Makeup

Svadobné Party Makeup - návod

Svadobné Party Makeup - návod

Dievčatá potrebujú len zámienku obliecť! Dá sa povedať, svadby je ideálna príležitosť pre neho. Indické svadby sú o oslnenia a krásy. Dokonca aj keď nie ste nevesta, že nevesty sestra, bratranec alebo kamarát, jeho vaše právo na šaty pre make-up svadobné party v podobnom nádhernej spôsobom.

Pre vás všetkých začiatočníkov, máme niektoré jednoduché techniky na make-up pre svadobnú hostinu.

Ako to urobiť make-up pre Wedding Party?

Tvár: Aj out vašej pleti s nadáciou zodpovedajúce. Blend s nadačný štetcom alebo vlhkou špongiou. Neignorujte krk.

load...

Použite zodpovedajúce korektor na pokrytie všetkých odfarbenie alebo škvrny. Teraz nastavte ho s nejakým sypký prášok. Základňa makeup zostane rovnaká pre všetky druhy look- prírodné alebo krikľavé.

Oči: Vzhľadom k tomu, indickej svadby sú o trblietania a lesku, odporúčame robiť oči jasné a žiarivé. Farebné koordinačné oči by vamp up tvár. Nebojte sa o trblietavé tiene. Ak chcete, špeciálnych efektov, že urobil oči s matné tiene, dať na niektoré trblietajú na viečku.

load...

Pre tento účel použiť nejaký rias lepidlo, ktoré premenia transparentný na viečku a dať mu pár okamihov. Ak je lepidlo polosuché, pat na malom trblietky so syntetickým štetcom. To by sa blyští zostať na svojom mieste úhľadne.

Línia rias linky v závislosti na druhu vložky sú pohodlné s- ceruzkou alebo kvapalné.

Ak ste v dileme o tom, ktoré odtiene na výber, väčšina štvorkolky prídu koordinačných odtieňoch. Pozrite sa do sekcie očný make-up a rozhodnúť sa pre trio a quad.

Bronzová, zelená, modrá a fialová očný make-up funguje najlepšie pre indické odtiene pleti v závislosti na oblečenie nosíte. Dalo by sa tiež rozhodnúť pre dymové oči, ktoré pre extra dramatický vzhľad.

 [Čítajte: indickej svadobný make-up Tipy]

Líca: V prípade, že oči sú intenzívne, použite svetlejší odtieň červenať alebo naopak. Ak je to zima, prach na malom zvýrazňovač na svojich lícnych kostí; aby vaša pleť vyzerať orosený a zdravý získať nejaké ďalšie pozornosť. Vyhnite sa to v lete. Ak máte suchú pleť, čo môže spustiť z ruky a budete vyzerať ako lesklé disko gule.

Lips: Pre pery zvoľte svetlejší odtieň, ak vaše oči sú ťažké. Pre našu pleti, je to najlepšie, aby sa zabránilo hnedé. Browns, avšak elegantný môže znieť pre vás, nie je to pre nás najlepšie. Zdá sa, že väčšina nelichotivý na väčšine indických tóny pleti, takže pery vyzerajú pigmentované a celkový vzhľad starší. Ale hnedé tóny s miernymi z ružovej sú ideálne akty. Koraly a broskyne tiež zázraky, bez toho by bol tak intenzívny ako červené alebo Maroons.

Dať na nejaké lipgloss na bling!

Ale ak nie ste slabé srdce, je to najlepšie, čo môžete udržať očné tiene neutrálne. Lemujú oči tmavé miesto a nosiť žiarivé červené alebo svetlé farby na perách.

Niektoré ďalšie Makeup Tipy pre Wedding Party:

    • Najviac nenávidel makeup zločin, ktorý všetci z nás sú náchylné k commit je svetlejší odtieň základu. Základy sú tam, aby vás vyzerať, spravodlivejší ', ale skryť zjavné nedostatky vo svojej koži a aby sa pleť hladká. Takže zodpovedali vašej nadácie odtieň dokonale. Ak je to potrebné, vyskúšajte ho na brade a pozorovať v prirodzenom svetle.
    • V prípade, že oči sú ťažké, udržať pery svetlejšie.
    • Si môžete dať na niektoré falošné riasy, aby laň oči.
    • U pigmentovaných pier, linka vaše pery s nahé pery vložky (najbližšie k prirodzenej farbe vašej pleti). To by pomohlo vytvoriť základ pre rúž držať rovnako ako schovať pigmentáciu.
    • Ak nemôžete nájsť výrobok s tagom, zvýrazňovač ', netrápte! Získať trblietavé samoopaľovacie prášok do svetlého odtieňa zlata a použiť ju ako zvýrazňovač miesto.
[Čítajte: South Indian Svadobný make-up]

 Jazz up tejto svadobné sezónu!

load...