplikácia vrstvy a blot za použitia tkaniva. Naneste ďalšiu vrstvu nad ním.

Krok 15:

Pridajte Bindi a šperky a ste pripravení na akciu.

Tento pohľad je jednoduché, rovnako ako používa minimálne make-up položky tak, že človek môže robiť to bez akýchkoľvek problémov a manipulovať s ním podľa svojich potrieb.

Dúfam, že sa vám to páčilo článok. Napíšte nám svoje pripomienky nižšie.

load...