Makeup

Sonakshi Sinha inšpirovala make-up očí - návod s podrobnými krokmi a obrázkami

Sonakshi Sinha inšpirovala make-up očí - návod s podrobnými krokmi a obrázkami

Sonakshi Sinha je nádherný indický herečka, ktorá získala nejedno srdce s ňou vynikajúce herecké schopnosti a dobre definovanými vlastnosťami. Hoci ona bola kritizovaná za to, že fit skôr, stále sa podarilo vytvoriť svoj vlastný priestor v priemysle dominuje manekýn-ako herečky.

Dnes, ona je známa ako jedna z najlepších herečiek v Bollywood, spolu s podobnými Deepika Padukone a Sonam Kapoor. A ja som jedným z jej mnohých fanúšikov! Mám rád jej štýl, hlavne jej make-up. Je to klasický indický krása a vyzerá úplne ohromujúca. Dramatické a intenzívne dymové oči s svetlý pier-klasického make-up kombinácia sa zdá byť jej obľúbený. Takže, dnes som vytvoril očný make-up vzhľad inšpirovaný Sonakshi. Či už sa jedná o svadbu, zvláštne dátum noc alebo osoby, bude táto očný make-up určite vám viac pozornosti, ako môžete zvládnuť!

Takže bez ďalšieho odkladu, poďme sa dostať do Sonakshi Sinha inšpirovaný očný make-up vzhľad. Farby na očný make-up môže byť určite vylepšil podľa vašich preferencií. Postupujte podľa nasledujúcich jasné kroky k získaniu správnu formu a nikto vám nemôže zabrániť kývanie!

load...

Použité produkty:

Tu je zoznam produktov, ktoré sa používajú na získanie Sonakshi Sinha očný make-up vzhľad:

  • Revlon paleta očné tiene v piesku
  • Elf očné tiene konečný paleta pre tmavošedý, čierna, stredne oranžovo hnedé očné tiene
  • Lotus Herbals Kajal Black
  • Loreal Million Lashes Mascara

Sonakshi Sinha Eye Makeup Tutorial:

Postupujte podľa pokynov na vytvorenie Sonakshi Sinha očný make-up vzhľad:

Krok 1:

Hydratácia je základným krokom musíme nasledovať, než budeme aplikovať akýkoľvek druh make-upu. Rovnaký princíp platí aj pre očný make-up! Jemne pohladiť svoje obľúbené pod očný krém hydratujú citlivú oblasť a zmierniť sucho. Najmenší problém suchej pokožky môže váš make-up vyzerať nerovnomerný. Začnite tým, že používanie a jemne miešanie s prstenníku, kým to splýva do kože. Ľudia s tmavšie a pigmentované viečka by mali používať lososa alebo oranžová farba korektor pred nanesením korektor. To bude skryť tmavé kruhy pod očami a zároveň vytvoriť aj základ pre očný make-up. Potom nastaviť s kompaktnou prášok pre zastavenie pokrčenie produktov aplikovaných.

load...

Teraz naneste krémovú čiernou očné tiene alebo čierny Kajal základňu na pohybujúce veka priestoru. Nechaj si to obmedzené len nad očnicou alebo pokrčeniu oblasti očí. Aplikácia krémového základu v tomto kroku nemusí byť veľmi elegantné, pretože my sme vytvoriť vzhľad Smokey a bude rozmazaniu Kajal neskôr.

Krok 2:

Použite Smudger alebo ceruzky kefa jemne miešať ostrý okraj Kajal. Teraz, vybrať trblietavé alebo satén hotové tmavošedý hnedé očné tiene a aplikovať ich na viečka oblasti očí. Vložte očný tieň v plochým štetcom a jemne pat farbu cez rozmazaný krémovej Kajal základne.

Krok 3:

Vyberte matný oranžovo-hnedý očný tieň v príjemnom našuchorený kopulovitými miešanie kefou. A potom jemne miešať všetky tvrdé hrany taupe očné tiene a krémovej čiernej Kajal bázy použitej skôr. To dá očný make-up soft Smokey vzhľad. Jemne zmes sa napodobňovaním mäkkých krúživými pohybmi.

Krok 4:

Vyberte si tmavé matné čierne očné tiene a aplikovať ich na ohýbacie plochy a najkrajnejšej oblasť V vašimi očami. Najlepšie je použiť malý ceruzku alebo vyklenutého kefa pre tento krok, ako to bude pomáhať v presnom použití očné tiene. Dbajte na to, aby sa na očné tiene nad prírodným zmačkaniu oblasti, ako to skončí hľadá falošné a mýval-podobne. Potom pomocou zužujúci prelínanie kefu a jemne miešať čiernu očné tiene.

Krok 5:

Teraz platia rovnaké matnou čiernou očné tiene na svojej spodnej časti vonkajšieho V oblasti dokončiť make-up očí. Potom, ako posledný krok, naneste trblietavé farbu zvýraznenie na najvnútornejšie slzného kanálika a najvyšší bod vášho obočia kosti. To dodá zmyselnosť do temnej očný make-up. Naneste niekoľko vrstiev riasenky napodobňovať vlajúce rias, rovnako ako Sonakshi.

Teraz je všetko pripravené s krásnymi, koketná oči! Jedná sa o klasický vzhľad, ktorý bude vyzerať dobre na nikoho. Skús to!

Páčilo sa vám tento výukový program? Podeľte sa o svoj názor s nami v sekcii Komentáre nižšie.

Referencie: 1

load...